כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים נוספים ברוסיה

מה עוד במוסקבה

יעדים נוספים באירופה

עוד בתיירות

טיסות למוסקבה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה למוסקבה

חברות התעופה | טיסות זולות | שדות התעופה | מתי לטוס

מוסקבה, מי שהייתה מרכז ההוויה של ברית המועצות הגדולה והיום היא בירתה של המדינה בעלת השטח הגדול ביותר בעולם, רוסיה, נחשבת ליעד תיירותי מבוקש מאוד. אמנם עבור הישראלים ישנם לא מעט יעדים שמקבלים עדיפות על פניו אך בכל זאת, הביקוש לכרטיסים והפעילות הענפה בקו זה, מבטיחים אינספור טיסות למוסקבה, מסוגים רבים.

פרטי הטיסות, חברות התעופה והקווים האפשריים

ממש כמו סנט פטרסבורג, יעד מומלץ נוסף ברוסיה, גם במוסקבה נוחתות לא מעט טיסות מישראל ואם נתרגם זאת למספרים: 32 טיסות שבועיות ממריאות מנתב"ג ונוחתות באחד משני שדות התעופה במוסקבה, כאשר נתון זה מתייחס אך ורק לטיסות הישירות. מדהים.

חברת אל על היא כמובן אחת האופציות הפופולאריות ביותר לטיסות ישירות אל בירת רוסיה, עם תדירות של 18 המראות בשבוע. החברה הרוסית אארופלוט מציעה, מצידה, טיסה יומית בקו זה, וצפויה להפעיל מתחילת ספטמבר 2012 טיסה יומית נוספת. אארופלוט מקיימת גם טיסה למוסקבה משדה התעופה עובדה שליד אילת, פעמיים בשבוע.

חברה רוסית נוספת שמציעה לתייר הישראלי טיסות למוסקבה בקו ישיר היא טרנסאארו (Trancaero), אשר מבצעת שלוש טיסות יומיות בקו זה. יחד, מדובר במגוון אפשרויות עצום לטיסות ישירות אל הבירה הרוסית, שנמשכות כארבע שעות ורבע.

אופציה נוספת, אשר מציעה מגוון גדול עוד יותר, היא טיסה למוסקבה עם עצירת ביניים. לא מעט חברות תעופה זרות מציעות את השירות הזה, וביניהן: Austrian Airlines, לופטהאנזה, Czech airlines, סוויס, רויאל ג'ורדניאן ועוד. גם אל על, אארופלוט וטרנסאארו מציעות טיסות מסוג זה.

כיצד תצליח להזמין כרטיסי טיסה זולים למוסקבה

טיסות למוסקבה יעלו לרוב בין 400 ל-500 דולרים, תלוי כמובן בעונה. בחורף הקשה ממנו סובלת מוסקבה המחירים יכולים לצנוח גם אל מתחת ל-300 דולרים, ומצד שני - עונת הקיץ המבוקשת יכולה להביא את המחירים לרף של 700 דולרים ויותר.

כמובן שהדרך הפשוטה ביותר להשיג הנחה במחיר היא בחירה בטיסות צ'רטר אשר יוצאות בהמוניהן למוסקבה בשיא עונת התיירות. הטיסות הללו נפוצות מאוד בקו זה, נחשבות לאופציה לגיטימית וכדאית מבין שלל אפשרויות הטיסה לעיר ויכולות להביא אתכם לבירת רוסיה גם במחירים ש'נוגעים' ב-200 דולרים. ככל שתקפידו להמתין ולחכות עם ההזמנה לרגע האחרון, כך המחיר יתקרב יותר לרף ה-200 דולרים, כך שהסבלנות בהחלט תשתלם.

הטיסות עם עצירת הביניים למוסקבה נחשבות גם הן זולות יחסית, כמו בכל קו תעופה שקיים היום, כאשר החברות אשר מציעות את המחירים הזולים ביותר בקו זה הן אל על, Austrian Airlines וסוויס.

שדות התעופה במוסקבה

את העיר מוסקבה העצומה משרתים שני שדות תעופה, דומודדובו (Domodedovo) ושרמטייבו (Sheremetyevo). שני שדות התעופה נחשבים בינלאומיים, כאשר הטיסות עם חברת אל על ינחתו בדומודדובו, בעוד יתר החברות נוהגות לנחות באחד משני השדות הללו.

דומודדובו הוא השדה הגדול מבין השניים, והוא קולט אליו את רוב התעבורה הבינלאומית אל העיר. השדה ממוקם במרחק של 42 ק"מ מדרום למוסקבה, אך הדרך אל העיר לא תימשך יותר משעה. אוטובוס יגיע אל מרכז העיר בתוך חצי שעה, ואילו רכבת תעשה זאת ב-40 דקות.

שרמטייבו קרוב יותר לעיר, כ-30 ק"מ ממנה, ולכן ההגעה ממנו אל מרכז מוסקבה תהיה מעט קצרה יותר. ניתן להגיע למוסקבה מנמל התעופה הזה ברכבת אקספרס, באוטובוס או במונית. שים לב כי שרמטייבו מורכב משישה טרמינלים, בעוד דומודדובו כולל שני טרמינלים בלבד, אשר אפילו לא מופרדים ביניהם פיזית.

מתי לטוס

מתחילת נובמבר ועד לסוף פברואר שורר במוסקבה מזג אוויר מקפיא, כאשר טמפרטורות השיא באותם חודשים מתקשות לטפס מעל האפס ולרוב נמצאות כמה עשרות מעלות מתחתיו. בתקופה זו התיירות לעיר מאוד דלילה, ולכן אפשר לתפוס בעונה הקרה טיסות זולות מאוד בקו זה, אם כי לרוב מזג האוויר יהיה בגדר הבלתי אפשרי.

החודשים יוני, יולי ואוגוסט מתאפיינים במזג אוויר נאה, אשר נע סביב 20 מעלות וקצת יותר. אלו החודשים המומלצים ביותר לחופשה וטיול רגוע במוסקבה. מרץ ואוקטובר נחשבים לקרים מאוד אך לא כמו חודשי החורף ה'אמיתיים', ואילו אפריל-מאי וכן חודש ספטמבר נחשבים גם הם לנעימים, על סף הקרירים. העצה הטובה ביותר לכל שלב בטיול, היא לקחת איתכם בגד חם ומטרייה לכל מקרה שלא יהיה, וזאת משום שהגשמים והקור אינם מרפים מרוסיה לעולם.