כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

נמל התעופה מינכן פרנץ יוזף שטראוס (Munich Airport), מינכן

אתר הנמל

שדה תעופה זה ממוקם כ-28.5 צפונית מזרחית למרכז של מינכן וידוע באופן רשמי בשם פרנץ יוזף שטראוס ( MUC). זהו נמל התעופה השני העמוס ביותר של גרמניה והשביעי העמוס ביותר באירופה. בשנת 2011 שדה התעופה זכה בתואר "שדה התעופה הטוב ביותר באירופה" ומדורג במקום הטוב ביותר בעולם בתחום ההובלה האווירית על ידי חברת המחקר Skytrax.

Munich Airport

טרמינלים

שדה התעופה כולל שני טרמינלים הקרובים מרחק הליכה (כ- 10 דקות) זה מזה ומחוברים על ידי אוהל חיצוני גדול מסוג שיכול להכיל את רוב המתקנים הכולל מגוון רחב של מפעלים קמעונאים, עסקים ופנאי. בנמל התעופה ישנם אולמות לאירועים ותערוכות ו-35 חדרי תצוגה היכולים להכיל עד 120 איש. ישנם 6 טרקלינים המספקים לאנשי העסקים מתקנים כגון מכשירי פקס, מכונות צילום, אינטרנט ומדפסות זמינות.

עם שילוב של מתקנים ברמה העולמית ושירותים יעילים, זה לא מפתיע שהנמל הבינלאומי מדורג בין הטובים בעולם. ניתן למצוא מרכזי מידע עם צוותים ידידותיים ומועילים, פוזרים בכל השדה.

בין המתקנים בשדה ניתן למצוא בתי מרקחת, חדרי הנקה לאמהות עם תינוקות, אולמי משחק, רופא שיניים ומכבסה.

שירות WI FI זמין ברחבי השדה דרך ספק שירות מקומי של T-Mobile. ישנם 93 חנויות יוקרה וחנויות פטורות מהמכס, קניות הן חובה בדיוטי פרי של הנמל. ניתן למצוא מוצרי אופנה, בשמים, תכשיטים אלקטרוניקה, מתנות, צעצועים, מזכרות, מדיה, מכשירי כתיבה ומוצרי טבק. בנוסף תמצאו בנמל שפע של מסעדות, ביסטרו, ברים, בתי קפה ופאבים – לנמל אפילו מבשלת בירה משלו.

מפת הנמל


View שדה התעופה מינכן in a larger map

אמצעי תחבורה

רכבת: בשדה התעופה MVV S-Bahn ישנה רכבת קישור S1 המחברת את מינכן הבינלאומי ל Hauptbahnhof (תחנה מרכזית ראשית). זמן הנסיעה הוא 45 דקות ומחיר הנסיעה הוא 9.60 €

מוניות: נסיעה במונית למרכז מינכן לוקחת בערך 35 דקות או יותר, תלוי בתנועה. עלות נסיעה היא כ-50 יורו.

אוטובוסים: קווי התעופה לופטהנזה מפעילה בכל 20 דקות. כרטיס עולה כ-10 יורו וזמן הנסיעה בערך 40 דקות.

ישנם חניונים גדולים תת קרקעיים. לטווח הקצר התשלום לשעה הראשונה הינו 4 יורו כשהתשלום המקסימלי ליום הינו 25 יורו. בטווח הארוך ניתן להגיע לתשלום של מקסימום 150 יורו.

בשדה יש אפשרויות חניה גם לטווח הארוך וגם לטווח הקצר הממוקמים בחניונים תת קרקעיים.

בטווח הקצר התשלום לחצי שעה ראשונה הינו 4 יורו וכך כל שעה נוספת כשהמקסימום ליום הוא 25 יורו.

לטווח הארוך התשלום יכול להגיע ל 235 יורו לתקופה של עד 21 ימים.