כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בסין

יעדים נוספים במזרח

עוד בתיירות

הטיסות הכי זולות לבייג'ין שנמצאו באתר

יעד תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לסין

טיסות זולות | מתי לטוס | שדות תעופה

ישנן שלוש דרכים להגיע לסין: טיסות ישירות, טיסות עם עצירת ביניים וטיסות שכר. טיסה לבייג'ין, היעד העיקרי מתל אביב, אורכת כ-11 שעות, בעוד טיסה להונג קונג תימשך קצת יותר מ-13 שעות. מי שרוצה להגיע לשנגחאי, יעשה זאת בטיסת המשך מבייג'ין, שתוסיף למסע עוד מספר שעות.

חברת אל על היא היחידה שבצעת נכון להיום טיסות ישירות מישראל לסין. קו אחד בין נמל התעופה בין גוריון לנמל התעופה של בייג'ין, אותו מפעילה אל על במסגרת שותפות קוד עם אייר צ'יינה וקו תעופה שני, בין תל אביב להונג קונג, בו פועלות חמש טיסות שבועיות.

לצד הטיסות של החברה הישראלית, מפעילות לא מעט חברות זרות טיסות לסין עם עצירת ביניים בשלל יעדים ברחבי אירופה ואסיה. בין החברות הללו נמצאות: רויאל ג'ורדניאן, אארוסוויט, Turkish Airlines, סוויס, אארופלוט, British Airways, Austrian Airlines ועוד. ניתן, כאמור, לטוס לסין גם בטיסת שכר, אשר מופעלות לרוב על ידי חברת אארוסוויט.

כיצד תצליח להזמין כרטיסי טיסה זולים לסין

טיסות לסין, כמו בכל יעד מרוחק שכזה, יהיו יקרות מאוד. הטיסות הישירות יסתכמו במחירים של 1,500 עד 2,000 דולרים, בעוד טיסות השכר או הטיסות עם עצירת הביניים יעלו פחות, אך גם הן יענו סביב רף ה-1,000 דולרים. אז איך משיגים כרטיסים מוזלים?

ראשית, כפי שהבנתם בוודאי, הטיסות שאינן ישירות יהיו זולות בהרבה מאחיותיהן. לעיתים, ההפרש במחיר יגיע למאות דולרים. עניין נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא ראש השנה הסיני, שחל בימים שבין סוף דצמבר לתחילת ינואר. במועד זה וסביב חגים סיניים אחרים, יוצאים המוני סינים את המדינה ובוחרים לטייל בעולם. בתקופה זו, מחירי הכרטיסים לתוך סין יהיו נמוכים יחסית.

מתי מומלץ לטוס לסין?

בהמשך לנושא החגים הסיניים, חשוב לזכור כי בתקופה זו המחירים אמנם נמוכים מאוד, אך ההיצע התיירותי במדינה נמוך גם הוא. סביב החגים הללו עסקים רבים יהיו סגורים, באופן טבעי והרבה אטרקציות לא יהיו זמינות.

מבחינת מזג האוויר, קשה לקבוע זמן מתאים לטיול בכל רחבי סין, משום שזו מדינה עצומה. טיסות לסין בין אפריל לנובמבר נחשבות לנוחות ביותר מבחינת מזג האוויר, אך אם נתמקד יותר, נוכל לחלק זאת לשני אזורים: המטיילים בצפון המדינה יחפשו טיסות לסין בין יוני לאוגוסט ואילו המטיילים בדרומה - סביב עונות המעבר.

שדות התעופה

נמל התעופה הגדול והעמוס ביותר בסין הוא נמל התעופה PEK בבייג'ין, שנמצא עשרים קילומטרים מהעיר. אפשר להגיע ממנו לעיר במונית, אוטובוס או רכבת תחתית. מומלץ להצטייד מראש עם כתובת המלון בסינית, כדי להימנע מבעיות בהגעה. הטיסות של חברת אל על נוחתות בטרמינל מספר 2.

שדה התעופה בהונג קונג נחשב גם הוא לפעיל ביותר, בעיקר משום שאזור זה הוא מרכז סחר עולמי כבר שנים רבות. זהו שדה מרוחק יחסית מהעיר - 50 דקות נסיעה - וניתן לצאת ממנו במונית, ברכבת או באמצעות שירותי ההסעה של המלונות (בתשלום) - שנחשבים לפופולאריים ביותר באזור.

שדה התעופה בשנגחאי (אליו, כאמור, לא מגיעות טיסות לסין בקו ישיר) נקרא פודונג והוא נמצא 30 ק"מ מהעיר. אפשר להגיע ממנו אל שנגחאי במונית, אוטובוס, מטרו או ברכבת המהירה בעולם - שתביא אתכם אל העיר בשמונה דקות בלבד.