כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בספרד

עוד בתיירות

טיסות לספרד שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לספרד

טיסות למדריד
טיסות לברצלונה
טיסות לאיביזה
     

משך זמן הטיסה לברצלונה הנו 4 שעות ו10 דקות ולמדריד תגיעו תוך 4 שעות ו35 דקות.

כרטיסי טיסה מוזלים לספרד

טיסות סדירות לספרד, כמו גם טיסות שכר לספרד, ממריאות כמעט מדי יום מנמל התעופה בן גוריון, על ידי חברות תעופה רבות כגון אל על, ישראייר, ארקיע, ASSOC.EURO.AIRL, Iberia Airlines ו, ועוד מספר חברות תעופה אירופאיות אשר טסות מישראל לספרד עם עצירת ביניים באחת מערי אירופה. טיסות סדירות ישירות מתל אביב לספרד עוצרות במדריד וברצלונה, אולם באמצעות חניות ביניים בארצות אחרות ניתן להגיע בקלות ליעדים נוספים בה כסביליה, מלגה ועוד. כרטיסי טיסה לספרד ניתן למצוא במגוון מחירים וכמו בשאר היעדים המבוקשים באירופה, תלויים בסוג הטיסה (סדירה או שכר), מועד הזמנת כרטיסי הטיסה וחברת התעופה. טיסת שכר לספרד בתקופות מסוימות, תוכלו למצוא לעיתים בסכום הקטן מ $200 ואם אזרתם אומץ להזמנה ברגע האחרון (יום-יומיים לפני הטיסה עצמה) תוכלו ליהנות ממחיר דומה גם לפעמים בשיא העונה (סכומים אלו של כרטיסי טיסה לספרד הנם משוערים בלבד ונתונים לשינוי).

מתי לטוס

מתי מומלץ להזמין כרטיסי טיסה לספרד ? מדובר בשאלה אשר לא קיימת לה תשובה אחת, זאת מאחר וספרד מציעה אין-ספור פעילויות ואטרקציות למטיילים ונופשים לאורך כל השנה. שיא עונת התיירות מתרחש בחודשים מאי-אוגוסט, האביב והקיץ הספרדיים, אולם בשל רמות המחירים הגבוהות ומזג אויר שרבי ומחניק, אנו ממליצים דווקא על החודשים מאי ויוני, טרם חודשי הקיץ, ולאחריהם בחודשים ספטמבר ואוקטובר. לחובבי הסקי, כאמור, בחודשי החורף אתרי הסקי של ספרד נפתחים לקהל וביקור בהם הוא חוויה מאלפת.

ערי ספרד העליזות

אלפי תיירים ישראלים מזמינים טיסות לספרד מדי שנה. כולם רוצים לחוות בעצמם את החוויה האירופאית הקלאסית והאלגנטית שמציעה ארץ זו לנופשים בה. ומדוע לא בעצם? טיסות לספרד הן זולות, קצרות ומביאות את התייר הישראלי היישר ללב אירופה, לנופי טבע מרהיבים וערים בנות מאות שנים שפשוט כיף ללכת לאיבוד בהן ולא לדעת מה יתגלה בקצה הרחוב הבא. בכל מקום ברחבי ספרד אפשר למצוא חיי תרבות מפותחים ותוססים כמו הופעות מוסיקת פלמנקו מרגשת, מוזיאונים וארכיטקטורה עוצרת נשימה. המטבח הספרדי אף הוא ידוע כאחד המטבחים המרגשים בעולם – מאכלים כגון צ'וריסוס וגספצ'ו באו מספרד, שם הם מוגשים מדי יום על ידי מיטב השפים לצד מטעמים נוספים.

ערי הנופש בספרד, ברצלונה, מדריד והאי איביזה, ערוכות כל השנה לקבלת מיליוני התיירים הפוקדים את שעריהן מדי שנה. לצד מבנים עתיקים תמצאו ערים צעירות ברוחן, תוססות, עם חיי לילה סוערים ומלאי פעילויות