כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בצ'ילה

יעדים נוספים באמריקה

עוד בתיירות

טיסות לצ'ילה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-
סנטיאגו 18 במרץ 07 באפריל $783 בדוק זמינות
סנטיאגו 17 במרץ 06 באפריל $831 בדוק זמינות
סנטיאגו 03 בפברואר 28 בפברואר $947 בדוק זמינות
סנטיאגו 06 בפברואר 11 ביוני $957 בדוק זמינות
סנטיאגו 04 במרץ 30 בנובמבר $1065 בדוק זמינות
סנטיאגו 06 בפברואר 12 ביוני $1072 בדוק זמינות
סנטיאגו 06 בפברואר 11 ביוני $1072 בדוק זמינות
סנטיאגו 01 באוגוסט 19 באוגוסט $1230 בדוק זמינות
סנטיאגו 08 באוגוסט 29 באוגוסט $1373 בדוק זמינות
סנטיאגו 12 באפריל 30 באפריל $1535 בדוק זמינות

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לצ'ילה

טיסות לצ'ילה יוצאות משדה התעופה נתב"ג מספר פעמים בשבוע. שלל חברות תעופה מכובדות מפעילות טיסות לצ'ילה, על אלו ניתן למנות את איבריה, קונטיננטל, דלתא, אל על ועוד. יש לציין כי טיסות לצ'ילה לא טסות בקו ישיר אליה אלא עוצרות באירופה או ארצות הברית. באשר למחיר כרטיס טיסה – כרטיס טיסה לצ'ילה צפוי לעלות כ- 1500 דולרים אמריקאיים, אולם יש להדגיש כי סכום זה הינו סכום משוער בלבד. כמו כן, יש לציין כי טיסות לצ'ילה יוצאות באופן קבוע מכל מדינה אחרת בדרום וצפון אמריקה.

מתי לטוס

טיסות לצ'ילה ממריאות מישראל לאורך כל השנה באופן קבוע. אף על פי כן, לא מומלץ להזמין טיסות לצ'ילה במועד אקראי, אלא לבחון את תנאי מזג האוויר בחלקיה השונים של המדינה, ולהזמין את כרטיסי הטיסה בהתאם להם וליעדי הטיול המתוכננים. כך למשל לצפון המדברי מומלץ להגיע בין יוני לספטמבר, למרכז מומלץ להגיע בין אוקטובר לאפריל ובדרום הקר מומלץ לבקר בין דצמבר למרץ – הקיץ הצ'יליאני אשר מאפשר טיול במחוזות אלו הנושקים לאנטרטיקה. לפיכך, מומלץ לקרוא בספרות ואתרי תיירות טרם הזמנת טיסות לצ'ילה, ולבחור יעדי טיול אשר יהיו מתואמים עם מזג האוויר.

האטרקציות של צ'ילה

מטיילים ישראלים רבים טסים לצ'ילה מדי שנה. לאט לאט וכמעט ללא פרסום הפכה המדינה הקטנה והמופלאה הזו למעין מכה של מטיילים אשר מושכת אליה מדי שנה מיליוני תיירים – חלקם באו למצות את שלל האטרקציות והחוויות האתגריות אשר מציעה צ'ילה, חלקם באו ליהנות מהשקט והשלווה ולנפוש.

לפיכך, אין זה פלא לגלות כי טיסות לצ'ילה נרכשות הן על ידי צעירים כחיילים משוחררים והן על ידי משפחות ובני גיל הזהב. כל קבוצת גיל תמצא לעצמה מוקדי עניין והנאה בצ'ילה – צעירים הרפתקנים בוודאי ייהנו מהצפון המדברי - אחד המקומות היבשים ביותר בעולם – אזור רווי הרי געש, מעיינות חמים וערי חוף הידועות בתרבות גלישת הגלים שהתפתחה בהן.

מטיילים סולידיים יותר בוודאי ייהנו יותר מדרום צ'ילה, שם ניתן למצוא יערות ולגונות מרהיבי עין, שמורות טבע ומחוזות כארץ האש, פטגוניה, פונטה ארנאס ועוד מקומות אשר כבר הפכו לשם דבר בקרב מטיילים מנוסים. סביר להניח שמהבירה סנטיאגו ייהנו כל קבוצות הגילאים – המטיילים הצעירים יותר ייהנו מחיי הלילה הסוערים של העיר והמטיילים הבוגרים יותר בוודאי ייהנו מחיי התרבות אשר מתקיימים בה ומאתרי הסקי שסביבה. לאור כל אלו, אין ספק כי טיסות לצ'ילה לחופשות קצרות או ממושכות הן השקעות בטוחות ומהנות.