כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

נמל התעופה Brussels Airport, בריסל

אתר הנמל

נמל התעופה הבינלאומי של בריסל ממוקם כ- 12 ק"מ מצפון מזרח למרכז העיר.

Brussels

בנמל שירותים כגון – דוכני השכרת רכב, בית כנסת, בית מרקחת, דוכנים להחלפת מטבע, תחנת דלק ואפילו מספרה. שירות האינטרנט האלחוטי זמין בכל רחבי הנמל והם ללא תשלום. לאוהבי הקניות ישנם אינספור חנויות איכותיות בנמל. ניתן למצוא מגוון רחב של חנויות מותגים וחנויות אלכוהול ותכשיטים. בנוסף תוכלו למצוא גם שלל בתי קפה מסעדות וברים להנעמת השהות בנמל. לאנשי עסקים הצריכים לשהות יום אחד בבלגיה, מומלץ לבדוק את מלון שרתון הממוקם בסמוך לנמל. אחד מהשירותים המוצעים בנמל הינו המסלול המהיר אשר מאפשר לקצר את זמן ההמתנה בבדיקה הביטחונית עד למחצית מהזמן.

להורים הבאים עם ילדיהם ישנם מגוון שירותים העוזרים בהעסקת הילדים והעברת זמן בנמל.

נמל התעופה ידידותי לבעלי מוגבלויות הן בנגישות בתוך הנמל והן בחניה המסודרת לנכים.

למעשנים שלא יכולים בלי סיגריה לפני או אחרי טיסה ישנו אזור עישון ליד שער 39.

מפת הנמל

אמצעי תחבורה

רכבת: בקומה הראשונה של הנמל ישנה תחנת הרכבת הלאומית הפועלת בכל יום בין השעות – 05:30 – 24:00. הנסיעה לעיר אורכת כ- 20 דקות. הנסיעה עולה 2.5-4 יורו (תלוי באיזו תחנה יורדים). כמו כן ישנם עוד קווים של רכבות אשר מגיעות לעוד ערים בבלגיה.

אוטובוס: את תחנות האוטובוס ניתן למצוא בקומה 0 בנמל. ישנן כמה חברות אוטובוסים אשר מגיעות לערים שונות ומחיר הנסיעה נע בין 3 ל- 10 יורו.

מונית: את המוניות ניתן למצוא בקומה 2 של הנמל. מחיר הנסיעה למרכז העיר הינו 30-40 יורו והיא אורכת כ- 20 דקות.

שדה התעופה של בריסל מספק 12,000 מקומות חנייה, כש - 10,800 מהם במרחק הליכה מבניין הטרמינל. החניה כוללת חנייה לטווח קצר, לטווח ארוך ושירותי חנייה מיוחדים כגון חנית VIP או חניה מאובטחת נוספת. ניתן להחנות את הרכב באחד החניונים הסמוכים למסוף או לבחור להשאיר אותו בחניון מרוחק עם שירות הסעות חינם ושירות לרחיצת מכוניות אופציונאלי.