כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות להודו דרך קייב

מי שמתכנן טיול להודו, יודע שצפויה לו חופשה זולה ביחס ליעדים אחרים ברחבי העולם. למעשה, הנטל הכלכלי המרכזי בתכנון החופשה להודו, מתרכז בעלויות הטיסה. על כן, טיסות להודו דרך קייב הן הפתרון האופטימלי עבור מטיילים המחפשים טיסות זולות להודו. טיסות להודו עם אירוסוויט (AeroSvit) הן אלטרנטיבה נוחה ומשתלמת עבור מי שמעוניין לטוס להודו מבלי לשלם סכומים גדולים.

טיסה להודו עם עצירת ביניים בקייב כרוכה בזמן המתנה בנמל התעופה בבירת אוקראינה. משך זמן המתנה בשדה התעופה בקייב עומד על כמספר שעות לא מועט לעיתים, אך עשוי להשתנות מטיסה לטיסה. טיסות להודו דרך קייב מצריכות מכם היערכות מתאימה, היות וכדי לטייל בקייב יש צורך בויזה. אזרחי ישראל שנולדו באוקראינה, עשויים לעשות שימוש באזרחות השנייה שלהם ולנצל את הזמן כדי לטייל בקייב, הידועה כעיר מקסימה. מי שנוסע לטיול בהודו ואין ברשותו ויזה לאוקראינה, לא יוכל לצאת את דלתות שדה התעופה ולכן חשוב שייקח זאת בחשבון.

חשוב לזכור דבר נוסף: טיסות להודו דרך קייב מחייבות את המטיילים לחזור לישראל גם כן דרך הודו ולא דרך שום מקום אחר. מדובר בפרט שנשמע טריוויאלי לכאורה, אך הוא עשוי להיות בעייתי עבור מי שמחליט באופן ספונטני לטייל גם באזורים נוספים במזרח הרחוק, כמו תאילנד או נפאל. לכן, חשוב לבדוק האם קיימת אפשרות לשנות את נקודת החזרה למדינה בה אתם מתכוונים לשהות לקראת סיום הטיול או לחילופין לתכנן את הטיול כך שתוכלו לעלות למטוס מהודו, כמתוכנן.