כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים נוספים בגרמניה

עוד במינכן


יעדים נוספים באירופה

עוד בתיירות

טיסות למינכן שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה למינכן

טיסות זולות | שדות התעופה | מתי לטוס

מינכן היא מהערים החשובות ביותר באירופה, וגם אחת הגדולות שבהן. מיליוני תיירים מגיעים לעיר הזו לבדה מידי שנה, לא מעט מהם מישראל. טיסות למינכן אשר יוצאות משדה התעופה בלוד, מוצעות באופן תדיר למי שרוצה לטעום מהו אורח חיים גרמני אמתי – עם כל הטוב שיש בו. ויש הרבה.

שלל חברות תעופה מבצעות, נכון להיום, טיסות למינכן מנתב"ג. חברות תעופה זרות כמו לופטהנזה, אייר ברלין, Turkish Airlines, אליטליה, KLM, ועוד מבצעות טיסות לעיר הגרמנית, לצד שלוש החברות הישראליות: ישראייר, ארקיע ואל על. אגב, הקו של חברת לופטהנזה בין תל אביב למינכן הופסק לשש שנים שלמות, בין 2003 ל-2009, בשל חוסר כדאיות מצד החברה הגרמנית. לאחר חתימת הסכם תעופה חדש בין ישראל לגרמניה, הפעילות בקו זה חודשה על ידי החברה.

לטסים למינכן מוצעות טיסות סדירות (ישירות ועם עצירות ביניים) וטיסות שכר, אותן מפעילה בין היתר חברת Hapag Lloyd. בסך הכל, יוצאות מידי שבוע יותר מעשר טיסות למינכן מסוגים שונים. הטיסה למינכן אורכת שלוש שעות וחצי בממוצע.

כיצד תצליח למצוא כרטיסי טיסה זולים למינכן?

טיסות השכר וטיסות עם עצירת ביניים הן הזולות ביותר שאפשר להשיג בקו תל אביב-מינכן. הביקוש לטיסות אלו קיים למעשה לאורך כל השנה ולכן קשה ליהנות מירידת מחירים דרסטית בשלב כלשהו.

שדה התעופה

שדה התעופה היחיד במינכן נקרא פרנץ יוזף שטראוס, הואו השני בגודלו בגרמניה אחרי שדה התעופה של פרנקפורט. השדה נמצא במרחק של כ-29 ק"מ ממינכן ובשנת 2009 נבחר שני מבחינת איכות השירות באירופה.

מנמל התעופה קל מאוד להגיע לעיר, באמצעות שני קווי רכבת הפרברים המגיעים ישירות ממנו אל העיר ומתקשרים אל מערכת התחבורה הציבורית של העיר. הקווים זמינים מאוד ומגיעים בתדירות גבוהה.

לחץ כאן למידע על נמל תעופה פרנץ יוזף שטראוס

מתי לטוס

אין זמן שאפשר להגדירו כלא מתאים לטיסה אל מינכן. העיר הזו מזמינה את המבקרים אליה מסביב לשעון ומציעה שלל בילויים מרתקים ומהנים לאורך כל השנה. כך שלמעשה, אם יש לכם כסף וזמן פנוי, פשוט טוסו למינכן. עכשיו.

עם זאת, קחו בחשבון כי מזג האוויר בעיר קריר בכל ימות השנה וכמובן בעיקר בחודשים דצמבר, ינואר, ופברואר - חודשי החורף. סוף האביב, חודשים מאי-יוני, יחד עם חודשי הקיץ יולי, אוגוסט וספטמבר, הם הנוחים ביותר לטיול במינכן, אך צפו גם בחודשים אלו לגשם מידי פעם בפעם. גם החודשים ספטמבר-אוקטובר מומלצים לטיול במינכן, בעיקר בשל האירועים הנפלאים שמציעה העיר.

לעמוד גרמניה ראשי