כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

חברות תעופה

עוד בתיירות

KLM

טיסות KLM הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

חברת התעופה הלאומית של ממלכת הולנד מחזיקה בשיא שכנראה כבר לא יישבר לעולם: היא חברת התעופה שמחזיקה בשמה המקורי לאורך מספר השנים הרב ביותר. היא הוקמה ב-1919 ומאז, למעשה, נקראת בשם KLM, למרות מהלכי איחוד ומיזוג כאלו ואחרים, אליהם נגיע מייד.

החברה החלה את פעילותה בשמיים הבינלאומיים בשנת 1920, שנה לאחר היווסדה, בטיסה מנמל התעופה סכיפהול באמסטרדם (שהוא בסיס האם שלה) אל בירת אנגליה, לונדון. 14 שנים לאחר מכן ביצעה החברה ההולנדית את הטיסה הראשונה מעל לאוקיאנוס האטלנטי, אל צפון אמריקה.

בשנת 2004 החליטו ראשי החברה להתמזג עם חברת Air France הצרפתית, וכיום היא חלק מחברה שנקראת Air France-KLM. החברה ה'ממוזגת' הטיסה, נכון לשנת 2009, מעל 71 מיליון נוסעים במטוסיה השונים.

KLM עצמה מפעילה נכון להיום טיסות אל 138 יעדים שונים ברחבי העולם, באמצעות צי של 113 מטוסים. זוהי חברת תעופה סדירה, אשר מציעה גם טיסות ישירות לרחבי אירופה וגם טיסות עם עצירות ביניים בהולנד, אשר ממשיכות בין היתר לארה"ב.

פעילות החברה בישראל

הביקוש עבור טיסות להולנד מישראל, ולבירה אמסטרדם בפרט, הוא גדול מאוד לאורך כל ימות השנה. לכן, החברה מפעילה טיסה אחת מידי יום בקו תל אביב-אמסטרדם, ללא תלות בעונת השנה. שותפתה, חברת אייר פרנס הצרפתית, מפעילה יותר מחמש טיסות שבועיות מישראל ליעדים שונים בצרפת וצפויה להגדיל את ההיצע בקרוב.

מדיניות צ'ק אין

KLM מבדילה בין טיסות לרחבי אירופה וטיסות טרנס אטלנטיות, ליעדים שונים ברחבי אמריקה. הטיסות הטרנס אטלנטיות מפעילות צ'ק אין שנסגר כשעה לפני העלייה למטוס, ואילו הטיסות הקצרות יותר מאפשרות צ'ק אין ארוך יותר, שנסגר חצי שעה לפני ההמראה. חשוב לציין כי הטיסות הארוכות אינן יוצאות מישראל, אלא משדה התעופה באמסטרדם, לכן יש להתייחס לטיסות הממריאות מנתב"ג כטיסות ליעד קצר. כל דלפקי הצ'ק אין נפתחים, ללא קשר לזהות היעד, כשעתיים לפני העלייה למטוס. ניתן לבצע גם צ'ק אין דרך אתר האינטרנט של החברה, ואף באמצעות הטלפון הסלולרי.

מדיניות המטען של חברת KLM

כבודה אשר עולה אל המטוס עצמו:
תיק אישי שמידותיו אינן גדולות מ-22X14X13 אינצ'ים, ובמשקל של עד 11.80 ק"ג. ניתן להעלות למטוס גם אביזר אישי אחד ללא תשלום.

כבודה אשר נשלחת אל בטן המטוס:
מזוודה במשקל של עד 23 ק"ג, ללא תשלום. כל מזוודה שנייה תגרור אחריה תשלום של 75 דולרים, כאשר המזוודה השלישית והלאה תחויב ב-200 דולרים כל אחת. כל חריגה במשקל תביא לתשלום של עוד 75 ק"ג. אם החריגה תהיה יותר מ-31.75 ק"ג, תאלצו לשלם עוד 300 דולרים ומידות גדולות מאוד (62-118 אינץ') יגררו עוד 300 דולרים.

שימו לב כי המחירים לטיסות הארוכות מעט שונים, אך מתבססים על אותה שיטת תמחור.

הנחיות והוראות מיוחדות

  • תינוק עד גיל שנתיים לא יחויב בתשלום, אם יישב בחיק אדם מבוגר
  • KLM לא מעניקה הנחות לילדים מעל גיל שנתיים
  • חיות מחמד מעל שישה ק"ג לא יועלו אל המטוס
  • יש להזמין מקום לחיית המחמד עד 48 שעות לפני הטיסה
  • טיסה עם חיית מחמד תעלה 200 דולרים נוספים