כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בלונדון

יעדים נוספים באירופה

עוד בתיירות

טיסות ללונדון שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה ללונדון

לואו קוסט |  שדות תעופה |  מתי לטוס | אטרקציות

באמצעות האתר תוכלו לאתר ולהזמין כל טיסה cialis 20mg ללונדון היוצאת מת"א בתאריך מסוים, טיסות שכר וטיסות סדירות ללונדון. הקפידו לבצע השוואת מחירים בעזרת מנוע חיפוש הטיסות שבאתר, על מנת להצליח להזמין את כרטיס הטיסה הזול ביותר.

טיסות ללונדון היוצאות מישראל נמשכות כ-5 שעות  כאשר הנחיתה מתבצעת באחד מחמשת נמלי התעופה הסמוכים לעיר. שדה התעופה הית'רו הינו העמוס והגדול ביותר. ללונדון יוצאות מישראל טיסות סדירות, טיסות שכר וטיסות לואו קוסט של חברת easyjet האנגלית.

חברות התעופה המפעילות טיסות ללונדון מישראל הן:  אל על, ארקיע ו British Airways  אשר טסות ללונדון ללא עצירת ביניים, וחברות נוספות כגון  Alitalia , Lufthansa, Malev, אשר טסות ללונדון עם עצירת ביניים באחת מערי אירופה.

מחירם של כרטיסי טיסה ללונדון תלוי במידה רבה בעונה ובחברה. מטבע הדברים טיסות בתקופת הקיץ שנחשבת לתקופת השיא של לונדון מבחינה תיירותית יהיו יקרות באופן משמעותי מאשר טיסות בסתיו או בחורף ויכולות להגיע עד ל-800$ לכרטיס.  בחורף ובסתיו מחירי הטיסה יכולים לצנוח כמעט בחצי. למי שמחפש טיסות זולות ללונדון יכול למצוא את מבוקשו בטיסות שכר הנוחתות לרוב בסטנסטד המרוחק 60 ק"מ מהעיר.

כרטיסי טיסה מוזלים ללונדון (Low-Cost)

חברת easyjet מפעילה קו טיסות לואו קוסט ללונדון, ובכך מוזילה בצורה משמעותית את עלות כרטיס הטיסה. כדי ליהנות ממחיר מוזל תצטרכו להזמין את כרטיס הטיסה זמן רב מראש (לעיתים מספר חודשים), תאלצו לקחת איתכם מטען מינימלי (ועל כל ק"ג עודף להוסיף במחיר) וכדי שתדאגו לסנדביץ' מהבית כי ארוחות לא מוגשות. בכל מקרה, הזמנת כרטיסי טיסה ללונדון של חברת easyjet יכולה להתבצע באתר החברה בלבד.

מפת נמלי התעופה בלונדון


View London Airports in a larger map

לחץ כאן למידע נוסף על נמל תעופה היתרו

מתי לטוס

חודשים יולי, אוגוסט וספטמבר הם הזמן הטוב ביותר לטוס ללונדון, מזג האויר נוח, הימים ארוכים יותר, אך יחד עם זאת מחירי כרטיסי הטיסה הם הגבוהים ביותר. לקראת חודש ספטמבר תצליחו למצוא כרטיסים זולים יותר. אם הפעילות הלונדונית של פסטיבלים בחוצות העיר (בחינם!)וטיולים בפארקים המקסימים שבעיר פחות מעניינת אותכם, ואתם בעיקר מעונינים לבקר במוזיאונים ותיאטראות המפורסמים של העיר, אז חודשי החורף ינואר ובפרואר יכולים להיות אופציה זולה עבורכם עם תורות קצרים יותר.

ללכת לראות בלונדון

לונדון היא בירתה של הממלכה הבריטית ונחשבת לעיר הגדולה ביותר באיחוד האירופי. היא מספקת לנו כתיירים מגוון אינסופי של אפשרויות בתחום התרבות,ההיסטוריה, האמנות, הספורט הקניות והבילויים. נמצא בה את עמודי התווך של הממלכה הבריטית, בניין הפרלמנט וארמון בקינגהאם, מבני דת מרשימים כמו כנסיית ווסטמינסטר, את גלריית טייט והגלריה הלאומית, תיאטרון הגלוב המפורסם של שייקספיר, מוזיאונים רבים להיסטוריה ואמנות, רחובות קניות ארוכים כמו אוקספורד ופאבים אינספור.