כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

עוד בתיירות

טיסות למזרח שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה למזרח

המפגש עם המזרח הרחוק מציע זווית שונה מתרבות המערב, דת ותרבות הם מוקדי משיכה מרכזיים בטיול, אנשים ומקדשים המשובצים בתוך טבע פראי וערים עתיקות עושים את הטיול למרתק ומרגש. אם תחפצו בירח דבש בחופי תאילנד, מסיבות פול-מון בגואה או טרק רגלי בנפאל, מגוון טיסות למזרח הרחוק יביאו אתכם ליעד המבוקש. עבור ישראלים רבים, טיול במזרח הרחוק הוא חלק ממסלול ההתבגרות, תחנת חובה אחרי השחרור מהצבא ולפני היציאה לחיים. במזרח הרחוק יש תחושה שאפשר לחוות דברים שבארץ אסור או לא מקובל. ארצות המזרח הרחוק מאופיינות במגוון של בילויים, תרבות, מאכלים ונופים המוצעים באופן אותנטי, לעיתים בתוספת מאפיינים מערביים, מה שגורם למטיילים להרגיש בנוח למרות המרחק מהבית. חברת אל-על מפעילה טיסות סדירות למספר יעדים אך ישנן חברות נוספות המציעות טיסות למזרח הרחוק דרך אירופה ,אסיה או אפריקה.

טיסות לתאילנד

מישראל יוצאות טיסות למזרח הרחוק ליעדים שונים, כאשר קו הטיסות הפופולארי ביותר הוא לבנגקוק, בירת תאילנד. תאילנד משמשת כפתח למזרח הרחוק והיא מציעה את כל סוגי הבילויים והטיולים, נופים, ים, מקדשים ומאכלים מקומיים לצד רשתות מזון מהיר ושירותי תיירות מערביים. עלויות המחיה נמוכות והיצע הלינה גדול ומגוון, המסיבות ללא הפסקה ושלל הפינוקים מחכים בכל פינת רחוב. למרות הפלישה התיירותית המאסיבית לתאילנד, הארץ עדיין משמרת בה את רוח המזרח, ניתן לטייל בתאילנד בנוחות ועדיין לחוות את חווית המזרח. שדה התעופה של בנגקוק משמש כתחנה של טיסות למזרח הרחוק וטיסות המשך ליעדים שונים במזרח, טיסות סדירות של אל-על יוצאות לתאילנד, חברת התעופה של אוזבקיסטן, אוזבקיסטן אירוויז ורויאל ג'ורדניאן הירדנית מציעות טיסות לא ישירות לתאילנד, אפשר לטוס לתאילנד גם עם חברת ארוסויט האוקראינית דרך קייב או אודסה. משדה התעופה של תאילנד ניתן לעלות לטיסות המשך ליעדים שונים ביבשת והן יעלו בין 800 ל-1100 דולר.

טיסות להודו

אי אפשר לדבר על טיסות למזרח הרחוק בלי להזכיר את מלכת המזרח, הלא היא הודו. הודו הענקית היא תת יבשת בעצמה והיא שונה מכל מה שרואים בשאר היבשת. התרבות ההינדית, צבעים וריחות שאי אפשר להתעלם מהם, הנופים המשתנים בין הצפון המיוער והמוריק ובין הדרום ה"שאנטי". טיסות ישירות להודו יוצאות מישראל ונוחתות במומביי (בומביי), אך גם טיסות לא ישירות לגואה ודלהי פופולאריות מאוד בקרב המטיילים הישראלים. ישנן חברות רבות המציעות טיסות ישירות או בעלות תחנות ביניים להודו בניהן חברת גולפ אייר, אל-על, רויאל ג'ורדניאן וחברות בינלאומיות רבות. מחיר הכרטיס מתחיל מ-550 דולר ויכול להגיע לסכום של 1000 דולר, תלוי בחברה, במסלול הטיסה ובעונה.

טיסות לסין

סין - טיסות לסין הן הלהיט החדש בשוק הלוהט של טיסות למזרח הרחוק, טיסות ישירות של אל-על נוחתות בביג'ינג, שהיא יעד תיירותי מרתק בפני עצמו ונקודת התחלה טובה לטיול בסין. הטיול בסין חושף אותנו לניגוד של ישן מול חדש, תיעוש מואץ מול פלאי תבל ומרכזי קניות מפוארים לצד מקדשים עתיקים השוכנים יחד בהרמוניה. לסין ניתן להגיע באמצעות חברות תעופה בינלאומיות רבות בניהן בריטיש איירוויס, אוסטריאן איירליינס, אייר פראנס, טורקיש איירליינס ועוד. חברת אל על מפעילה קו טיסות סדיר לבייג'ינג כשמחירה של טיסה מין הסוג הזה עולה כ-1200 דולר. אז אם בא לכם לקחת טעימה אמיתית מתרבויות שונות וקסומות שעוד לא ראיתם, להיכנס לאווירה רוחנית ולשכוח את מימד הזמן – טיסות למזרח הרחוק הן השער שלכם לעולם המופלא הזה.