כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בשבדיה

עוד בתיירות

טיסות לשבדיה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-
שטוקהולם 24 בינואר 27 בינואר $149 בדוק זמינות
שטוקהולם 12 במרץ 17 במרץ $231 בדוק זמינות
שטוקהולם 19 במרץ 26 במרץ $253 בדוק זמינות
שטוקהולם 20 במרץ 27 במרץ $253 בדוק זמינות
שטוקהולם 21 במרץ 28 במרץ $255 בדוק זמינות
שטוקהולם 18 במרץ 25 במרץ $268 בדוק זמינות
שטוקהולם 17 במרץ 24 במרץ $289 בדוק זמינות
שטוקהולם 25 ביוני 30 ביוני $296 בדוק זמינות
שטוקהולם 28 ביולי 04 באוגוסט $334 בדוק זמינות
שטוקהולם 10 באפריל 18 באפריל $337 בדוק זמינות

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לשבדיה

מתי לטוס | לואו קוסט | אטרקציות

בשנים האחרונות ידענו רגעי שפל רבים ביחסי ישראל ומדינות סקנדינביה. אם נשים בצד את העניינים הפוליטיים והמדיניים, התחום שנפגע אולי יותר מכל בעקבות כך, הוא עולם התיירות. לאורך כל העשור האחרון יצאו מנתב"ג לשטוקהולם רק טיסות לשבדיה עם עצירת ביניים ובתדירות די נמוכה, אך בקיץ 2011 הדברים הולכים להשתנות. מתחילת שנות האלפיים ועד היום, אדם שביקש להגיע לשבדיה היה צריך לעשות זאת דרך טיסות לא ישירות, שהזמן הכולל שלהן היה מסתכם בשבע שעות ויותר. ההיצע כלל טיסות לשבדיה דרך קייב (עם חברת אירוסוויט), טיסות לשבדיה דרך פולין (עם חברת Air Baltic), טיסות לשבדיה עם טורקיש אירליינס דרך איסטנבול – הכל חוץ מקו תעופה ישיר.

מתי להזמין טיסות לשבדיה? עדיף בקיץ

העונה החמה בשבדיה חלה בין החודשים מאי ליולי. עבור המטייל הישראלי הממוצע, שלא רגיל לכפור הסקנדינבי, מומלץ לטוס לשבדיה רק בתקופה זו. כבר באוגוסט מזג האוויר משתנה והופך לגשום וקר יותר, כשבחורף עצמו הטמפרטורות יכולות להגיע גם ל-30 מעלות מתחת לאפס. אמנם בתקופה הקרה טיסות לשבדיה יהיו זולות מאוד (משום שהביקוש אליהן יהיה אפסי), אך אם אינכם חייבים להגיע לשבדיה בתקופה זו, עדיף שתימנעו מכך.

טיסות לואו קוסט שבועיות בקו ישיר, תל אביב-שטוקהולם

חברת הלואו קוסט הנורבגית Norwegian שמה קץ לקיפאון הזה והודיעה באחרונה רשמית כי תפעיל טיסות ישירות לשבדיה החל מקיץ 2011. הביקוש הגובר לטיסות אלו בשנה וחצי האחרונות, בעיקר מצד תושבי שבדיה, הביא למסקנה שהקו הופך שוב למשתלם – וגרם להחלטה המבורכת הזו.

החברה צפויה להפעיל בשלב ראשון טיסות לשבדיה במתכונת שבועית, שימשכו כארבע שעות וחצי בלבד. הטיסות ינחתו בשדה התעופה הבינלאומי שטוקהולם אַרלנדה וצפויות לעלות פחות מהטיסות הלא ישירות, זאת בהנחה שמתבצעת הזמנה מספיק מראש. שדה התעופה בשטוקהולם ממוקם כ-37 ק"מ מהעיר, כאשר הגעה משדה התעופה לעיר יכולה להיעשות בכמה דרכים:

  • רכבת אקספרס מיוחדת (יוצאת לפחות ארבע פעמים בשעה משדה התעופה)
  • אוטובוסים ישירים לעיר
  • מוניות ספיישל

הקיץ, קו התעופה מארצות סקנדינביה לישראל וחזרה צפוי להיות פעיל מאוד: מלבד החברות שמקיימות טיסות לשבדיה באופן ישיר או עם עצירות ביניים, פועל גם קו תעופה סדיר מישראל לדנמרק. מנוע החיפוש המתקדם של פורטל טיסות יאפשר לכם להתמצא טוב יותר ולהבין בדיוק אלו טיסות יוצאות לסקנדינביה, של איזו חברה ומתי.

אטרקציות בשבדיה

שבדיה מסמלת עבור התייר הישראלי את כל מה שהפוך מהמדינה הים תיכונית שלנו: אקלים קר וחורפי רוב השנה, מרחבי טבע ירוקים ועצומים, נהרות גדולים ואגמי ענק. ז הסיבה מדוע טיול בשבדיה נחשב לחוויה בלתי נשכחת.

אז מה אפשר למצוא בשבדיה? נתחיל בבירתה, שטוקהולם – נקודת הפתיחה מבחינת המטייל הישראלי. זוהי עיר יפהפייה המשתרעת על פני קבוצת איים גדולה ומשלבת בין מבנים עתיקים ומרשימים (בני כ-700 שנה) ואדריכלות מודרנית ויפה לא פחות. מומלץ גם לצאת מהעיר, ולו רק כדי לשייט בין 24 אלף האיים שעל חלקם היא בנויה.

שבדיה כולה מבטיחה לכם מפגש עם טבע מרהיב ביופיו, ששימש רקע לסיפורי אגדות וסרטים רבים. אחד האתרים הפופולאריים ביותר הוא יערות שבדיה, שמורת טבע עצומה מצפון לעיר קונגלב. מלבד אוצרות הטבע שלה, שבדיה ידועה גם כמדינה ליברלית מאוד, שמציעה הרבה לאנשי הקהילה ההומו-לסבית.