כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

Czech Airlines

טיסות Czech Airlines הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

חברת Czech Airlines היא חברת התעופה הלאומית של צ'כיה. החברה הוקמה בשנת 1923, אז עוד שירתה את צ'כוסלובקיה, עד שזו שהתפרקה בשנות ה-90. הממשלה הצ'כוסלובקית היא שהקימה את החברה, מה שהופך אותה, למעשה, לחברת התעופה הלאומית של שתי מדינות שונות לאורך ההיסטוריה.

צ'ך איירליינס (או חברת נתיבי אוויר צ'כיים) הוקמה אז בשם ?SA Ceskoslovensk? St?tn? Aerolinie, ובשנותיה הראשונות ביצעה רק טיסות פנים, בתוך צ'כוסלובקיה. הטיסה הבינלאומית הראשונה שלה בוצעה בשנת 1930, שבע שנים לאחר הקמתה. החברה ביצעה את הטיסה הטרנס אטלנטית הראשונה שלה ב-1962 להוואנה, בירת קובה.

Czech Airlines מפעילה היום צי קטן יחסית, של 33 מטוסים בלבד, ומציעה טיסות ל-63 יעדים שונים. בעבר, התאפיינה החברה במטוסים מיושנים תוצרת מזרח אירופה בעיקר בשל החרם של העולם המערבי על צ'כוסלובקיה, אך מאז פירוק המדינה שדרגה החברה את מטוסיה לתוצרת מערבית ומשובחת יותר.

Czech Airlines בישראל

פראג נחשבת, ובצדק, לאחד היעדים המבוקשים על ידי ישראלים. זוהי עיר רומנטית וקסומה, שמושכת אליה תיירים מכל רחבי העולם ולא רק מישראל. לכן, ברור מדוע החברה הלאומית של צ'כיה מפעילה קו תעופה פעיל מאוד לבירתה.

כיום, Czech Airlines מפעילה 11 טיסות בקו תל אביב-פראג מידי שבוע, כאשר בכל יום יוצאת טיסה קבועה אחת, אליה מצטרפות עוד מספר טיסות במועדים משתנים. יחד עם קו התעופה שמפעילה חברת אל על הישראלית, מוגש לנוסע הישראלי היצע נרחב ביותר של טיסות לפראג.

מדיניות הצ'ק אין של Czech Airlines

חברת צ'ך איירליינס מפעילה, לרוב, את דלפקי הצ'ק אין שלה עד 40 דקות לפני הטיסה עצמה. בטיסות לתל אביב, לדוגמא, הדלפקים ייסגרו כשעה לפני ההמראה. החברה ממליצה לא להסתמך על כך באופן גורף ולבדוק בשדה התעופה או במרכז השירות של החברה על זמני הצ'ק אין המדויקים של הטיסה שלכם.

כיום, ניתן לבצע גם צ'ק אין מקוון ומהיר, מ-24 שעות לפני הטיסה ועד 35 דקות לפניה. כמו כן, ניתן לבצע גם צ'ק אין בעמדות השירות האישי של החברה, אך נכון להיום עמדה כזו פועלת אך ורק בשדה התעופה הבינלאומי בפראג, רוזינה.

מדיניות מטען

Czech Airlines מתירה להעלות אל המטוס עצמו תיק אישי אחד בלבד, במידות של 55X45X25 ס"מ, כאשר מידות אלו כוללות את הידיות והגלגלים של התיק. המשקל הכולל של תיק זה חייב להיות עד שמונה ק"ג.

בנוגע למטען אשר נשלח אל בטן המטוס, מאפשרת החברה להעמיס מזוודה אחת במשקל של עד 23 ק"ג ובמידות כוללות של 158 ס"מ ללא תשלום. אם טסים עם תינוק, ניתן להוסיף לכך עוד תיק במשקל של עד עשרה ק"ג. ילד בגיל שנתיים עד 12 ייהנה ממדיניות המטען ממנה נהנה כל נוסע מבוגר.

החברה מחייבת כמובן על משקל חוגר וכן על מזוודות נוספות, מעבר למזוודה היחידה המותרת על פי מדיניות המטעם של Czech Airlines. כך, נוסע אשר יישלח אל בטן המטוס מזוודה אשר שוקלת בין 23 ל-32 ק"ג, יחויב ב-60 יורו, וכך גם מזוודה שנייה; מזוודה גדולה במיוחד תחויב ב-100 יורו; מזוודה שלישית תגרור תשלום של 200 יורו נוספים.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם Czech Airline

 • תינוקות עד גיל שנתיים, אשר יישבו בחיק הוריהם, יזכו להנחה של 90% במחיר כרטיס הטיסה
 • תינוקות באותו גיל אשר יישבו בכיסא, יזכו להנחה של 33% במחיר הכרטיס
 • ילדים בגיל שנתיים עד 12 זוכים גם הם להנחות שונות, בהתאם ליעד הטיסה
 • כל ילד חייב לשבת בצמוד להוריו במהלך הטיסה
 • ניתן להטיס גם חיות במטוסי צ'ך איירליינס, אם במטוס עצמו, בתא המטען או בטיסת מטען נפרדת
 • חיות יורשו לעלות אל המטוס עצמו אם יוחזקו במנשא במידות של עד 48X32X29 ס"מ ובמשקל שאינו עולה על שמונה ק"ג
 • אל תא המטען של המטוס ניתן לשלוח חיות במנשא שמידותיו אינן עולות על 125X69X80 ס"מ
 • החיוב עבור הטסת חיות המחמד יינתן בהתאם למדיניות המטען הרגילה של חברת Czech Airlines