כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

חברת התעופה לופטהנזה (Lufthansa)

טיסות לופטהנזה הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

עם צי מטוסים של 400 יחידות, חברת התעופה הלאומית הגרמנית לופטהנזה היא מהחברות הגדולות והחשובות ביותר היום בעולם התעופה. החברה הוקמה כבר ב-1926 ועברה כמה וכמה גלגולים, כולל הפסקת פעילות במלחמת העולם השנייה, אך החלה לפרוח בעיקר לאחר איחוד גרמניה ב-1990. עד אותה שנה, היא הורשתה לבצע טיסות רק אל וממערב גרמניה.

החברה זכתה בשנים 2008 ו-2009 בתואר חברת התעופה הטובה באירופה, ולא לחינם: גם סקרי דעת הקהל מציבים אותה בצמרת רשימת חברות התעופה האירופאיות והעולמיות. כיום, מבצעת החברה טיסות ליותר ממאתיים יעדים ברחבי העולם, כאשר בבעלותה גם 12 חברות בנות מעולם התעופה (מבצעות טיסות נוסעים ומטען).

לופטהנזה בישראל

למרות שמדובר בחברה אשר מייצגת מדינה עם היסטוריה לא פשוטה מול ישראל, זוהי אחת מהחברות הזרות הוותיקות שפועלת כאן. לא מזמן חגגה Lufthansa 40 שנות פעילות בישראל והיום היא למעשה חברת התעופה הזרה אשר מבצעת את היקף הפעילות הגדול ביותר בישראל.

החברה מציעה טיסות ישירות מנמל התעופה בן גוריון לשישה יעדים ברחבי גרמניה: מינכן, קלן, פרנקפורט, ברלין, דיסלדורף והאנובר. באחרונה הודיעה החברה כי עם פתיחת נמל התעופה החדש בברלין ב-2013, היא תתגבר את קו התעופה לברלין ותבצע בו שתי טיסות מידי שבוע. אגב, הקו לעיר מינכן ידע שפל חסר תקדים לפני כמה שנים, בתחילת שנות האלפיים, אז הוא נסגר לחלוטין וחודש בשנת 2009, לאחר הסכם תעופה משופר בין שתי המדינות. כיום, הקו פעיל ונחשב למבוקש מאוד.

לופטהנזה מציעה לנוסעיה מישראל עוד שלל יעדים ברחבי העולם, בטיסות עם עצירות ביניים בערי גרמניה. בנוסף, חברות הבת שלה מציעות גם הן טיסות מישראל ליעדים שונים, בעיקר לשוויץ (חברת סוויס) ולבלגיה (בראסלס איירליינס).

מדיניות צ'ק אין

ככלל, דלפקי הצ'ק אין של החברה נפתחים בשדה התעופה בין שעה וחצי לשעתיים לפני העלייה למטוס, אך תזמון זה תלוי בסוג הטיסה וביעד עצמו. לנוחיותכם, מציעה החברה ממשק נוח ופשוט באתר האינטרנט שלה, לבירור זמני פתיחת דלפקי הצ'ק אין. החברה מציעה גם אפשרות לביצוע צ'ק אין מקוון, דרך אתר האינטרנט שלה.

מדיניות המטען של חברת לופטהנזה

כבודה אשר עולה אל המטוס עצמו: אין הגבלות לגבי מידות התיק האישי, אך ישנן הגבלות לגבי המשקל: עד 7.7 ק"ג, לא כולל פריט אישי נוסף שניתן להעלות איתכם.

כבודה אשר נשלחת אל בטן המטוס: נוסע במחלקת התיירים יכול לשלוח מזוודה אחת אל בטן המטוס, במשקל של עד 22.6 ק"ג, ללא כל תשלום מצידו. משקל גבוה מזה, או מידות שעולות על 62 אינץ' יחייבו את הנוסע בתשלום של 150 דולרים, ואם המזוודה חורגת בשתי ההגבלות הללו, התוספת תגיע ל-300 דולרים. במשקל של יותר מ-31.7, יחויב הנוסע ב-400 דולרים נוספים.

הנחיות והוראות מיוחדות

 • לופטהנזה לא גובה תשלום עבור תינוקות מתחת לגיל שנתיים, ובתנאי שהם ישובים בחיק אדם מבוגר ולא בכיסא נפרד
 • הנחה לילדים ניתנת בהתאם לסוג הטיסה
 • בחירת המושב הרצוי תיעשה עוד לפני ההגעה לשדה התעופה, עד 24 שעות לפני מועד ההמראה
 • Lufthansa מאפשרת להעלות אל המטוס עצמו כלבים או חתולים בלבד. חיות אחרות יעבירו את הטיסה בבטן המטוס, אך ייהנו מתא ממוזג ונעים
 • המנשא, הכלוב או המלונה של חיית המחמד צריכים להיות במידות של עד 55X40X23 ס"מ
 • התשלום עבור הטסת חיית מחמד הוא 40 עד 400 דולרים
 • משקל המקסימום לחיה, כולל המנשא או הכלוב: שמונה ק"ג
 • כלב נחייה המשמש אדם עיוור או בעל מוגבלויות לא יגרור חיוב כלשהו