כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים נוספים באירופה


טיסות ללובליאנה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה ללובליאנה

טיסות זולות | שדה התעופה | מתי לטוס

קו תל אביב-לובליאנה אינו שופע אפשרויות, בעיקר משום שזהו יעד שטרם התגלה על ידי רוב הישראליים, ולכן נחשב לפחות מבוקש מיעדים אחרים באזור, כדוגמת קרואטיה וכמובן איטליה הסמוכות.

הדרך היחידה להגיע בטיסה ישירה לבירת סלובניה, היא באמצעות חברת אדריה איירווייז (Adria Airways), החברה הסלובנית הלאומית. החברה מציעה לתיירים הישראליים שתי טיסות שבועיות בקו תל אביב-לובליאנה, אך שים לב - אך ורק בתקופת הקיץ. בכל עונה אחרת, לא תמצא כלל טיסות ללובליאנה בקו ישיר וסדיר.

האפשרות השנייה להגיעה ללובליאנה היא כמובן בחירה בטיסות עם עצירת ביניים, וכאלו יש לא מעט. החברות שמציעות טיסות ללובליאנה עם עצירת ביניים הן Turkish Airlines, Air France, לופטהאנזה, Brussels Airlines, סוויס, Austrian Airlines ועוד. גם המרחק הזעיר בין סלובניה לקרואטיה, ובייחוד בין שתי הבירות - זאגרב ולובליאנה - יכול לשמש אותך בצורה יעילה: קו תל אביב-זאגרב עמוס בטיסות מכל סוג ומגדיל פי כמה את היצע הטיסות לאזור. לאחר הנחיתה בזאגרב תוכל לבחור האם לטייל מעט בקרואטיה או להמשיך ישירות ללובליאנה בטיסה, רכב פרטי, אוטובוס או רכבת.

בעונת הקיץ, תוכל לעלות גם על טיסות שכר בקו תל אביב-לובליאנה. בעונה החמה מדובר באופציה שכיחה מאוד, כאשר היתרון הגדול שמציעות טיסות ללובליאנה בדרך זו טמון בעובדה שמדובר לרוב בטיסה בקו ישיר, ללא עצירות ביניים. יתרון זה מאפיל לא אחת על החסרונות הידועים של טיסות השכר.

מחירי הטיסות והדרכים להזמנת כרטיסי טיסה זולים

בשיא הביקוש, טיסות ללובליאנה יגיעו לעיתים למחירים של 500-600 דולרים ויותר. בממוצע, מחירי הטיסות נעים סביב ה-400 דולרים, כאשר הדרך הטובה ביותר להשיג מחיר טוב היא לחכות לחורף. כפי שתוכל ללמוד בהמשך, עונת הגשמים היא לא סיבה מספיק טובה לביטול תוכניות הביקור בסלובניה היפהפייה.

טיסות עם עצירת ביניים הן עוד אפשרות שנחשבת לזולה יחסית בקו תל אביב-לובליאנה, כאשר Turkish Airlines ו-Air France מציעות לרוב מחירים זולים בקו זה, סביב ה-500 דולרים גם בתקופת הקיץ.

כמובן שטיסות השכר הן הזולות ביותר ולמרות שהן מתקיימות רק בעונת הקיץ, המחירים שלהן יהיו זולים מאוד, סביב ה-300 דולרים ופחות מזה, במיוחד אם תזמין מקום בטיסה בימים האחרונים שלפני ההמראה. לעיתים תוכל למצוא טיסות ללובליאנה בדרך זו גם בחורף, אם כי מדובר בעניין נדיר למדי.

שדות התעופה בלובליאנה

בבירת סלובניה פועל שדה תעופה בינלאומי אחד, לובליאנה ברניק, שנמצא 26 ק"מ מהעיר עצמה. מדובר בשדה תעופה קטן יחסית, שלא קשה להתמצא בו, וגם היציאה ממנו אל העיר עצמה אפשרית - בעזרת אוטובוס, מונית או רכבת. דווקא האפשרות האחרונה נחשבת לפחות מומלצת, משום שהרכבות בסלובניה נחשבות איטיות יחסית. האוטובוסים מבטיחים מערך תחבורה יעיל וטוב, אך דע כי גם רכב פרטי שכור בא בחשבון. ההתמצאות במדינה לא קשה מידי וגודלה ה'קומפקטי' מאפשר לך לנסוע בה בשלווה, כמעט ללא פקקים.

מפת שדה התעופה Ljubljana Jože Pučnik Airport


View Larger Map

מזג האוויר בלובליאנה

כפי שציינו קודם לכן, סלובניה כולה מבטיחה אטרקציות תיירותיות רבות בכל עונות השנה, כך שגם תכנון של טיול בחורף הוא אפשרי ואף רצוי. עם זאת, זכור כי סלובניה נחשבת למדינה גשומה מאוד ולכן חשוב להצטייד היטב לצורך כך, גם בקיץ.

בעונה הקרה הטמפרטורות בלובליאנה יכולות להגיע לקו האפס, אך לרוב לא ירדו הרבה מתחת לכך, מה שהופך את העונה הזו לנסבלת, במיוחד יחסית לשאר מדינות אירופה. עם זאת, החודשים הנוחים ביותר לביקור בלובליאנה הם מאי עד אוקטובר, אז גם מגיעים רוב התיירים לבקר בסלובניה כולה. הקיץ, בין יוני לספטמבר, נוח ברמה מעוררת קנאה ממש, עם טמפרטורות שיא של פחות מ-30 מעלות וממוצע של כ-25 מעלות בימים רגילים. אם אתה רוצה לברוח מעט מהחום הלוהט שמציע הקיץ הישראלי, לובליאנה היא בהחלט המקום המתאים לכך.