כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים נוספים בגרמניה

עוד בברלין

יעדים נוספים באירופה

עוד בתיירות

טיסות לברלין שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לברלין

טיסות זולות | שדות התעופה | מתי לטוס

ברלין, בירת גרמניה המאוחדת, היא גם בירת החופש והתרבות של גרמניה, ויש שאומרים גם של אירופה כולה. זו עיר שמאוד קשה להתאכזב בה, משום שנדמה שהיא מחייכת לתייר תמיד. מוזיאונים, פארקים, פאבים, בתי קפה, הופעות ואירועים מתקיימים בעיר הזו ללא הפסקה, ולכן לא פלא שרבים מחפשים טיסות לברלין, בכל מועד ובכל שנה.

מנתב"ג ממריאות אל ברלין טיסות בכמות דו ספרתית מידי שבוע, לעיתים גם עשרות טיסות. ישנן לא מעט חברות תעופה זרות וישראליות אשר מציעות טיסות לברלין, ולצידן ישנן גם שלל חברות אשר מציעות טיסות שכר לעיר.

כל שלוש חברות התעופה הישראליות - אל על, ארקיע וישראייר – מציעות טיסות לברלין, ולצידן חברת לופטהנזה הגרמנית, אייר ברלין ו TUIfly. הטיסה לברלין נמשכת כארבע שעות בממוצע.

כיצד תצליח למצוא כרטיסי טיסה זולים לברלין?

בתקופת השיא של התיירות, משמע החודשים מאי, יוני, יולי, אוגוסט וספטמבר, יהיה קשה למצוא כרטיסים זולים במיוחד, אך באופן יחסי, טיסות השכר תמיד יהיו זולות מהטיסות הסדירות. למי שמחפש בכל זאת טיסה סדירה, יוכל למצוא כרטיסי טיסה זולים יחסית בטיסות אשר כוללות עצירת ביניים בעיר אחרת באירופה.

ההבדלים בין מחירי הטיסות הסדירות לברלין לבין מחירי טיסות הצ'רטר גדולים מאוד וחשוב לקחת זאת בחשבון. כך למשל, מחיר ממוצע של כרטיס בטיסה סדירה יכול להגיע ל-700 דולרים (בעונות השיא גם ליותר מאלף דולר!) ולעומתן, מחירי טיסות צ'רטר תוכל למצוא לעיתים גם בטווח מחירים של 300-400$. חברת TUIfly מפעילה טיסות צ'רטר מת"א לערים שונות בגרמניה, באופן קבוע, בהתאם לעונה.

דרך נוספת להשיג טיסות לברלין במחיר מוזל היא כמובן לחפש טיסות לא בעונה. כדי לעשות זאת, מומלץ לחפש טיסות בחודשים ספטמבר-אוקטובר או אפריל-מאי, אז מזג האוויר עדיין לא קר מידי, אך זרם התיירות הנכנסת נחלש והמחירים יורדים.

טיסות בחודשים נובמבר, דצמבר וינואר בעייתיות מבחינת מזג האוויר, אך לרוב תהיינה הזולות ביותר.

שדות התעופה

עד להשלמת בנייתו של שדה התעופה החדש של ברלין, ברלין ברנדנבורג (שהיה אמור להיפתח בקיץ 2012 אך בשל בעיות בתכנון נדחתה פתיחתו לפחות עד מרץ 2013), פועלים בברלין שני שדות תעופה, ברלין טגל וברלין שונפלד.

שדה התעופה טגל הוא הנמל הקטן יותר, אשר במקור הוקם בשל חלוקת העיר לשני חלקים, אך הוא נשאר פעיל גם היום וקולט טיסות בינלאומיות. שדה התעופה שונפלד הוא הגדול יותר, וסביבו יקום שדה התעופה החדש. כרגע, הוא זה שקולט את רוב הטיסות לעיר.

משונפלד קל מאוד להגיע לעיר, בעזרת אוטובוס או רכבת. השדה נמצא 18 ק"מ מהעיר ומקושר אליה באופן ישיר. ההגעה לעיר מטגל, אשר מרוחק שמונה ק"מ בלבד מהעיר, תיעשה אך ורק באמצעות אוטובוס.

לחץ כאן למידע על נמל Tagel

מתי לטוס?

ראשית, לפני שאתם בוחנים את מזג האוויר בבירה הגרמנית, בדקו אילו אירועים מתקיימים בה. אם תגיעו לברלין כאשר מתקיים בה אירוע גדול, כמו פסטיבל הסרטים שנערך שם מידי שנה בפברואר, לא יהיה אדם שמח מכם בכל העולם.

אחרי שבדקתם את לוח האירועים של העיר, חשוב שתיקחו בחשבון כי ברלין קפואה במהלך החורף. הטמפרטורות בחודשי החורף הקשים לא עוברת את קו העשר מעלות צלזיוס, ולמי שאינו מורגל בכך, יהיה קשה מאוד להסתדר. עם זאת, זכרו כי ישנן לא מעט פעילויות שיהיו נוחות גם בחורף, משום שהן מתקיימות במתחמים סגורים ומחוממים.

עונת השיא של התיירות בעיר, אז יוצאות אינספור טיסות לברלין מכל רחבי העולם, מתפרשת על פני החודשים מאי-ספטמבר, כאמור.

לעמוד גרמניה ראשי