כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בתאילנד

עוד בתיירות

טיסות לתאילנד דרך ירדן

בעוד שהשהות בתאילנד עצמה זולה יחסית, הנטל המרכזי בתכנון החופשה הוא בעלות כרטיסי הטיסה היקרים. טיסות לתאילנד דרך ירדן מאפשרות לתיירים ליהנות מכרטיסי טיסה זולים, בזכות עצירת ביניים הנכללת במסלול הטיסה ומוזילה משמעותית את המחיר.

טיסות לתאילנד עם רויאל ג'ורדניאן (Royal Jordanian) הירדנית נחשבות לטיסות משתלמות ונוחות ביותר עבור הטסים למזרח הרחוק מישראל. משך זמן המתנה מעמאן לא עולה בממוצע על שלוש שעות, אך חשוב לקחת זאת בחשבון בעת הזמנת טיסות לתאילנד דרך ירדן. עם זאת, טיסה לתאילנד עם עצירת ביניים בעמאן לא צפויה לעכב את משך הטיסה באופן משמעותי, אם נשווה זאת מול טיסה ישירה. חשוב לדעת כי טיסות לתאילנד דרך ירדן, על אף שהן זולות יותר מלכתחילה, עשויות להיות אטרקטיביות אף יותר הודות למבצעים שונים, ולכן גם כאן כדאי לבצע השוואת מחירים ולחפש דילים משתלמים.

טיסה לתאילנד עם עצירת ביניים בעמאן מצריכה הכנה קלה מראש: ראשית, בררו במדויק על משך זמן המתנה בעמאן, על מנת שתדעו לחשב את מועד ההגעה לבירת תאילנד, בנגקוק. אם ההמתנה צפויה להימשך מספר רב של שעות, אין מניעה שתבקרו ברחובותיה הצבעוניים של ירדן. לעומת זאת, אם עצירת הביניים קצרה יחסית, הביאו אתכם מוסיקה או ספר – אלו יהיו עיסוק טוב דיו כדי להעביר את הזמן עד טיסת ההמשך.

לעמוד תאילנד ראשי