כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בכרתים

יעדים נוספים ביוון

טיסות זולות ליעדים נוספים

עוד בתיירות

טיסות זולות לכרתים שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע

מידע על הזמנת טיסות לכרתים

מנוע חיפוש הטיסות שבאתר, יציג עבורך את טיסות הצ'רטר יחד עם הטיסות הסדירות לכרתים.

כרתים זהו האי הגדול והמרכזי ביותר ביוון. וזה נכון משתי בחינות: ראשית, מבחינת גודלו - האי ניצב במקום הראשון מבין כל האיים היווניים. ושנית, מבחינה תיירותית - זהו האי המתויר ביותר במולדת הדמוקרטיה. ומה זה אומר? שמידי שבוע, לאורך כל השנה, יוצאות עשרות טיסות לכרתים מישראל.

המרחק בין כרתים - אי אשר נמצא בדרום יוון, כמעט במרכזו של הים התיכון - לבין ישראל, קצר מאוד יחסית ליעדים אחרים ברחבי אירופה ואפילו ביוון עצמה. בהתאם, טיסות לכרתים ללא עצירה יימשכו שעתיים, ולעיתים גם פחות.

טיסות צ'רטר לכרתים

לכרתים לא נערכות כיום טיסות סדירות וישירות, אלא רק טיסות עם עצירת ביניים וטיסות צ'רטר. ישנם שני שדות תעופה בכרתים, האחד בהרקליון (שנחשב למרכזי ולגדול ביותר באי) והשני בחאניה.

צ'רטרים לכרתים יוצאים מישראל בעיקר בחודשי הקיץ, אז הביקוש לכרטיסי טיסה עולה משמעותית, אך כאלו מתקיימים לאורך כל השנה באופן תדיר למדי. בשיא הפעילות, ממריאות מנתב"ג עשרות טיסות צ'רטר מידי שבוע, על ידי מספר חברות תעופה, ביניהן ישראליות ויווניות.

חברת סאן דור, חברת הבת של אל על, מבצעת בימי השיא ארבע טיסות שבועיות, ולצידה גם החברות ארקיע וישראייר מפעילות טיסות לכרתים מטעמן. חברת קרונוס היוונית מקיימת גם היא טיסות צ'רטר לאי, בעיקר לאורך הקיץ.

טיסות סדירות לא ישירות מגיעות לכרתים לרוב דרך אתונה ולעיתים דרך סלוניקי. חלק מהטיסות עם עצירות הביניים מופעלות על ידי חברות לא יווניות, ולכן לעתים הן עוברות בערי בירה שונות ברחבי אירופה. החברות העיקריות שמציעות טיסות לכרתים עם עצירת ביניים הן אג'יאן איירליינס, Cyprus Airlines ורויאל ג'ורדניאן.

מאחר וטיסות סדירות וישירות אינן עומדות על הפרק, ובהתאם למרחק הקצר בין שני היעדים, קו התעופה בין ישראל לכרתים נחשב לזול מאוד יחסית. כמעט בכל מקרה, ניתן להשיג כרטיסי טיסה במחירים של לא יותר מ-300 דולרים.

טיסות השכר, הידועות כזולות במיוחד בכל קו תעופה שהוא, יציעו מחירים זולים במיוחד בקו זה. בחיפוש מדוקדק ניתן למצוא טיסות לכרתים בסכומים של מאתיים דולרים ואף פחות מזה - מחיר מציאה ממש.

טיסות עם עצירות ביניים יהיו מעט יקרות יותר, אך לא בצורה משמעותית. הדרך להפחית עוד יותר במחיר הטיסות הללו הוא כמובן לטוס לכרתים לא בתקופת השיא, כלומר בסתיו, באביב או בחורף. בעונות אלו (למעט חגי תשרי) הביקוש לכרטיסי טיסה יהיה נמוך יותר, וכך גם המחירים.

דילים לכרתים - אין הרבה אפשרות לטעות

כל אדם אשר טייל בעבר בכרתים, יכול להעיד כי הרמה של ענף התיירות באי היא מהגבוהות ביותר. האי כרתים מספק לכל תייר מראות מדהימים, מרחבים פתוחים, טבע פראי, חופים לבנים וקסומים ביופיים, מפרצים עוצרי נשימה ואזורים כפריים קסומים. בהתאם, דילים לכרתים יציעו כמעט תמיד חוויה מופלאה.

כאשר מזמינים דילים לאי, זכור לשמור על הכללים הבאים:

  • מומלץ להזמין מלון ברמת אירוח של ארבעה כוכבים ומעלה. פחות מזה עלול להפתיע, ולא לטובה
  • כדאי לבדוק מראש את פרטי הטיסה - האם זו טיסה עם עצירת ביניים או צ'רטר?
  • חשוב לבדוק היכן נמצא המלון. מקום נידח עלול להעיב על ההנאה מהחופשה
  • דילים לכרתים שכוללים רכב שכור נחשבים כדאיים. זהו אי נוח לנהיגה והתמצאות

לא מעט טיסות לכרתים ממריאות כמעט בכל רגע נתון, גם היום. בדוק מהי הטיסה המתאימה לך - והבטח לעצמך הנאה אמתית.

לעמוד יוון ראשי