כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לרומא השוואת מחירים

לרומא יוצאות מת"א טיסות ישירות (סדירות ושכר) וטיסות עם עצירת ביניים באחת מערי אירופה. בפורטל טיסות תקבל בתוצאות החיפוש את כל הטיסות לרומא, על כל סוגיהן, בתאריכים בהם אתה חפץ.

השוואת הטיסות לרומא מתחלקת לשתיים. ראשית יש לבצע חיפוש של טיסה לרומא (בתאריכים הרצויים) בכדי להחליט באיזו טיסה בדיוק אנחנו מעוניינים. פרמטרים עיקריים בשלב זה שישפיעו על מחיר הכרטיס הם, חברת התעופה, האם מדובר בטיסת צ'רטר או טיסה סדירה וגם שעת הטיסה יכולה להשפיע רבות על מחיר הכרטיס.

בשלב הבא, תרצה לבדוק בכמה וכמה אתרים מובילים את מחיר הטיסה בה אתה מעוניין. אותו כרטיס, לאותה טיסה בדיוק, יכול להימכר במחירים שונים באתרי ההזמנות ובסוכנויות הנסיעה השונות.

בהנחה בשלב הראשון החלטת על איזה טיסה אתה רוצה לעלות ועם איזו חברת תעופה, רצוי שתבצע השוואת מחירים גם מול אתר חברת התעופה עצמה.

חשוב לציין, אם בצעת השוואה מעמיקה והגעת לכרטיס הזול ביותר (שאתה מצאת לפחות) – רכוש אותו! עיכוב מיותר יגרום "לאיבוד" הכרטיס במחיר שראית אותו לראשונה, מחירי הטיסות משתנים מדי רגע ולכן הססנות במקרה הזה תוכל לפגוע בך.

בטיסות סדירות מומלץ מאד לא לחכות לרגע האחרון ולהזמין 5-6 שבועות מראש את הטיסה. ככל שהזמנת הכרטיס תהיה סמוכה לתאריך הטיסה, סביר שמחיר הכרטיס יעלה.