כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים נוספים באיטליה

עוד ברומא

יעדים נוספים באירופה

עוד בתיירות

טיסות לרומא שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לרומא

שדות תעופה | מתי לטוס | השוואת טיסות לרומא | אטרקציות

כמעט מדי יום יוצאות טיסות לרומא מנמל התעופה בן גוריון. טיסות אל על לרומא יוצאות מנתב"ג 11 פעמים בשבוע, וזו רק אחת מתוך עשרות אפשרויות בקו תל אביב-רומא. פורטל טיסות יקל עליך בחיפוש אחר הטיסה המתאימה עבורך, יעשה קצת סדר ויאפשר לך לבחור בטיסה הטובה ביותר, מבחינת התאריך והמחיר ולהזמינה בצורה מאובטחת אונליין.

טיסה לרומא נמשכת כמעט ארבע שעות, ומחירי כרטיסי הטיסה נעים בין 400 ל-600 דולרים. שלוש חברות התעופה הישראליות מציעות טיסות ישירות לרומא (מלבד אל על, ישנן גם טיסות לרומא עם ארקיע וישראייר), אך יש גם חברות זרות שמציעות טיסת כאלו ועוד רבות אחרות שמפעילות טיסות לרומא עם עצירת ביניים באתונה, פריז, מדריד ועוד.

כרטיסי טיסה זולים לרומא

לא קשה למצוא כרטיסי טיסה במחירים נוחים לרומא. ראשית, הטיסות עם עצירת ביניים (באחת מערי אירופה) יהיו תמיד זולות יותר מאלה הישירות, כך גם טיסות צ'רטר לרומא יוזילו את המחיר. טיסות צ'רטר לרומא יוצאות במהלך כל השנה ובאופן מוגבר בעונת הקיץ והחגים. דרכים נוספות להוזלת כרטיסי הטיסה היא הזמנה מראש. בניגוד להזדמנויות של הרגע האחרון (שגם הן מומלצות מאד אם אתה יכול לאפשר לעצמך את זה), הזמנה מראש (חודשיים שלושה טרם מועד הטיסה) תבטיח לכם לרוב את מחירי הכרטיסים הזולים ביותר.

שדות התעופה

חברות התעופה המפעילות טיסות לרומא באופן סדיר, נוחתות בדרך כלל בנמל התעופה פיומיצ'ינו, שדה התעופה ברומא שקולט את רוב הטיסות הבינלאומיות. הגעה משדה התעופה ברומא לעיר אינה מסובכת: ניתן להגיע לעיר ברכבת, אוטובוס, מונית או הסעה פרטית.

לחץ למידע נוסף על נמל תעופה פיומיצ'ינו

טיסות צ'רטר לרומא נוחתות לרוב בצַ'מפינו. שדה התעופה הזה קטן וצפוף יותר, אך הוא נמצא רק במרחק של 15 דקות מהעיר. מי שמחפש טיסות זולות לרומא, יגלה כי אלו שנוחתות בשדה התעופה הזה יהיו גם הן משתלמות יותר.

מתי לטוס

מומלץ לבקר ברומא הן מבחינת המחירים והן מבחינת מזג האוויר בסוף חודש אפריל וחודש מאי (אביב) וכמו כן בסוף חודש אוקטובר וחודש נובמבר (סתיו). בתקופות אלה ניתן להינות ממזג אוויר נוח יחסית ורמת מחירים נמוכה מעט מזאת של שיא העונה. גם בחודשי החורף דצמבר, ינואר ופברואר, רומא אינה קשה מנשוא ובאופן כללי מזכירה לא מעט את האקלים הים תיכוני: שמש נדיבה וימים בהירים רבים, אך עם הרבה גשם. בחודשי הקיץ יוני, יולי ואוגוסט, רמת המחירים כאמור היא הגבוהה ביותר וטמפרטורה גבוהה המקשה על ההסתובבות בעיר.

השוואת מחירים

אם אתה מחפש את הדרך הקלה ביותר להשוות נתוני טיסות לרומא, פורטל טיסות מציע לך כלי נוח, חכם ויעיל להשוואת מחירים ולא רק. באמצעות מנוע חיפוש הטיסות שבאתר, תוכל לסמן את כל הטיסות בתאריכים בהם אתה מבקש לטוס, ולקבל בקליק אחד טבלה המשווה עבורך בין מחירי כרטיסי הטיסה, חברות התעופה, מספר עצירות הביניים (במידה וקיימות) ומספר פרמטרים נוספים. עם כמות גדולה כל כך של טיסות, השוואת מחירים היא פעולה הכרחית.

לראות את רומא ולחיות, כדי לשוב אליה בעתיד..

אמנם המשפט המקורי מתייחס לעיר אחרת באיטליה, נאפולי, אך הוא מתאים בהחלט גם לרומא. לא סתם ממריאות אלפי טיסות לרומא מידי שבוע, מנקודות רבות בעולם. זוהי עיר שנודעה בכל רחבי תבל כקסומה, מיוחדת וחד פעמית – כזו שקשה שלא להתאהב בה.

אם תרצה להגיע לרומא, דע שעליך להקצות לה כמה ימים טובים. תוכל לחזות בכיכרות המרהיבות (פיאצות) ששזורות בכל רחבי העיר, לבקר במקומות העתיקים והמפורסמים שעומדים על תילם עוד מימי הרומאים, לשתות קפה איטלקי משובח, לאכול פסטה נפלאה ופיצה שאין כמותה בכל העולם.

שיטוט ברחובותיה של העיר יביא אותך אל המדרגות הספרדיות הקסומות, אל הוותיקן – שדורש יום שלם בפני עצמו – אל הפארקים העצומים, גן החיות הגדול ואפילו אל אצטדיון הכדורגל הגדול של רומא. התכונן לחוויה של פעם בחיים שלא תשכח לעד.
 

לעמוד איטליה ראשי