כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים נוספים בספרד

טיסות למדריד שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה למדריד

מחירי הטיסות לבירת ספרד זהים כמעט לגמרי לאלו אשר יביאו אתכם לברצלונה. כלומר: מדובר על כרטיסים במחירים של 400 עד 500 דולרים, ללא מבצעים ומבלי להתחשב בביקוש בתקופה כזו או אחרת. כמובן שהנוסעים המנוסים יוכלו לאתר כרטיסים במחירים נוחים יותר - בעיקר בתקופות שאינן עמוסות.

חשוב לזכור כי עונות המעבר נחשבות למבוקשות מאוד עבור טיסות למדריד, אך מעל לכל זו עונת הקיץ, אשר מושכת לא מעט מטיילים לעיר. בתקופה הזו, כפי שתוכלו לקרוא בהמשך, התנאים בעיר מושלמים לטיול.

באירועים מיוחדים כמו יום העצמאות של ספרד (12 באוקטובר), השנה האזרחית החדשה או כל אירוע תרבותי גדול שנערך בעיר - ויש לא מעט כאלו - המחירים יעלו גם כן. לכן, מומלץ לבדוק מראש את המחירים ולבחור בתאריך הנוח ביותר, הן מבחינת זמן הטיסה והן מבחינת המחיר שלה.

כיצד תצליח להזמין כרטיסי טיסה מוזלים למדריד

בכל קו תעופה ישנן דרכים להשגת הנחה ומחירים זולים יותר מהרגיל. תופתעו לדעת, אך גם בתקופות שנחשבות ללחוצות ועמוסות, אפשר למצוא לא מעט מבצעים ומחירים טובים. רק צריך לחפש היטב.

דרך אחת להשיג הוזלה במחיר הטיסה היא בחירה בטיסות עם עצירת ביניים, וכאלו ישנן לא מעט. חברות תעופה זרות רבות מפעילות טיסות מנתב"ג למדריד, כשבדרך הן עוצרות ביעדים שונים ומגוונים ברחבי אירופה. אגב, כמה שעצירת הביניים תהיה יותר רחוקה ממדריד עצמה, כך לרוב המחירים יהיו נמוכים יותר.

אפשרות נוספת היא כמובן להזמין טיסות שכר למדריד, שיהיו כמעט תמיד זולות יותר מהטיסות הישירות למדריד - ובמקרים רבים גם זולות יותר מהטיסות אשר כוללות עצירת ביניים. בנוסף לכל אלו, טיסות למדריד בעונה הקרה יהיו גם הן זולות יותר, בין החודשים נובמבר למרץ, משום שבחורף מדריד נחשבת פחות נוחה לטיולים.

חברות התעופה המפעילות טיסות מת"א למדריד

נכון להיום, ישנן שתי חברות בלבד אשר מציעות טיסות ישירות למדריד - אל על הישראלית ואיבריה הספרדית. אמנם מדובר בשתי חברות בלבד, אך מספר הטיסות הישירות לבירת ספרד עולה על עשרים מידי שבוע - ארבע טיסות יומיות, ליתר דיוק - כך שאינכם אמורים להיתקל בבעיות כלשהן בחיפוש אחר טיסה ישירה במועד המתאים לכם.

החברות שמציעות טיסות למדריד עם עצירת ביניים הן: אל על, איבריה, Turkish Airlines, British Airways, Air Berlin, Royal Jordanian, Air France, Alitalia, אולימפיק, מאלב ועוד. כל טיסה כזו תכלול עצירה של שלוש שעות לפחות, באחת מבירות אירופה.

כאמור, ישנם גם טיסות שכר למדריד. לרוב, הן מבוצעות על ידי חברת אל על, באמצעות חברת הבת סאן דור, אשר מבצעת את טיסות השכר של חברת התעופה הישראלית. בקיץ, מספר חברות תעופה נוספות מציעות גם הן את השירות לעיתים.

שדה התעופה במדריד

את העיר מדריד משרת נמל תעופה אחד, מדריד-בראחס, אשר ממוקם במקום העשירי בעולם מבחינת תנועת הנוסעים בו מידי שנה. בהתאם, הנמל מורכב מארבעה טרמינלים, כשהרביעי החדיש נבנה לאחרונה ומשרת את חברת איבריה וחברות תעופה גדולות נוספות. טיסות למדריד של רוב החברות, כולל אלו של חברת אל על, נוחתות בטרמינלים 1-3.

השדה עצמו נמצא במרחק של 12 ק"מ בלבד מהעיר, ולכן לא קשה להגיע ממנו למרכז מדריד. הרכבת תביא אתכם אל מרכז העיר תוך כ-20 דקות, במחיר של 2.5 יורו. נסיעה במטרו, לה תחנה בשדה התעופה עצמו, תארך פחות מרבע שעה ותעלה שני יורו בלבד. אפשר להגיע אל העיר גם באוטובוס או במונית - אך חשוב להיזהר ממוניות פיראטיות.

מתי לטוס

כאמור, הקיץ במדריד נוח מאוד. בחודשים יולי-אוגוסט ישנם בממוצע רק שניים או שלושה ימי גשם, והטמפרטורות נושקות לשלושים בשיאן. גם חמסינים ועומסי חום גבוהים יכולים לקבל את פניכם כשתגיעו למדריד בתקופה זו.

בעונות המעבר, בחודשים מרץ אפריל מאי ועד אמצא יוני, ובחודשי הסתיו ספטמבר ואוקטובר, צפוי מזג אוויר נוח מאד, אולם גשם משמעותי עשוי להפתיע אתכם מידי פעם וכדאי לקחת זאת בחשבון. הערבים קרירים יחסית בתקופות אלו.

החורף המדרידאי (חודשים נובמבר, דצמבר וינואר) גשום וקר, עם טמפרטורות שיורדות עד קרוב לאפס. מעט מאוד טיסות למדריד, באופן יחסי, ממריאות מתל אביב (ומכל מקום אחר בעולם) בתקופה זו, אך חשוב לציין כי העיר מתאימה גם לטיול חורפי וחמים.

לעמוד ספרד ראשי