כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

הטיסות הכי זולות לטורונטו שנמצאו באתר

יעד תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לטורונטו

טיסות עם עצירת ביניים | מתי לטוס | אטרקציות

מסתבר שמבחינת המטייל הישראלי, אמריקה היא ממש לא רק ארצות הברית. מעט יותר צפונה שוכנת לה מדינה קסומה וענקית – גדולה יותר בשטחה מארה"ב – שאפילו לא דורשת ויזה: קנדה. מחפשים טיסות לקנדה, במחיר טוב ובתנאים מעולים? פורטל טיסות כאן לשירותכם. כמה לחיצות ואתם כבר שם.

מספר הטיסות שיוצאות לקנדה מידי שבוע גדול מאוד. כמעט מידי יום ממריאה לפחות טיסה אחת, ישירה או סדירה, מנתב"ג לאחד משדות התעופה בקנדה – בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות או בלילה.

טיסות אל על לקנדה, כמו גם טיסות לקנדה עם Air Canada, הן היחידות ללא עצירת ביניים. שתי החברות ממריאות מתל אביב כמובן, אל שדה התעופה בטורונטו. משך זמן הטיסה מישראל לקנדה – כשמדובר על טיסות ישירות – הוא כ-12 שעות ואילו בכיוון ההפוך הן נמשכות מעט פחות.

קנדה עם עצירת ביניים

מלבד טיסות ישירות לקנדה, ישנן חברות תעופה זרות רבות שמפעילות מנתב"ג טיסות לקנדה עם עצירות ביניים. אלו טיסות ארוכות בשעתיים או שלוש יותר מהטיסות הישירות, אך הן יכולות להביא לחיסכון של עד 1000 דולרים בעלות הכרטיס.

יש לשים לב למסלול הטיסה

כפי שציינו, טיסות לקנדה לא מצריכות הוצאת ויזה. עם זאת, ישנן טיסות לקנדה דרך ארה"ב, מדינה אליה יש להוציא ויזה במיוחד. לכן, גם אם היעד הסופי שלכם הוא טורונטו או ונקובר, דאגו לויזה תקפה כדי לא להסתבך במהלך עצירת הביניים בארה"ב.

מתי לטוס

כפי שניתן להבין מנתוני מזג האוויר, מומלץ להגיע לקנדה בעיקר בקיץ, אז הטמפרטורות מעט 'ידידותיות' יותר. במחוזות הדרומיים של קנדה, כמו בעיר טורונטו, תוכלו ליהנות בקיץ מימים שטופי שמש, ממש כמו בישראל. בחורף קנדה הופכת להיות סגרירית, קרה ורטובה ולא מומלצת לחופשה.

עם זאת, מומלץ לבדוק לגבי אירועים מיוחדים או תאריכים מומלצים לחוויות יוצאות דופן (כמו קרנבל החורף בקוויבק או עונת השיא באתרי הסקי בבריטיש קולומביה). אם תעשו זאת, קחו בחשבון שבמקרים אלו, טיסות לקנדה יהיו יקרות הרבה יותר.

קנדה: מדינת ענק שופעת אטרקציות

חשוב לדעת כי שדות התעופה של קנדה ממוקמים במרחק לא גדול מהערים המרכזיות והיציאה מהטרמינל פשוטה ונוחה. שדות התעופה קולטים בשנה מאות אלפי טיסות לקנדה מכל מקום בעולם ונחשבים למתקדמים ומודרניים.

קנדה עצמה היא המדינה השנייה בגודלה בעולם. היא נחשבת לקרה יחסית ונושקת לקוטב הצפוני. האוכלוסייה בה מורכבת מאחוז גדול מאוד של מהגרים, והיא מושפעת מהתרבות הבריטית, הצרפתית והאמריקאית גם יחד. המדינה מחולקת לשלוש טריטוריות:

  • אונטריו, שפה מדוברת אנגלית, עיר מרכזית (ואף בירת קנדה) טורונטו, הפכפך בקיץ, קר בחורף, אטרקציות מרכזיות העיר עצמה, ומפלי הניאגרה.
  • קוויבק, עיר מרכזית מונטריאול, שפה מדוברת צרפתית, קר עד נעים בקיץ, קר בחורף, אטרקציות מרכזיות, העיר העתיקה של מונריאול ובכלל התרבות הצרפתית המושרשת באיזור זה של קנדה.
  • בריטיש קולומביה, עיר מרכזית ונקובר, שפה מדוברת אנגלית, קר בקיץ ובחורף, אטרקציות מרכזיות באיזור זה היא ונקובר עצמה(העיר והאי), הרי הרוקי, וקרחון קולומביה.