כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

עוד בתיירות

טיסות צ'רטר (שכר)

אנו דואגים להציג עבורך בתוצאות החיפוש, טיסות סדירות וטיסות צ'רטר לתאריכים שציינת.

על מנת לקבל את טיסות הצ'רטר בלבד השתמש בקישורים הבאים:

טיסות צ'רטר לאמסטרדם
טיסות צ'רטר ללונדון
טיסות צ'רטר לפריז
     
טיסות צ'רטר לברלין
טיסות צ'רטר לכרתים
טיסות צ'רטר לניו יורק
     

מידע כללי

טיסות צ'רטר (שכר) נבדלות מטיסות סדירות, לפחות לפי ההגדרה הבסיסית, בכך שהן לא מחויבות ללוח זמנים קבוע מראש. טיסות צ'רטר אמורות לתת מענה למועדים בהן לא יוצאות טיסות סדירות וליעדים אליהן טיסות לחו"ל סדירות לא טסות. בפועל, רב טיסות הצ'רטר כיום בעולם, פועלות במקביל לטיסות סדירות מבחינת הזמנים, מיועדות לאותם יעדים, ונועדו לתת מענה לביקושים גבוהים של כרטיסי טיסה ליעדים חמים, בעונות חמות. מחירי כרטיסי הטיסה בטיסות צ'רטר, יהיו נמוכים בעשרות ולפעמים גם במאות אחוזים ממחירי כרטיסי טיסה בטיסות סדירות.

יתרונות טיסות הצ'רטר

מחיר כבר אמרנו? חשוב לומר כאן כי לרב טיסות צ'רטר יהיו זולות בהרבה מטיסות סדירות, ואם טיסת הצ'רטר משולבת עם מלון, מה שנקרא בשפת התיירות, דיל, אז המחיר הופך להיות משתלם ביותר. אולם, בהחלט ישנם מיקרים בהם מציעות חברות התעופה הסדירות כרטיסי טיסה במחיר כמעט זהה לטיסות הצ'רטר. גם כיום, ינשם עדיין יעדים אליהם לא תמצאו טיסות סדירות, מהסיבה הפשוטה שהן לא קיימות, לעיתים ליעדים אלו יצאו דווקא טיסות צ'רטר. במיקרים בהם אזלו כרטיסי הטיסות הסדירות תמצאו מענה בטיסות צ'רטר וגם תוכלו להיעזר בטיסות צ'רטר במועדים ספציפיים בהם לא יוצאות ליעד המבוקש טיסה סדירה.

חשוב לדעת

מספר נקודות למחשבה בטרם אתם מזמינים טיסת צ'רטר. ראשית, חשוב לדעת כי לרב מאחורי טיסות הצ'רטר עומדות חברות קטנות השוכרות מטוסים, לתת מענה לביקושים גבוהים, הקשר החשוב כל כך שבין הטיסה עצמה לכל שירותי השדה מסביב לה, לא פעם מתגלה כבעייתי, וגורם ללא מעט בעיות המתבטאות בעיקר באי עמידה בלוח הזמנים ושירות הנוסעים. חברות התעופה המפעילות את הטיסות הסדירות, נאמנות על מלאכה זו בצורה טובה פי כמה, שכן הן מוציאות הרבה יותר טיסות ולאורך שנים, הנוהלים של השדה מוכרים להם יותר ועובדה זו באה לידי ביטוי בתהליך כולו. טיסות צ'רטר נועדו לתת מענה לאירוע נקודתי ולכן המחירים והייעדים נקבעים במועד שסמיכותו לטיסה קרובה יחסית (בין חודש לחודשיים לרוב), לכן הזמנת כרטיסי טיסה צ'רטר מראש, מוגבלת ולעיתים אינה אפשרית.

למידע נוסף על חברות שכר