כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

נמל התעופה היתרו, Heathrow

אתר הנמל

שדה תעופה היתרו הוקם בתחילת המאה הקודמת, בשנות השלושים, למטרות צבאיות על פניו, אך בפועל, מעולם אינו שימש את המטרות שייעדו לו ומאז ומעולם תיפקד רק על בסיס שדה תעופה אזרחי בלבד. שדה תעופה היתרו החל להיות פעיל בשנת 46' אז יצאה טיסתו הראשונה.

בשדה תעופה היתרו יש חמישה טרמינלים והוא נמצא בידיים פרטיות, וממנו תוכלו לרכוש טיסות לחו"ל או טיסות פנים בתוך בריטניה.

סידורי תחבורה של שדה התעופה

Heathrow

מרכזיותו של שדה תעופה היתרו מאפשרת אמצעי תחבורה רבים ונוחים אשר מגיעים אל שדה התעופה וממנו. במידה והינכם מגיעים אל שדה התעופה ברכב פרטי, תוכלו להחנות את הרכב שלכם באחד מהחניונים של שדה התעופה, ביניהם תוכלו למצוא חניונים לטווחים קצרים או ארוכים.

בזמן נחיתה בשדה התעופה היתרו תוכלו לשכור שירותי השכרת רכב אצל אחד ממשרדי השכרת הרכב אשר ממוקמים במקום, במידה וביצעתם את ההזמנה מהארץ, כל שתצטרכו לעשות הוא להגיע אל משרד החברה ממנה שכרתם את הרכב ולקבל את המפתחות. למי שאינו מעוניין לשכור רכב בלונדון יוכל להיעזר באחת מהרכבות אשר עוברות דרך שדה תעופה היתרו, ביניהן רכבת אקספרס או רכבת תחתית. כמו כן, בשדה התעופה היתרו פועלים גם קווי אוטובוס שונים אשר פועלים גם בשעות הלילה. כמובן שתוכלו גם לקחת מונית משדה התעופה. המוניות של לונדון ייקחו אתכם לכל מקום שתרצו, אך זכרו שזה עלול לעלות די יקר.

למי שעצר בלונדון עצירת ביניים או נאלץ לשהות במקום מכל סיבה שהיא יוכל ליהנות מלינה באחד מבתי המלון של שדה התעופה היתרו, אם לא מעוניין לצאת משדה התעופה אל העיר. בין בתי המלון השונים תוכלו למצוא בתי מלון כמו נובוטל, הילטון, הולידיי אין ונוספים. ניתן להזמין חדר באחד מבתי המלון מראש או לשכור חדר במקום.

טיסות ללונדון נוחתות בדרך כלל במסלולי הנחיתה של שדה תעופה היתרו, אך כמובן שעומדת בפניכם האפשרות של נחיתה בשדות תעופה אחרים במידת הצורך. מרגע הגעתכם לשדה התעופה תוכלו להיעזר באחד מאמצעי התחבורה על מנת להגיע אל בית המלון שלכם, ולהתחיל ליהנות מאחת ערי הבירה האטרקטיביות ביותר בעולם. לונדון מלאה בפאבים ובארים רבים וכאלה שפועלים גם במשך שעות היממה. בלונדון תוכלו ליהנות ממיטב המטעמים והמאכלים במסעדות שמוערכות כטובות ביותר בעולם, תוכלו ליהנות מטיולי תרבות והיסטוריה ולהגיע לכל האתרים הרבים והאטרקטיביים כל כך. אנגליה היא בירת הכדורגל העולמית וכמובן שישנם אנשים רבים שמגיעים ללונדון בכדי לראות משחק כדורגל באחד מהאצטדיונים המפוארים, ובאותה הזדמנות אפשר אולי אפילו לתפוס הופעה של אחד האמנים העולמיים שאוהבים מאוד להופיע בלונדון.