כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

נמל התעופה Ferihegyi, בודפשט

אתר הנמל

נמל התעופה ממוקם כ 16 ק"מ מזרחית לבודפשט. שדה זה הינו הגדול ביותר מבין 5 שדות התעופה הבינלאומיים של הונגריה (BUD). בשנת 2011 שינה את שמו לשם המלחין המפורסם והפסנתרן ההונגרי פרנץ ליסט ביום הולדתו ה- 200, אך הוא עדיין ידוע בכינויו פריהדג'. שדה זה הוא מרכז חשוב לטיסות במזרח אירופה, מגיעות אליו טיסות מכל העולם. בפרויקט חידוש ופיתוח שדה הושקעו כ-261 מיליון יורו, אשר תוצאתה תהיה הרחבה ושיפוץ טרמינל 2 וסביבתו.

Ferihegyi

טרמינלים

בשדה ניתן למצוא פארק עסקים ומלון הכולל בתוכו אולמות כנסים וחניונים כאשר יש 3 טרמינלים בשדה. בין טרמינל 2A וטרמינל B2 נבנה אולם המרכזי בשם 'Sky Court' כתוצאה מכך, שדה התעופה הבינלאומי של בודפשט 'פרנץ ליסט' מציע ל-15 מיליון הנוסעים בכל שנה שירותים ברמה הגבוהה ביותר.. ניתן למצוא מודיעין בכניסה לטרמינל 2A ו- 2B. כמו כן ניתן למצוא ברחבי השדה כספומטים, דלפקי החזר מס,סניפי דואר, תחנת עזרה ראשונה, שירותי טיפול בילדים וטרקלין VIP. בשדה אינטרנט אלחוטי זמין חינם בטרמינל 1 ובאזור ה- SkyCourt.

באזור ה- SkyCourt ניתן למצוא מותגי יוקרה כגון ברברי, הוגו בוס, ראלף לורן, Montblanc וסברובסקי; חנויות מזכרות וקיוסקים. יש כמה חנויות בטרמינלים 1 ו -2, אך הן נועדו בעיקר למכירת מגזינים ועיתונים וכמובן כמו בכל נמל תעופה, מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה.

מפת הנמל


הצג את שדות תעופה בודפשט במפה גדולה יותר

אמצעי תחבורה

רכבת: ישנן כמאה רכבות המגיעות לבודפשט משדה התעופה בכל יום. הנסיעה נמשכת פחות משעה, וניתן לקנותם מ Tourinform בטרמינל 1. הרציפים מחוברים לטרמינל 1 באמצעות גשר להולכי רגל שאורכו כ200 מטר.

אוטובוס: הכי כדאי להגיע משדה התעופה ואליו במיניבוס של שדה התעופה (Airport Minibusz) השייך לרשות שדות התעופה המקומית. החברה אמינה ודייקנית, הנהגים דוברים כמה שפות, ואתם תגיעו היישר ליעדכם. תחנת האוטובוס נמצאת כ 60 מטר מהיציאה מטרמינל1. ניתן גם לקחת את הקו הכחול M3, שפועל כל 10-30 דקות לכיכר פרנץ דיאק במרכז בודפשט. מחיר הנסיעה הוא HUF 320, או 400 פורינט אם אתה קונה את הכרטיס מהנהג.

מונית: ישנה תחנת מוניות מחוץ לטרמינל 2B. מחיר נסיעה ממוצעת למרכז העיר היא HUF 5200, עם 10 אחוזי טיפ (אופציונלי). צריך להקפיד לקחת מונית מורשית עם שלט קבוע על גב המכונית.

השכרת רכב: בשדה התעופה תוכלו גם לשכור רכב, מחברות כמו AVIS, INKA, HERTZ אשר פועלות מדלפקים בשדה. המרחק אל מרכז העיר במכונית הוא כ-20 דקות נסיעה בכביש המהיר "Ferihegy High-Speed Road".

מבנים המוקדשים לחניה בכל טרמינל, מציעים חניה לטווח הקצר והארוך. ישנה חניית Express המאפשרת 5 דקות חינם למטרות איסוף והחזרה. ומשם כל 15 דקות המחיר עולה. בטווח הארוך ניתן להחנות עד תקופה של 8 ימים כשהמחיר המרבי הינו 9,990 HUF.