כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים נוספים ביוון

יעדים נוספים

עוד בתיירות

טיסות זולות לרודוס שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע

מידע על הזמנת טיסות לרודוס

את מפת התעופה בקו תל אביב-רודוס יש לחלק לשתי תקופות: קיץ וחורף. במהלך הקיץ, כמות הטיסות לאי פשוט עצומה ומידי יום ממריאות לרודוס מספר טיסות מסוגים שונים. בחורף, באופן טבעי, מספר הטיסות יורד משמעותית.

לאורך הקיץ, ניתן למצוא טיסות סדירות וישירות לרודוס עם חברות התעופה אל על, אולימפיק אייר היוונית ועוד; טיסות עם עצירת ביניים, דרך אתונה או סלוניקי, של החברות אג'יאן איירליינס, רויאל ג'ורדניאן, אולימפיק אייר, אל על ועוד; וכמובן גם שלל טיסות צ'רטר, בעיקר של החברות הישראליות סאן דור (חברת הבת של אל על) וארקיע.

במהלך החורף, טיסות לרודוס כוללות לרוב עצירת ביניים קצרה באחד מהיעדים ביוון. עם זאת, ניתן למצוא לעיתים גם טיסת צ'רטר לאי, גם אם בתדירות נמוכה בהרבה מאשר בימי הקיץ העמוסים ושוקקי החיים. הטיסות הישירות לאי נמשכות בין שעה וחצי לשעתיים, בעוד טיסות עם עצירת ביניים יכולות להימשך גם ארבע שעות ומעט יותר.

כרטיסי טיסה זולים לרודוס

בשל קרבתו של האי לישראל, מחירי טיסות לרודוס הם מהנמוכים ביותר בשוק. ממוצע המחירים נע סביב ה-400 דולרים, אם כי בהזדמנויות רבות ניתן למצוא גם כרטיסי טיסה במחירים נמוכים יותר, אשר יורדים עד ל-200 דולים ואף פחות מזה.

חשוב לזכור כי בעונות השיא המחירים יכולים להאמיר עד 800 דולרים, כך שחשוב למצוא כרטיסי טיסה זולים כדי להבטיח לעצמכם נופש זול. הדרך הטובה ביותר, למי שבקש להזמין נופש בעונת הקיץ, היא להזמין מקום בטיסה חודש או חודשיים מראש. במקרים רבים - ובמיוחד בטיסות הסדירות - המקומות האחרונים במטוס יהיו היקרים ביותר.

טיסות צ'רטר לרודוס יהיו לרוב זולות במיוחד, מה גם שהן מספקות הזדמנויות רבות למציאות של הרגע האחרון. גם טיסות לרודוס בחורף, העונה הרגועה יותר, עשויות להיות זולות יותר לעיתים.

מתי לטוס?

כפי שניתן להבין מכינויו, 'אי השמש' הוא מקום מושלם לנופש במהלך הקיץ. בהתאם, טיסות לרודוס בחודשים יוני, יולי ואוגוסט צפויות להיות אמנם יקרות יחסית, אך הן יבטיחו לכם את הבילוי המושלם באי המושלם, עם שמש, גלים וחופים יפהפיים.

גם עונות המעבר מבטיחות הרבה מאוד למבקרים באי. בחודשים אפריל ומאי - החודשים הפותחים את עונת התיירות ברודוס - מזג האוויר נוח למדי ומתאים מאוד לנופש רגוע. גם בספטמבר ובאוקטובר (ובמיוחד לאורך חגי תשרי) ממריאות לא מעט טיסות לרודוס, אז עדיין אפשר ליהנות משמש חמה ומלטפת, לצד תחילתה של קרירות נעימה.

שדות התעופה ברודוס

בשל גודלו המזערי - זהו אי המשתרע על שטח של כ-1,500 מטרים רבועים בלבד - לא זקוק רודוס ליותר משדה תעופה אחד, 'רודוס דיאגורס'. נמל התעופה נמצא 16 ק"מ מהעיר הגדולה באי, שנקראת באותו שם.

טיסות לרודוס מכל סוג, הן מיוון עצמה והן מיעדים בינלאומיים אחרים, נוחתות בשדה התעופה דיאגורס. היציאה ממנו אפשרית במונית או באוטובוס, אם כי שירות האוטובוסים מסתיים לאחר השעה 12 בלילה. חשוב לזכור כי האפשרות של שכירת רכב מומלצת מאוד באי הקטן, שצירי התחבורה בו נוחים למדי.

לעמוד יוון ראשי