כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

השוואת מחירי טיסות

שמדובר בכרטיסי טיסה לחו"ל, המחיר מהווה לעתים קרובות פרמטר עיקרי בהחלטה היכן לרכוש את כרטיס הטיסה. מספר עצות שימושיות בנושא השוואת טיסות שיאפשרו גם לך לרכוש כרטיס טיסה בזול!

חשוב לזכור שאם בצעתם חיפוש באתר FlightsPortal, סביר להניח שתקבלו בתוצאות החיפוש את כל הטיסות של כל חברות התעופה הטסות ליעד הרצוי לתאריך שהגדרתם. בחרו את הטיסה בה אתם מעוניינים וזכרו כי בשלב זה יכולים להיות הבדלים משמעותיים בין מחירי הטיסות מאחר ותקבלו טיסות של חברות תעופה שונות, טיסות שכר וסדירות וטיסות עם עצירת ביניים, פרמטרים שמשפיעים בצורה ניכרת על מחירי הכרטיסים.

לצורך המחשה : נאמר שאתם רוצים לטוס לאמסטרדם ב 5 ליוני ולחזור ב 21, בתוצאות החיפוש תקבלו לתאריך ויעד זה טיסות ישירות של חברות אל על, klm, וארקיע, טיסות שכר, וטיסות עם עצירות ביניים, בהתאם לנתונים אלה ומחיר הכרטיס, תוכלו להחליט על איזה טיסה אתם רוצים לעלות.

בשלב הבא תרצו לבצע השוואת מחירים לאותה טיסה שבחרתם בין אתרי ההזמנות המובילים בארץ ובחו"ל. אתר פורטל טיסות מאפשר לכם לעשות זאת בקליק אחד – מלבד תוצאות החיפוש שלנו יפתחו לכם תוצאות החיפוש גם באתרי המתחרים שלנו. רוב הסיכויים שתוכלו לראות בדיוק את אותה טיסה שבחרתם בשלב קודם , בכל אחד מהאתרים (רק ודאו שאתם באמת מסתכלים על אותה טיסה בכל אחד מהאתרים)

השוו גם מול אתרי חברות התעופה

לפני שאתם מבצעים הזמנה באתר בו מצאתם את הכרטיס הזול ביותר, אנחנו ממליצים לבקר קודם באתרי חברות התעופה הטסות ליעד ללא עצירת ביניים, כך למשל אם אתם טסים לאמסטרדם בקרו באתר KLM ובאתרים של אל על וארקיע, חפשו טיסה ליעד ולתאריך המבוקשים והשוו למחירי הטיסות שהתקבלו באתרי הזמנת הטיסות.

השוואה בפורטל טיסות

בפורטל טיסות תוכל להשוות בקלות מחירי טיסות מבין האתרים המובילים את שוק התיירות בישראל. אנו בוחרים בקפידה את האתרים המוצגים באתר, ודואגים שיהיו האטרקטיביים ביותר מבחינת מחירים והאמינים ביותר - מה שתראה זה מה שתקבל!

איפה עוד כדאי להשוות

אתר טרווליסט מרכז מחירים של מספר גדול של סוכנויות נסיעה הפועלות בישראל. כדאי לבצע השוואה גם באתרים בינלאומיים כגון kayak ו skyscanner.