כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בקייב

  • אין נציגות - הטיפול בנציגות ישראל בווינה

עוד בתיירות

טיסות לקייב שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לקייב

טיסות זולות | שדה התעופה | מתי לטוס

טיסה ישירה לקייב נמשכת ארבע שעות לכל היותר. ישנן כיום לא מעט טיסות כאלו, ככל הנראה בעקבות ההחלטה שהתקבלה לפני כמה שנים, על ביטול הדרישה להנפקת ויזה בכדי להיכנס למדינה. ככלל, מספר הטיסות השבועיות בקו ישיר לקייב מנמל התעופה בן גוריון עולה על עשרים, ללא קשר למזג האוויר או לעונות השנה.

חברת אל על מפעילה חמש טיסות שבועיות בקו זה במהלך חודשי החורף, ואילו בחודשי הקיץ היא מוציאה שש טיסות לקייב מידי שבוע. חברת אארוסוויט האוקראינית ממריאה פעמיים ביום לקייב, לאורך כל השנה (ומציעה עוד מספר טיסות ליעדים אחרים באוקראינה). חברת Ukraine International Airlines מציעה עוד טיסה אחת ביום בין נתב"ג לקייב.

מבחר הטיסות נמשך גם כאשר מדובר בטיסות עם עצירת ביניים. החברות שמציעות טיסות מסוג זה לקייב הן אארופלוט, לופטהנזה, אליטליה, רוסייה, Austrian Airlines, Air Baltic, רויאל ג'ורדניאן,Turkish Airlines ועוד.

מחירי הטיסות והדרכים לרכישת כרטיסי טיסה מוזלים

שתי התקופות העמוסות ביותר בדרך לקייב יהיו גם אלו שבהן המחירים ירקיעו שחקים. בקיץ אך טבעי הביקוש הגדול (משום שמזג האוויר בקייב הוא הנוח ביותר בתקופה זו) ולאורך חגי תשרי הביקוש גדל משום שרבים מחסידי ברסלב שמים את פעמיהם לקבר רבי נחמן, שנמצא באומן, לא רחוק מקייב.

לכן, אם אתם מחפשים כרטיסים זולים, עדיף שתתרחקו מהתקופות הללו. הזמנים הטובים ביותר למציאת כרטיסי טיסה מוזלים לעיר הם כמובן בחורף (למעט סביב חגיגות השנה האזרחית), אך אם אתם רגישים לקור, עדיף שתתמקדו בחודשים שמעט לפני ואחרי הקיץ.

טיסות לקייב עם עצירת ביניים, במיוחד אלו של החברות אארופלוט ורוסייה, יהיו זולות גם הן, וכמובן שהזמנה של טיסות שכר (בעיקר אם תתבצע ברגע האחרון) תזכה אתכם במחירים יפים. בממוצע, מחירי הטיסות הסדירות לקייב עומדים על כ-450 דולרים.

גם האפשרות של טיסות צ'רטר לקייב באה בהחלט בחשבון, בייחוד בעונות העמוסות יותר בהן קשה מאוד לאתר טיסות פנויות. טיסות לקייב בדרך זו מוצעות בעיקר בחודשי הקיץ ובתקופת חגי תשרי, אז הביקוש עולה פלאים.

שדות התעופה בקייב

טיסות לקייב נוחתות אך ורק בשדה תעופה אחד: בוריספיל, אשר ממוקם כ-30 ק"מ מקייב עצמה. שדה התעופה מורכב משלושה טרמינלים - טרמינל A לטיסות פנים, טרמינל B לטיסות בינלאומיות וטרמינל C לטיסות אח"מים.

ניתן לצאת משדה התעופה ולהגיע לעיר במגוון דרכים: אוטובוס, מונית, רכבת או רכב פרטי. האוטובוסים יוצאים משדה התעופה בתדירות של כ-20 דקות. מוניות ורכבים פרטיים ניתן להזמין ביציאה מטרמינל B. הרכבת יוצאת מנמל התעופה עצמו. שימו לב כי ישנה גם רכבת תחתית בקייב - תוכלו לבקש הנחיות כיצד להגיע אליה כבר בשדה התעופה.

מפת שדה התעופה Ljubljana Jože Pučnik Airport


View Larger Map

מזג האוויר בקייב

לא קשה לנחש מהו מזג האוויר המאפיין את קייב לאורך כל ימות השנה: החורף האוקראיני קר מאוד, ונמשך (במושגים ישראליים) בין נובמבר למרץ. בתקופה זו, טמפרטורות השיא מגיעות עד לחמש מעלות ואילו טמפרטורות המינימום נמצאות עמוק מתחת לאפס - מצב המאפיין לא מעט ימים בעונה זו.

אפריל, ספטמבר ואוקטובר נחשבים לחודשים נוחים אך מעט קרירים, עם טמפרטורות שנעות סביב ה-15 מעלות. מאי עד אוגוסט הם החודשים החמים, בהם תוכלו ליהנות גם מימי שמש מפנקים ומזג אוויר נעים, עם טמפרטורות של עד 25 מעלות.

אגב, כל אלו אינם אומרים דבר על התקופה בה כדאי לעלות על טיסות לקייב. כפי שציינו, המחירים הזולים ביותר יהיו דווקא בתקופת החורף, אז תוכלו ליהנות מעיר יפהפייה ומושלגת לחלוטין. האוקראינים רגילים לטמפרטורות כאלו ולכן אתרים תיירותיים רבים מחוממים היטב וניתן ליהנות בהם באופן מלא, גם באמצע החורף.