כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

עוד בגרמניה

עוד בתיירות

טיסות לגרמניה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לגרמניה

טיסות לברלין
טיסות למינכן
טיסות לפרנקפורט
     

שדות התעופה | מתי לטוס | טיסות ישירות | טיסות עם עצירת ביניים

גרמניה היא אחת המדינות החזקות באירופה והמשפיעות בעולם כולו. הדיוק והקפדנות של הגרמנים ידועים לכולם, אך אלו ממש לא הסיבות העיקריות לעלות על טיסות לגרמניה. פורטל טיסות יספק לך מידע על כל אפשרויות הטיסה לכל ערי גרמניה המקסימות - שמציעות אוכל טוב, בילויים נפלאים ונופים משכרים.

טיסות לברלין, פרנקפורט ומינכן נחשבות לערים הפופולאריות ביותר בגרמניה מבחינת התייר הישראלי ולכן רוב הטיסות לגרמניה נוחתות באחת מהערים הללו. מלבד אל על, ישנן יותר מ-15 חברות תעופה שמפעילות טיסות לגרמניה, בין אם אלו טיסות ישירות, טיסות עם עצירת ביניים או טיסות שכר. יעדים נוספים פופולארים בקרב הישראלים הם בון, לייפציג, דיסלדורף, המבורג וקלן

שדות תעופה

כמות שדות התעופה בגרמניה עצומה, סטטיסטית, התייר הישראלי יבקר בעיקר בארבעה מהם: שניים בברלין, נמל התעופה טגל (Tagel) ונמל התעופה שונפלד (Schoenefeld), אחד במינכן פרנץ יוזף שטראוס ונמל התעופה Frankfurt Airport שבפרנקפורט.

מתי לטוס

מומלץ בקיץ, בחודשים יוני, יולי, אוגוסט וספטמבר, אז מזג האוויר נעים ויציב יחסית וכן על סוף החורף ולאורך האביב באפריל-מאי, אז אתרי הסקי בשיא פעילותם. בנובמבר מתחילות הטמפרטורות לרדת כאשר ינואר ופברואר הם החודשים הקרים ביותר.

טיסות ישירות לגרמניה

טיסות אל על לגרמניה פועלות בקו ישיר או במסלול עם עצירת ביניים, ומציעות את האופציה היחידה לקו ישיר של טיסות לברלין. לופטהאנזה הגרמנית (Lufthansa), כמו אל על, מפעילה קו ישיר של טיסות למינכן וכן טיסות לפרנקפורט. טיסות ישראייר או טיסות ארקיע לגרמניה הן אופציות ישראליות נוספות, שמציעות טיסות שכר לברלין או למינכן.

טיסות עם עצירת ביניים

למעלה מ-15 חברות תעופה זרות, כולל Lufthansa, Air France, Swiss, KLM, Turkish Airlines,IBERIA מפעילות טיסות לגרמניה שכוללות עצירה באחת מערי אירופה. כל הטיסות הישירות מישראל לגרמניה נמשכות בין ארבע לארבע שעות וחצי, הטיסות עם עצירות הביניים יימשכו שעה או שעתיים יותר.

למעשה, מידי יום יוצאת לפחות טיסה אחת לגרמניה מנתב"ג – אל יותר מארבעים יעדים במדינה הזו. כל זה מבטיח הזדמנויות רבות למציאת טיסות זולות לגרמניה. טיסות לגרמניה עם עצירת ביניים הן אופציה נפלאה לכרטיס טיסה זול, כשגם טיסות שכר לגרמניה נחשבות זולות – אך החיסרון הידוע שלהן הוא ברמת הדיוק ובארגון.