כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים נוספים ביוון

יעדים נוספים

עוד בתיירות

טיסות זולות לסנטוריני שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע

מידע על הזמנת טיסות לסנטוריני

האי סנטוריני נחשב לאחד מהיפים באיי יוון. זהו למעשה אזור קטן שמורכב משלושה איים סמוכים מאוד אחד לשני, בהם מתגוררים בסך הכול כ-13,500 תושבים - רובם ככולם מתפרנסים מתיירות. לכן, טיסות לסנטוריני הן מחזה נפוץ במקום ותיירים רבים מגיעים לאי לאורך כל השנה כדי לנפוש בו.

סוגי הטיסות וחברות התעופה אשר מגיעות לאי

הגעה לאי בדרך האוויר אפשרית בכמה דרכים. דרך אחת היא כמובן טיסה סדירה, אשר לרוב תכלול עצירת ביניים באתונה הבירה או בסלוניקי, בדרכה לסנטוריני. בימים כתיקונם ממריאות מאתונה חמש טיסות מידי יום אל קבוצת האיים, כך שהגעה לסנטוריני בדרך זו נחשבת לפשוטה וקלה.

הטיסה מאתונה לסנטוריני אורכת פחות משעה, בעוד הטיסה מתל אביב לאתונה נמשכת מעט יותר משעתיים, כך שמשך הטיסות בפועל הוא כשלוש שעות בלבד. יחד עם ההמתנה בשדה התעופה, זמן הטיסה כולו יהיה בין חמש לשש שעות בממוצע. החברות אשר מציעות טיסות לסנטוריני עם עצירות ביניים הן: אל על, אולימפיק, אג'יאן איירליינס, טארום, Cyprus Airlines ועוד.

אפשרות נוספת, שנחשבת למועדפת מאוד לכלל איי יוון, היא טיסת שכר. טיסות אלו נפוצות מאוד בימי הקיץ ומתקיימות על ידי חברות התעופה הישראליות סאן דור, ישראייר וארקיע, לצד לא מעט חברות תעופה מאזור יוון ואירופה כולה.

טיסות צ'רטר לסנטוריני

מחירי הטיסות לסנטוריני כמעט ואינם משתנים לאורך כל השנה ונחשבים יקרים יחסית: כרטיס טיסה ממוצע יעלה 500 דולרים ויותר כאשר ישנן לא מעט הזדמנויות בהן מחירי הטיסות יגיעו גם למחירים של 1,000 דולרים ויותר.

במצב כזה, הניסיון למצוא כרטיסי טיסה מוזלים לסנטוריני הוא ממש הכרח. כיצד עושים זאת? מסתבר שדווקא בעונת השיא, במהלך הקיץ, חברות התעופה מציעות לא מעט מבצעים מפתים, בשל התחרות הגדולה בתקופה זו. בעונת החורף, אז הביקוש יורד משמעותית, ייתכן והמחירים יהיו דווקא הגבוהים ביותר.

מומלץ מאוד לחפש טיסות לסנטוריני - בדגש על טיסות צ'רטר - ברגע האחרון. הזמנת הכרטיסים ימים ספורים לפני תאריך ההמראה המבוקש עשויה להביא עמה לא מעט הפתעות בדמות הנחות מפליגות במחירי הטיסות.

מתי לטוס?

ישנם שני שיקולים מובילים בבחירת מועד הטיסה, לכל יעד שהוא: מזג האוויר והמחיר. נדמה כי בכל הקשור לסנטוריני, זוכים התיירים לשילוב המושלם - מחירים נמוכים יחסית בתקופה בה מזג האוויר הוא הנוח ביותר.

כמו בכל איי יוון, טיסות לסנטוריני יהיו כדאיות מאוד בחודשים יולי ואוגוסט, אז מזג האוויר נוח, נעים ושמשי - ממש כמו הקיץ הישראלי. טיסות לסנטוריני בספטמבר ואוקטובר מומלצות גם הן, וכך גם בין אפריל ליוני. אמנם בעונות המעבר מזג האוויר בקבוצת האיים הזו אינו יציב כמו בקיץ, אך הוא נחשב נוח מאוד.

האם כדאי לטוס לסנטוריני גם בחורף? כמובן שבעונה זו, התנאים פחות אופטימליים לטיול יווני קלאסי: מי הים קרים מידי, השמש אינה מופיעה תכופות וימי הגשם מתרבים. אבל, למי שמבקש חופשה נטולת תיירים באזור קסום - העונה הקרה היא בהחלט אופציה.

שדה התעופה

בקבוצת האיים סנטוריני פועל שדה תעופה בינלאומי אחד, אשר קולט את כל הטיסות הסדירות וטיסות הצ'רטר אל העיר. השדה ממוקם באי הגדול ביותר מבין השלושה, האי תירה, לא רחוק מעיירת נופש פופולארית מאוד בשם קמארי.

המרחק בין שדה התעופה לבירת האי, פירה, הוא 20 דקות בלבד אותן אפשר לעשות באוטובוס, מונית או רכב שכור. האפשרות האחרונה מומלצת מאוד לטיול באי, שנחשב לקטן וקל להתמצאות. מסיבה זו, לא מעט טיסות לסנטוריני כוללות גם השכרת רכב.

לעמוד יוון ראשי