כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

יונייטד איירליינס (United Airlines)

טיסות יונייטד איירליינס הזולות ביותר שאותרו באתר ב- 24 שעות האחרונות (יתכן והמחירים השתנו)

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

מידע על החברה

יונייטד איירליינס היא חברת תעופה אמריקאית, אשר מציעה שלל טיסות סדירות ליעדים שונים ברחבי העולם ונחשבת, נכון להיום, לחברת התעופה הגדולה בעולם. החברה נוסדה כבר בשנת 1926, כאשר שמה היה אז בואינג אייר טרנספורט.

החברה האמריקאית קנתה בשנת 2010 חברת תעופה אמריקאית אחרת, קונטיננטל איירליינס, במהלך שהפך למעשה את החברה באופן רשמי לגדולה בעולם. המיזוג הזה כלל את הפיכת הרשות המנהלית של קונטיננטל לזו של יונייטד, ואף המנכ"ל של קונטיננטל הפך להיות המנכ"ל של החברה ה'חדשה' – מהלך לא אופייני בדרך כלל למיזוגים בין חברות.

כיום מחזיקה United Airlines (שמאז המיזוג ממתגת את עצמה כחברת United בלבד) בצי של 701 מטוסים אשר מעניקים שירות לנוסעים אל 216 יעדים שונים בעולם. בסיסי האם של החברה נמצאים בשיקגו, דאלאס, דנבר, לוס אנג'לס וסן פרנסיסקו.

בראייה לעתיד, הזמינה החברה באחרונה עוד חמישה מטוסים שיחזקו את הצי שלה. כמו כן, מתכוונת החברה לצייד עד שנת 2015 את כל המטוסים שלה באינטרנט אלחוטי (מהלך בו החלו כבר כמה חברות תעופה גדולות ברחבי העולם). את המערכות תספק ליונייטד איירליינס חברת התקשורת העולמית פנסוניק.

יונייטד איירליינס בישראל

למרות היותה אחת מבחרות התעופה הגדולות בעולם, בישראל יונייטד איירליינס לא מפעילה מספר רב של רווי תעופה. נכון להיום, מפעילה החברה קו תעופה אחד בלבד מתל אביב, אך הוא עמוס ופעיל מאוד: שתי טיסות יומיות בקו תל אביב-ניוארק, אל שדה התעופה ניוארק ליברטי.

מדיניות הצ'ק אין של יונייטד איירליינס

זמני הצ'ק אין בטיסות החברה מגוונים ומשתנים בהתאם ליעד. ככלל, ממליצה החברה להגיע לדלפקי הצ'ק אין כשעתיים לפני ההמראה בטיסות בינלאומיות, ו-90 דקות לפני ההמראה בטיסות מקומיות, בתוך ארה"ב. כדי לדעת בפירוט רחב יותר על מדיניות הצ'ק אין של יונייטד איירליינס, יש להיכנס לעמוד זה באתר החברה.

יונייטד מאפשרת גם לבצע צ'ק אין דרך אתר האינטרנט שלה, מ-24 שעות לפני ההמראה ועד שעתיים לפניה. כאשר מדובר בטיסות פנימיות, ניתן לבצע את הצ'ק אין המקוון עד שעה לפני ההמראה. לרשות הטסים מוצבות גם עמדות צ'ק אין אוטומטיות.

מדיניות מטען

United Airlines אינה מגבילה את משקל התיק האישי אותו ניתן להעלות למטוס, אלא רק את מידותיו. סך כל המידות צריך להיות עד 114 ס"מ (23X35X56 ס"מ) או 45 אינצ'ים. יחד עם התיק הזה, ניתן להעלות למטוס גם אביזר אישי נוסף, כמו לפטופ, מזוודה, מצלמה וכו'.

בטיסות מקומיות, כל מזוודה שתישלח אל תא המטען תחויב בתשלום – 25 דולרים על המזוודה הראשונה ו-35 דולרים על השנייה. בטיסות בינלאומיות למקסיקו, אירופה והקאריביים, המזוודה הראשונה שתישלח תהיה ללא תשלום, כל עוד היא לא עולה על משקל של כ-22.5 ק"ג (50 פאונד). אל יתר היעדים, ניתן לשלוח אל בטן המטוס שתי מזוודות עד 50 פאונד ללא תשלום.

יונייטד איירליינס גובה תשלום נוסף על כל חריגה במידות או במשקל המזוודות, בין דולר אחד ל-100 דולר, תלוי בסוג הטיסה ובחריגה. בכל מקרה, החברה תסרב להעלות למטוס מזוודה במשקל של יותר מ-45 ק"ג (100 פאונד) או במידות כוללות של יותר מ-115 אינץ'.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם יונייטד איירליינס

 • אין הנחות לילדים בטיסות החברה
 • תינוק מתחת לגיל שנתיים יטוס ללא תשלום בטיסות מקומיות, אך רק אם יישב בחיק אדם מבוגר
 • בטיסות בינלאומיות, ייתכנו הנחות לתינוקות עד גיל שנתיים, בהתאם ליעד
 • גם הנחות לגימלאים ייתכנו בחלק מהטיסות של חברת יונייטד איירליינס
 • ניתן להטיס במטוסי החברה חיות מחמד כמו כלבים, חתולים וארנבים, אם במטוס עצמו, בתא המטען או בטיסת קרגו נפרדת
 • מחירי הטסת חיות מחמד בטיסות הבינלאומיות משתנים על פי היעד
 • מחירי ההטסה בטיסות מקומיות הם 125 דולרים לכל כיוון עבור חיות מחמד שטסות במטוס עצמו ו-250 דולרים לכל כיוון עבור אלו שיישלחו לתא המטען.