כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

ורונה בפורטל טיסות

בפורטל טיסות תוכל לבצע השוואת מחירי טיסות לורונה בקלות ובמהירות. בחרנו בקפידה את האתרים המתאימים ביותר להזמנת טיסות לורונה, כך שכל מה שנותר לך לעשות, הוא להשוות ולהזמין את הטיסה הזולה ביותר!

יעדים נוספים באיטליה

יעדים נוספים באירופה

עוד בתיירות

טיסות לורונה השוואת מחירים

יעד תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לורונה

טיסות זולות | מתי לטוס |  שדות תעופה

ורונה, אחת הערים המתויירות ביותר באיטליה, היא מהוותיקות ביותר בעולם: העיר הזו קיימת מאמצע המאה הראשונה לספירה ואולי אף לפני כן, מה שמבטיח למטיילים בה חוויה מדהימה המתחקה אחר קסם ההיסטוריה האורבאנית-אנושית כמעט מראשית דרכה. מה נותר כעת? לעלות על טיסות לורונה ולהתכונן לטיול בלתי רגיל.

פרטי הטיסות, חברות התעופה והקווים האפשריים

הקו בין תל אביב לורונה לא כולל טיסות סדירות וישירות. ישנן שתי אופציות, שקיימות בשפע בקו זה: טיסות שכר וטיסות עם עצירת ביניים. כל אחת מהן נחשבת נוחה ומהירה יחסית, בעיקר משום שהמרחק בין ישראל לאיטליה אינו כה גדול.

טיסה ישירה לורונה ללא עצירת ביניים, תימשך כארבע שעות וחצי. זו טיסה מעט ארוכה יותר יחסית לזו אשר נוחתת ברומא הבירה, משום שורונה נמצאת בחלקה הצפוני של ארץ המגף - אזור שנחשב בעיני רבים לאחד היפים בעולם כולו.

מידי שבוע יוצאת לפחות טיסת שכר אחת לורונה, אשר ברוב המקרים לא תכלול עצירת ביניים. החברות שמציעות טיסות לורונה מסוג זה הן סאן דור (חברת הבית של אל על), אשר מפעילה טיסת שכר ישירה לורונה מידי שבת, ישראייר, ארקיע וחברת NEOS האיטלקית - אשר מציעה את השירות בעיקר בחודשי הקיץ.

כאמור, ישנן לא מעט חברות תעופה שמציעות טיסות לורונה מנתב"ג אשר כוללות עצירת ביניים. חלקן מהן מבצעות את העצירה בערים שונות ברחבי אירופה וחלקן - אל על ואליטליה בעיקר - מציעות עצירת ביניים ברומא או במילאנו, שנמצאת לא רחוק מורונה עצמה. עוד חברות שמפעילות טיסות עם עצירת ביניים לעיר הן: Air Berin, Austrian Airlines, סוויס, לופטהנזה ו-Air France.

כרטיסי טיסה זולים לורונה

טיסות לורונה יעלו כ-400 דולרים בממוצע, בדומה ליעדים פופולאריים אחרים באיטליה. המחירים ישתנו כמובן בהתאם למספר גורמים, כאשר חלקם יאפשרו לכם להשיג הנחות משמעותיות בכרטיס הטיסה.

ראשית, דעו כי בקו תעופה זה טיסות השכר לא יהיו תמיד זולות יותר. מאחר ואין טיסות ישירות וסדירות לעיר, הבדלי המחירים מבחינת סוג הטיסה לא יהיו גדולים, ברוב המקרים. דווקא טיסות עם עצירת ביניים במילאנו יהיו לא פעם הזולות ביותר שתוכלו למצוא.

אך זו לא הדרך היחידה להשיג מחירי מציאה: בתקופת הקיץ, ובמיוחד בחודשים יולי ואוגוסט, טיסות לורונה נחשבות מבוקשות מאוד. עובדה זו יכולה להיות מועילה מאוד מבחינתכם. מחירי טיסות השכר בחודשים אלו עשויים לרדת משמעותית בימים האחרונים שלפני הטיסה (מה שנקרא 'ברגע האחרון') וזו ההזדמנות שלכם לאתר מציאות.

הגורם האחרון עליו תוכלו 'לבנות' הוא מזג האוויר. כאמור, בחודשי הקיץ קו זה נמצא בשיא הפעילות ולכן דווקא במהלכם, המחירים עשויים להיות גבוהים מהרגיל. ומתי כדאי לחפש מחירי מציאה? בתום התקופה הזו. במהלך החודשים ספטמבר ואוקטובר מתרחשת לרוב ירידה של ממש במחירי טיסות לורונה - ובמיוחד לאחר החגים. נצלו זאת בחכמה.

מתי לטוס

מזג האוויר בורונה הוא אירופי טיפוסי: החורף, לאורך החודשים דצמבר, ינואר ופברואר, קר מאוד וכולל ימים לא מעטים בהם הטמפרטורות יכולות להגיע עד לקו האפס. לכן, רבים מוותרים על חיפוש אחר טיסות לורונה בתקופה זו. בעונות המעבר הטמפרטורות מעט נוחות יותר ומתאימות לטיול, בדגש על שעות היום.

הקיץ בורונה הוא הנוח ביותר, בעיקר משום שהטמפרטורות בו כמעט ולא חוצות את רף ה-30 מעלות. עם זאת, שימו לב: דווקא חודש יוני הוא החודש הגשום ביותר בורונה, בעוד במהלך החורף צפויים, למרבה ההפתעה, רק כחמישה ימי גשם בחודש.

ישנם שני אירועים נוספים בגללם כדאי מאוד להגיע לורונה: האחד הוא החגים הנוצריים, סביב השנה האזרחית החדשה והשני הוא פסטיבל האופרה בעיר, אשר נחשב מרתק ומהנה גם למי שלא אוהב את סגנון המוזיקה הזה. הפסטיבל מתקיים בחודשים יולי ואוגוסט, בהם לא תתקשו גם כך למצוא טיסות לורונה.

שדות התעופה

בורונה פועל שדה תעופה אחד, ששמו המלא הוא שדה התעופה ורונה קַטולו (Verona Catullo). מדובר בשדה קטן יחסית וקומפקטי, אשר נמצא 15 ק"מ בלבד מהעיר עצמה. גודלו מהווה יתרון לכל תייר, משום שההתמצאות בו מאוד פשוטה.

ניתן להגיע מהשדה אל העיר בשלל אמצעים - אוטובוס, מונית וכדומה - אך שירות ההסעות של העיר, ATV יהיה המומלץ ביותר. נסיעה כזו, משדה התעופה אל תחנת הרכבת הראשית בורונה, תימשך רבע שעה בלבד. אגב, השימוש ברכב מושכר באזור מומלץ בהחלט ונחשב נוח מאוד, יחסית לערים הגדולות של איטליה.

לעמוד איטליה ראשי