כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

לטוס לחו"ל עם ילדים

טיסות לחו"ל עלולות להיות קשות ומפרכות ולעיתים אף להעיק מעט, החל משלב הרכישה של כרטיסי טיסה אשר עלול להיות מטרטר, תהליך העלייה למטוס, ועד לשהייה הממושכת אשר מתארכת על פני שעות ארוכות במטוס, נראה כי הפעולה עלולה להפוך להיות קשה פי כמה עם אליה מצטרפים גם הילדים, בייחוד אם מדובר על טיסות למרחקים ארוכים. לפעמים נדמה כי רק האפשרות שבלנסות להסביר לילד שכל מה שהוא רוצה זה להתרוצץ, לשחק ולבדוק ולחקור כל דבר על המטוס, שעליו להישאר רגוע במהלך השעות הקרובות ועדיף שיהיה ישוב על כסא.

חופשה עם הילדים והמשפחה

עם היערכות נכונה, מעט מאמץ והרבה מאוד סבלנות תוכלו לעבור את הטיסה בשלום, ואף ליהנות ממנה.

לטוס עם ילדים בהחלט יכולה להיות משימה לא פשוטה. המאמר הבא ירכז כמה טיפים יעילים אשר יוכלו להפוך את המשימה של לטוס עם ילדים לקלה יותר, ואולי אף תוכלו להפיק מכך הנאה.

  • פינוקים והפתעות- לטוס עם ילדים אפשר בכיף, הביאו עמכם למטוס צעצועים והפתעות קטנות, עדיף שיהיו אלה צעצועים קטנים וזולים, כך שבמידה וישכחו על המטוס לא תהיה אבדה גדולה, שלפו אותם ברגעי משבר, כך תוכלו להפתיע את הילדים שלכם, ולו תהיה תעסוקה לפרק זמן כלשהו.
  • מלתחה- על מנת לטוס עם ילדים כדאי להיערך מבעוד מועד במלתחה חד פעמית. קחו עימכם למטוס בגדי מלתחה של בגדים חד פעמיים, די בזוג מכנסיים וחולצה, אך ביחרו סט שלא יפריע לכם לזרוק אותו לאחר הטיסה, כך במידה והילד מתלכלך או שופך על עצמו משהו, תוכלו להחליף לו את הבגדים ולהשליך אותם לפח מבלי שזה ידאיג אתכם.
  • הצטיידו במזון וחטיפים, כך תוכלו להעביר רגעים שלמים של נחת, בין אם זוהי טיסה ארוכה והילד רעב בשעות שבין הארוחות, ובין אם זה ישמש אתכם על תקן הפתעות, בייחוד אם הילד מתחיל לבכות.
  • קחו עימכם מקלט או מסך הקרנה נייד, כמו די.וי.די נייד . מכשירים אלה שווים את ההשקעה שברכישתם, בייחוד למי שנוהג לטוס עם ילדים. במהלך הטיסה תוכלו להקרין לילד שלכם סרט או את סדרת הטלוויזיה האהובה עליו ובכך למעשה תוכלו להרוויח שעה וחצי בהו הילד עסוק ונהנה.
  • שקיות- הקפידו להצטייד בשקיות ניילון לטיסה. שקיות הניילון ישמשו אתכם לצורך איסוף השאריות לאחר הארוחה על מנת שלא יוצר בלאגן, כך גם תוכלו לאסוף אחרי הילד דפי נייר או אשפה אם יש צורך.

לטוס עם ילדים יכולה להיות חוויה נעימה, זיכרו שהינכם נמצאים על תקן הורים ולא סתם נוסעים רגילים ועליכם להיות בכוננות מתמדת ולהקפיד שהילד שנכם נשאר רגוע ועסוק ולא מפריע את מנוחתם של יתר הנוסעים, עם הרבה סבלנות וקור רוח תוכלו לעבור את החוויה על הצד הטוב ביותר ולצבור חוויות ראשונות של חו"ל עם הילד שלכם