כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

סכיפהול, schiphol

שדה תעופה סכיפהול זהו שדה התעופה הגדול והמרכזי ביותר של הולנד, הוא ממקום בקרבת אמסטרדם ונמצא רק שניים עשר קילומטרים ממנה. שדה תעופה זו הוא שדה גדול ועמוס בפעילות והנו גם בין שדות התעופה הגדולים ביותר בכל רחבי אירופה.

קצת רקע על סכיפהול

סכיפהול

שדה תעופה סכיפהול הנו אחד משדות התעופה הגדולים ביותר באירופה ומדורג במקום החמישי מבחינת היקף נוסעים, הוא גם נחשב לשדה תעופה גדול ועמוס בסטנדרטים עולמיים. שדה התעופה קיים עוד מימי מלחמת העולם הראשונה, אז שימש כבסיס תעופה צבאי. עם תום מלחמת העולם הראשונה החל שדה תעופה סכיפהול לשמש כ- שדה תעופה ציבורי ושימש נוסעים פרטיים בעיקר. במהלך השנים עבר שדה התעופה שיפוצים ושינויים רבים, וכיום שדה תעופה סכיפהול מהווה שדה תעופה ראשי עבור חברות תעופה רבות ביניהן KLM.

שדה התעופה מקבל את מרביתן של טיסות להולנד ובפרט טיסות לאמסטרדם אשר נמצאת רק רבע שעה נסיעה ממנו, שכן יש בו למעשה מאה ושמונים מקומות לחניית מטוסים. בעשור וחצי האחרונים עבר שדה תעופה סכיפהול שינויים ושיפורים רבים וכיום הוא מורכב מארבעה אולמות, יש בו חנויות פטורות ממס וכך גם מרכז קניות גדול ומרשים המשמש את הטסים ואת מלוויהם.

מפת נמל התעופה


הצג את שדות תעופה אמסטרדם במפה גדולה יותר

אמצעי תחבורה בשדה

טיסות לחו"ל אשר יעדן בהולנד ינתחו בדרך כלל בסכיפהול, משם יעמדו לרשותכם כמה אפשרויות של הגעה אל היעד שלכם. המיקום המרכזי של שדה התעופה כמו גם המעמד שלו הפכו אותו למקום שקל מאוד להגיע ממנו לכל מקום. בהגעתכם אל שדה תעופה סכיפהול תוכלו להיעזר ברכבת של הולנד אשר שופצה בשנות התשעים אשר עוברת ממש על שדה התעופה. בעזרת הרכבת תוכלו להגיע ליעדים שונים בהולנד, ואפילו אל מחוצה לה. מי שאינו מעוניין ברכבת יוכל להיעזר באחד מקווי האוטובוס הרבים אשר עוברים בשדה התעופה או לקחת מונית. חשוב לציין שמונית עלולה להסתכם בהוצאה לא קטנה של כ- שבעים יורו לאמסטרדם וסכומים גבוהים אף יותר למקומות רחוקים יותר.

כמובן שישנה גם האפשרות של השכרת רכב בהולנד, כך שמיד עם הגעתכם אל שדה תעופה סכיפהול תוכלו לקבל את הרכב המושכר אשר ילווה אתכם לכל אורך הטיול עד להגעתכם חזרה אל נמל התעופה לטיסת ה- חזור. את הזמנת הרכב תוכלו לעשות מהארץ או לרכוש שירותי השכרת רכב בעת הגעתכם אל שדה התעופה.

למי שרוצה להיות יצירתי ואף לחסוך בהוצאות יוכל להשתמש בשירותי האופניים של הולנד. בשדה התעופה תוכלו לשכור אופניים ולרכב עליהם עד למחוז חפציכם. הולנד ידועה בשל השימוש הנרחב שלה באופניים, כך שישנה תשתית לכך והרחובות מותאמים בצורה מושלמת לרכיבה על אופנים. מי שרוצה לחלץ עצמות לאחר הטיסה ולהתחבר אל רוח המקום יוכל בהחלט ליהנות מחוויה שכזו.