כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד במקסיקו

  • לא דרושה ויזה לישראלים

עוד בתיירות

טיסות למקסיקו שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה למקסיקו

חברות תעופה | מתי לטוס | אטרקציות

טיסות למקסיקו מגיעות למדינה הממוקמת במרכז אמריקה דרך אירופה, ארצות הברית או דרך מדינות שכנות באמצעות טיסות פנים או בנסיעה באוטובוס. טיסות למקסיקו הן טיסות יקרות יחסית שכן מדובר ביעד רחוק למדיי אשר מצריך עצירות ביניים, ולעיתים אף יותר מעצירה אחת. מקסיקו והאיים הקריביים, אתר הנופש האמריקאי, היא אחת המדינות היותר מרהיבות ומפנקות לנפוש בהן. למרות שמדובר במדינה די ענייה, הרי השהות עבור התייר הישראלי די יקרה באופן יחסי מאחר והיא מותאמת לכיס האמריקאי.

כרטיסי טיסה למקסיקו, חברות תעופה ועוד

עלותן של טיסות למקסיקו משתנה כמובן בהתאם לעונה וככל שמועד הטיסה קרוב יותר למועד ההזמנה כך עלות הטיסה תגדל. מי שיבחר לעשות חיפוש מעמיק וסקר שוק יוכל למצוא טיסות למקסיקו בעלויות אטרקטיביות יותר, לעיתים אף כאלו הזולות בעשרים אחוזים. חשוב לציין למי שמתעניין באפשרות של טיסות למקסיקו דרך ארצות הברית שהן מחייבות קיומה של ויזה לארצות הברית. חברות התעופה אשר מפעילות את הקו של טיסות למקסיקו מישראל הן אל-על, לופטהנזה, אייר קנדה, אייר פרנס, קונטיננטל ועוד מגוון חברות נוספות. למבקשים לעבור במקסיקו ממקום למקום באמצעות טיסת פנים,

כדאי להזמין כרטיסים ישירות משם, כך תוכלו למצוא מחירים נמוכים הרבה יותר. זמן הטיסה למקסיקו מישראל עומד על כעשרים שעות בממוצע.

מתי לטוס

העונה התיירותית של מקסיקו היא עונת החורף שלנו, מאחר והיא נמצאת על החצי השני של כדור הארץ העונה הגשומה של מקסיקו היא דווקא בחודשים יולי, אוגוסט ספטמבר, ולכן מומלץ להזמין טיסות למקסיקו עבור החודשים אוקטובר נובמבר ועד אפריל שמסכם את עונת הקיץ של מקסיקו, שיבשה יחסית מבחינת גשמים.

אטרקציות

מוקדי התיירות האטרקטיביים שכדאי להגיע אליהם בזמן השהייה במקסיקו הם מקסיקו סיטי- עיר הבירה המפוארת של מקסיקו אשר רוויה במוזיאונים שונים, פארקים וחיי תרבות ענפים.

כדאי להגיע גם לארבעת הקולוניות שנמצאות צפונית לעיר אם אתם כבר במרכז המדינה. מלבד הערים השונות שביניהן הפופולארית ביותר עבור תיירים היא טיחואנה אשר שוכנת בסמוך לגבול עם ארצות הברית.

מקסיקו מתאפיינת באיים הקריביים המדהימים שלה כמו קנקון, באחה קליפורניה, אקפולקו ועוד שם תוכלו להתפנק בבתי מלון מפוארים עם שירות ברמה הגבוהה ביותר ,ליהנות מים צלול ואיים מטריפים ולנח על חופיהם הזהובים.