כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מילאנו בפורטל טיסות

בפורטל טיסות תוכל לבצע השוואת מחירי טיסות למילאנו בקלות ובמהירות. בחרנו בקפידה את האתרים המתאימים ביותר להזמנת טיסות למילאנו, כך שכל מה שנותר לך לעשות, הוא להשוות ולהזמין את הטיסה הזולה ביותר!

יעדים נוספים באיטליה

יעדים נוספים באירופה

עוד בתיירות

טיסות למילאנו השוואת מחירים

יעד תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה למילאנו

טיסות זולות | שדות תעופה | מתי לטוס

הצפון האיטלקי ידוע כאחד מהאזורים היפים בעולם. עשרות מיליוני תיירים מטיילים באזור זה מידי שנה, וביניהם לא מעט ישראלים. טיסות למילאנו הן, לרוב, הדרך הנוחה ביותר להגיע לחלק זה של ארץ המגף - ויש לא מעט כאלו מידי שבוע.

פרטי הטיסות, חברות התעופה והקווים האפשריים

כאחד היעדים המועדפים על ישראלים, ישנן לא מעט טיסות בקו תל אביב-מילאנו, מהן שלל טיסות סדירות וישירות, אשר נמשכות כשלוש שעות וחצי לרוב. אל על עצמה מפעילה 12 טיסות שבועיות בקו זה, כאשר גם ישראייר מציעה טיסות ישירות לבירת הצפון האיטלקי. בעבר, גם אליטליה היוותה אפשרות ישירה בקו זה, אך היא הפסיקה את השירות ב-2010.

עם זאת, אליטליה ממשיכה להציע גם היום טיסות למילאנו, עם עצירת ביניים ברומא - הבסיס העיקרי של החברה האיטלקית. לא מעט חברות זרות נוספות מציעות גם הן טיסות בקו זה, עם עצירת ביניים בערים מרכזיות שונות. אלו החברות המציעות את השירות הזה כיום: אייר ברלין, סוויס, Ukraine International, אארופלוט, לופטהאנזה, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Turkish Airlines, אייר פראנס, Air Baltic, KLM, איבריה ועוד.

אם שתי האופציות הללו אינן מתאימות לך או שאתה רוצה לבדוק אלטרנטיבות נוספות, תוכל כמובן לעלות על טיסות צ'ארטר למילאנו, אשר ממריאות בהמוניהן מנתב"ג בתקופות מסוימות. עם זאת, זכור שלרוב טיסות אלו יהיו נפוצות בעיקר בתקופות בהן הביקוש ליעד זה נמצא בשיאו, כלומר - בתקופת הקיץ.

כרטיסי טיסה זולים למילאנו

מחירי כרטיסי הטיסה למילאנו זהים כמעט לגמרי למחירי הכרטיסים לרומא, כלומר: סביב 500 דולרים, הלוך ושוב. עם זאת, אל תתפשר על המחיר הזה בכל מצב, משום שהקו העמוס הזה מציע לא מעט הנחות ומבצעים שיפחיתו את מחיר הכרטיס בצורה משמעותית.

הדרך הטובה ביותר להשיג הנחה משמעותית בכרטיסי הטיסה למילאנו היא להתאפק, כלומר: להמתין לרגע האחרון. הכלל הזה תקף בעיקר לטיסות הצ'ארטר, אך ההנחה המשמעותית תהיה שווה את כל החסרונות האופייניים לסוג הטיסות הללו. אם תחפש היטב, ממש יומיים או שלושה לפני הטיסה, תמצא כרטיסים גם בפחות מ-200 דולרים.

אגב, מומלץ לחפש אחר דילים מעניינים ברשת האינטרנט ולאו דווקא דרך סוכני הנסיעות, משום שברחבי הרשת תיתקל בכמות אפשרויות כמעט בלתי מוגבלת, וביכולת להשוות מחירים בצורה מדויקת ומהירה.

גם טיסות למילאנו עם עצירת ביניים נחשבות לזולות בדרך כלל, לפחות יחסית לטיסות הישירות אל העיר. אייר ברלין ו-Ukraine International יוכלו להציע לך כרטיסי טיסה במחירים נמוכים מ-400 דולרים בעונת השיא, ומדובר ללא ספק במציאה, בהתחשב בביקוש הרב ובמחירים הממוצעים בתקופות אלו.

שדות התעופה במילאנו

שדה התעופה העיקרי של מילאנו הוא נמל התעופה מילאנו מלפנסה, אשר מרוחק כ-40 קילומטרים מהעיר עצמה. זהו השדה החדש של העיר, שהוקם במטרה לקלוט את רוב הטיסות הבינלאומיות אל העיר. כיום, הוא 'מארח' כמעט 20 מיליון נוסעים בשנה.

מילאנו מלפנסה כולל שני טרמינלים, וניתן להגיע ממנו אל העיר באמצעות אוטובוס (מספר קווים מתאימים לכך), מונית ורכבת - שנחשבת לדרך הקלה והמהירה ביותר להגיע לעיר. ברכבת, הדרך למילאנו תימשך כ-40 דקות בלבד.

למידע נוסף על נמל התעופה

למילאנו עוד שני שדות תעופה. האחד הוא לינאטה, אשר שימש בעבר כשדה התעופה המרכזי של העיר, אך מעמדו נפגע בעיקר משום שהוא נמצא ממש בסמוך לעיר - שבעה קילומטרים ממנה. היום הוא עדיין קולט טיסות למילאנו מיעדים ברחבי העולם, אך בכמות נמוכה בהרבה מאשר בשיא פעילותו. השדה ברגמו אוריו אל סריו הוא השדה השלישי המשרת את העיר, אך הוא מיועד לטיסות פנים בלבד. מיקומו: 45 קילומטרים מהעיר.

מתי לטוס

ככלל, מזג האוויר באיטליה מזכיר את מזג האוויר בישראל, אך עניין זה נכון בעיקר לחלקה המרכזי והדרומי של ארץ המגף. בצפון איטליה, מזג האוויר אירופאי הרבה יותר, משום שהוא נמצא קרוב יותר למרכז היבשת.

חודשי החורף דצמבר, ינואר ועד מרץ נחשבים קרים, אם כי לא קפואים ומושלגים כמו במזרח אירופה, למשל. האביב והסתיו נוחים למדי, אך הערבים והלילות בתקופה זו קרים למדי. בקיץ, הטמפרטורה היא הנוחה ביותר, כאשר מידות החום מגיעות לרוב עד ל-28 מעלות ולא יותר. אגב, כיאה ליעד אירופאי לכל דבר, התכוננו לגשם בכל ימי החופשה שלכם. גם בשיא הקיץ מילאנו מתאפיינת בחמישה ימי גשם חודשיים לפחות, כך שכדאי להתכונן לכך מראש לפני שעולים על טיסות למילאנו.

לעמוד איטליה ראשי