כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

Thai Airways

טיסות Thai Airways הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

Thai Airways, או בשמה המלא – Thai Airways International – היא חברת התעופה הלאומית והממלכתית של תאילנד. זוהי חברת תעופה גדולה למדי, אשר נוסדה בשנת 1960, אז נצרה מאיחודן של החברות Thai Airways ו-SAS. Thai Airways הייתה באותו זמן חברת תעופה שביצעה טיסות פנימיות בלבד, בתוך תאילנד, ואילו SAS היא עד היום חברת התעופה הלאומית של אזור סקנדינביה.

האיחוד הזה נמשך 17 שנים ברציפות, אז החליטה ממשלת תאילנד לרכוש את חלקה של SAS בחברה ולהפוך את תאי איירווייס לחברת התעופה הלאומית של תאילנד. המהלך הזה הוא שהקנה לחברה את שמה המלא, כפי שהוא עד היום.

החברה נבחרה בשנת 2011 לחברת התעופה בעלת מחלקת התיירים הטובה ביותר בעולם. לחברה מעל 21 אלף עובדים, 89 מטוסים וטיסות ל-72 יעדים שונים, נכון להיום. בסיס האם שלה הוא כמובן שדה התעופה הלאומי בבנגקוק. החברה מתכננת להוציא לדרך בשנת 2012 מהלך עסקי שעשוי להשפיע מאוד על אופייה: הקמתה של חברת בת, תאי סמייל, אשר תציע טיסות לואו קוסט, בעיקר ברחבי אסיה ובתוך ממלכת תאילנד עצמה.

חברת Thai Airways נחשבת לאחת מחברות התעופה הטובות בעולם, ובהזדמנויות רבות דורגה באחד משני המקומות הראשונים בדירוג העולמי. כל טיסה במטוסי החברה נחשבת לחוויה נפלאה, שאינה משתווה לטיסה בחברות תעופה אחרות.

Thai Airways בישראל

חברת Thai Airways לא מבצעת בעצמה טיסות מישראל, אלא מבצעת שיתוף פעולה עם חברת אל על הישראלית. לכן, כאשר אדם מזמין טיסה לבנגקוק מישראל דרך חברת תאי איירווייס, הוא למעשה יטוס במטוס של חברת אל על.

מדיניות הצ'ק אין של חברת Thai Airways

החברה פותחת את דלפקי הצ'ק אין שלה, בטיסות בינלאומית, כשלוש שעות לפני הטיסה וסוגרת אותם 40 דקות לפני העלייה למטוס. בטיסות פנימיות, הדלפקים נפתחים שעתיים לפני הטיסה ונסגרים כחצי שעה לפניה. עם זאת, החברה מעודדת את נוסעיה לבצע צ'ק אין מקוון דרך אתר האינטרנט שלה, בין 24 שעות עד לשעתיים לפני הטיסה. בנוסף, עומדים לרשות הטסים גם 'קיוסקים', עמדות לשירות עצמי, אשר זמינות מ-12 שעות ועד 30 דקות לפני העלייה למטוס.

מדיניות מטען

אל המטוס עצמו יכולים נוסעי Thai Airways להעלות תיק אחד במידות כוללות של 56X45X25 ס"מ, כולל כיסים, גלגלים וידיות. המשקל המקסימלי המותר של תיק זה הוא שבעה קילוגרמים.

החברה מאפשרת לשלוח אל תא המטען של המטוס עד שתי מזוודות במשקל כולל של 23 ק"ג (שתי המזוודות יחד) ובמידות כוללות של 158 ס"מ. החברה גובה תשלום של 119 דולרים עבור כל מזוודה נוספת וכן עבור מידות חורגות. מזוודה נוספת (מעבר לשתיים המותרות) שגם חורגת במידות, תגרור תשלום של 238 דולרים.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם Thai Airways

 • ישנם מחירי כרטיסים מיוחדים לתינוקות עד גיל שנתיים ולילדים עד גיל 12. יש לברר זאת בעת ההזמנה מול אנשי החברה או באתר האינטרנט
 • נכים בכיסא גלגלים נדרשים להזמין מקום מיוחד בטיסה עד 48 שעות מראש
 • גם הזמנת ארוחות מיוחדות צריכה להתבצע עד 48 שעות לפני הטיסה
 • ניתן להטיס חיות מחמד במטוסי Thai Airways, אך רק כלבים או חתולים יוכלו לעלות אל המטוס עצמו
 • כדי לאפשר זאת, הם צריכים להיות מוחזקים בכלוב של 55X37X30 ס"מ ובמשקל של עד עשרה ק"ג
 • אל תא המטען יישלחו חיות אשר אינן עומדות במידות אלו
 • התשלום עבור הטסת חיות המחמד יהיה בהתאם למדיניות המטען של החברה