כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בנפאל

  • לא דרושה ויזה לישראלים

עוד בתיירות

הטיסות הכי זולות לקטמנדו שנמצאו באתר

יעד תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לנפאל

מתי לטוס | אטרקציות | טרקים בנפאל

כיום, עדיין לא קיימת טיסה ישירה מהארץ לנפאל. ישנן מספר אופציות להגעה, רובן באמצעות טיסות קונקשיין. כך למשל ניתן לתפוס טיסות לנפאל מהודו. כרטיסי טיסה לנפאל מהודו, יעלו בסביבות ה 100-200 דולרים לאדם. אופציה נוספת להגיע, אך יקרה יותר, הנה הזמנת טיסה מתאילנד או מסין לקטמנדו, טיסות אלו יעלו בסביבות ה 250 דולרים. קיימת גם אפשרות להזמין טיסות לנפאל ישירות היוצאות מעמאן בירדן. לעמאן ניתן להגיע באוטובוס מנצרת או לקחת מונית מהגבול וכך לחסוך טיסות קונקשיין מרובות. מומלץ להזמין טיסות לנפאל לחודשי אוקטובר-נובמבר, אז הראות נהדרת והארץ נצבעת ירוק לאחר שחלפו המונסונים ומתחילה העונה היבשה.

מתי לטוס

מבחינת האקלים חודשים אוקטובר-נובמבר, נחשבים לתחילת העונה היבשה ותקופה זו היא המומלצת ביותר לטיול בנפאל. בחודשים אלו נערכים מספר פסטיבלים ואירועים צבעוניים וחשובים, הראות לנופי ההימלייה היא הטובה ביותר ומזג האוויר נוח, לא קר מדי ולא חם.

אטרקציות בנפאל

טיסות לנפאל יוצאות מדי יום ברחבי העולם ועליהן אלפי צעירים ומבוגרים, מיטיבי לכת ומסוקרנים בדרכם לגלות את אחת הארצות היפות והמעניינות בעולם. נפאל, מדינה הררית וירוקה, משתרעת למרגלות ההימלאיה בין הודו וסין אשר במזרח הרחוק. על אף היותה מדינת עולם שלישי, נפאל עשירה בנופי ההרים המושלגים וידועה במיוחד בזכות ההרים הגבוהים ביותר בעולם אשר בתחומה, דוגמת האוורסט והאנאפורנה כמו גם בזכות המקדשים המרהיבים המצויים בה. טיסות לנפאל יפגישו אתכם עם המקומיים, כאשר מרבית תושבי הארץ הם אנשים פשוטים ומסבירי פנים. אמונותיהם ומנהגיהם הקדומים שאובים מהודו השכנה, כגון עבודת אלילים, שרפת גופות ועוד טקסים שונים ומשונים.

נפאל מציעה, מעבר לטיולי ההרים, גם אטרקציות רבות לרודפי האדרנלין, כגון רפטינג, בנג'י, מצנחי רחיפה וזה רק על קצה המזלג. גלי עטרי שרה על ארץ מופלאה זו "בנפאל הרחוקה, רחוקה", אך בזכות טיסות לנפאל, נדמה כי המרחק קטן, כך שאדם יכול למצוא עצמו בקטמנדו, עיר הבירה של נפאל, תוך זמן קצר בלבד.

טרקים בנפאל

טיסות לנפאל נוחתות בנמל התעופה הממוקם בבירה - בקטמנדו. ונראה כי מבקרים רבים מגיעים לנפאל במיוחד, מכל העולם, על מנת להתנסות במסלולי ההליכה המרהיבים ביופיים אשר בהרי ההימלאיה. בין המסלולים השונים, או כפי שהם נקראים, "טראקים",ישנו עמק הלאנגטאנג, בו ניתן ליהנות מטראק מעגלי המתחיל בדוצ'ה, נסיעה של כ-8 שעות מקטמנדו. טראק יפיפה זה נמשך כשמונה ימים ובשיאו מגיעים לגובה של כ- 3900 מטר. טיסות לנפאל מאפשרות לערוך טראק נוסף, האהוב במיוחד על המטיילים הישראליים, אשר אף זיכו אותו בשם, טראק האגמים הקפואים. במשך חמישה ימים נהנים המטיילים מנופים מרהיבים הכוללים, כמובן, אגמים קפואים בעונות מסוימות, אשר אינו מחייב הליכה דרך מעברי הרים גבוהים, בניגוד לטראקים אחרים. לאורך הטראקים, המטיילים יכולים לבחור אם ללון בבתי ההארחה הזרועים לצד הדרך, או דווקא באוהל באזור הקמפינג הסמוך להם וליהנות מארוחת בוקר דשנה בטרם המשכתם במסע.