כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בניו זילנד

  • דרושה ויזה לישראלים

יעדים נוספים במזרח

עוד בתיירות

טיסות לניו זילנד

מסלולי טיסה | מתי לטוס | אטרקציות

לפני שנתאר לכם את יופייה עוצר הנשימה של ניו זילנד, חשוב להבין כיצד מגיעים אליה. הרי זהו ללא ספק קצה קצהו של העולם, רחוק יותר אפילו מאוסטרליה. אז מה עושים? מנוע החיפוש של פורטל טיסות הוא הצעד הראשון: בעזרתו, תוכלו לאתר טיסות לניו זילנד בכל תאריך שתרצו, ללא קושי.

בשל המרחק הרב בין ישראל לניו זילנד, לא פועלות טיסות ישירות בקו תעופה זה. רוב הטיסות כוללות עצירת ביניים אחת, אך יש גם כאלו שיכללו שתי עצירות ביניים. משך זמן טיסה לניו זילנד, בממוצע, הוא בין 20 ל-24 שעות – וזה מבלי לחשב את זמן ההמתנה בעצירות הביניים. ללא ספק, זוהי טיסה מיוחדת ולא פשוטה.

מסלול הטיסה לניו זילנד

אילו חברות מפעילות קווי טיסה מישראל לניו זילנד? אל על הישראלית מפעילה בדרך כלל טיסות לניו זילנד דרך אירופה או אסיה, וכך גם חברות תעופה אירופאיות אחרות, כמו בריטיש איירוויז, לופטהנזה, טורקיש איירליינס ואחרות.

אפשרות אחרת להגיע אל ניו זילנד היא דרך חלקו השני של כדור הארץ: ישנן חברות, אמריקאיות בעיקר, שמפעילות טיסות לניו זילנד דרך ארה"ב, כאלו שחולפות מעל האוקיינוס השקט. גם טיסות לניו זילנד דרך קנדה, טיסות לניו זילנד דרך פנמה סיטי, בירת פנמה, וכאלו שעוברות דרך שדה התעופה מנגואה בניקרגואה אינן שכיחות.

חשוב לזכור, לפני הזמנת טיסות לניו זילנד, כי התייר הישראלי זכאי לויזה אוטומטית של שלושה חודשים בניו זילנד. אם ברצונו להאריך את השהות מעבר לכך, עליו לבקש הארכה במשרדי ההגירה המקומיים, מהלך שכרוך בתשלום. כמו כן, יש להצטייד בדרכון בתוקף לחצי שנה מרגע הנחיתה.

מתי לטוס

בשל אופי הטיסה והביקוש הגדול, כמעט לא ניתן להשיג כרטיסי טיסה לניו זילנד ברגע האחרון. אם גם אתם מעוניינים לחקור את האזור המרהיב הזה, מומלץ שתזמינו מקומות מראש – אפילו חצי שנה מראש ויותר. אל תיקחו כאן סיכון, משום שזהו אחד מקווי התעופה המבוקשים והצפופים ביותר.

מבחינת מזג האוויר, אין עונה שנחשבת לבעייתית. צמד האיים נוח ומזמין כמעט כל השנה, אך מאחר והוא נמצא בדרום כדור הארץ, העונות בו הפוכות מבישראל. לכן, העונה הנוחה ביותר היא בין דצמבר לאפריל. לא מסתדר לכם? היו בטוחים כי בכל תאריך בו תזמינו טיסות לניו זילנד, תיהנו כפי שלא נהניתם מעולם.

ניו זילנד: מקום רחוק וזהות רחוקה

הדבר המרתק ביותר בניו זילנד הוא ההבדלים הגדולים בין העולם המוכַר לנו ובין העולם הייחודי והבלתי שגרתי שצמח על האיים הבודדים הללו. העובדה שאין קשר בין אזור אוקיאניה (שם שוכנות ניו זילנד ואוסטרליה) ליתר העולם המיושב, הביא ליצירת צורות חיים וזני צמחים ייחודיים ובלתי רגילים, שאינם נראים בשום מקום אחר על הפלנטה שלנו.

הקנגרו, הקואלה, עופות מיוחדים העונים לשם קיווי וקאקאפו ואלפי צמחים יוצאי דופן הם הפנים של שני האיים הללו והם מה שהופך אותם ליוצאי דופן, יחד עם הנוף הפראי המשגע. עבור המטייל הישראלי – ועבור מיליוני תיירים אחרים בעולם – טיסות לניו זילנד הן כמו טיסות לחלל החיצון: ביקור באיזור בלתי מוכר, שלא דומה לשום דבר שראו קודם לכן.