כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בבוקרשט

  • לא דרושה ויזה לישראלים

יעדים נוספים באירופה


טיסות לבוקרשט שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לבוקרשט

טיסות זולות | מתי לטוס | שדות תעופה

זוהי עיר שידעה שנים לא פשוטות כלל, אך הצליחה להתגבר עליהן. העיר שכונתה במשך שנים 'פריז של מזרח אירופה' או 'פריז הקטנה' היא היום עיר גדולה ומפוארת, שמציעה לכל מטייל שלל אטרקציות וחוויות בלתי רגילות. אינספור טיסות לבוקרשט עומדות לרשות התייר הישראלי מידי שבוע, והן יביאו אותו למקום יפהפה בצורה בלתי רגילה.

טיסות ישירות לבוקרשט אורכות שעתיים וחצי עד שלוש שעות בלבד, ולכן הטיסות ליעד זה לא יקרות במיוחד. בתקופת הקיץ, אז מזג האוויר הוא הנוח ביותר בעיר, הביקוש לכרטיסי טיסה לעיר עולה משמעותית, וכך גם סביב השנה האזרחית החדשה ובסמוך לאירועים שונים שמתקיימים בבוקרשט מידי שנה - וכאלו יש בשנים האחרונות לא מעט. בוקרשט מתאפיינת בשלל פסטיבלים, אירועים, חגיגות וחיי תרבות שוקקים.

בתקופות שיא הביקוש טיסות לבוקרשט יכולות להגיע למחירים של כ-1,000 דולרים ואפילו למעלה מכך ולכן חשוב מאוד לשים לב לתקופה בה אתם מתכננים לטוס לעיר. חשוב לציין כי בשנים האחרונות יעד זה הפך פופולארי מאוד בישראל ולכן גם המחירים עולים בהתמדה בתקופות השיא.

כיצד תצליח להשיג כרטיסי טיסה זולים?

בעיקרון, טיסות זולות לבוקרשט הן לא עניין נדיר, במיוחד משום שהמחיר הבסיסי נחשב נמוך יחסית. בתקופות בהן הביקוש אינו בשיאו, מחירי כרטיסי הטיסה יכולים לרדת בקלות גם מתחת ל-200 דולרים, כך שלא תתקשו למצוא משהו שיתאים לכם, ככל הנראה.

כך או כך, טיסות צ'רטר לבוקרשט וכן טיסות לבוקרשט עם עצירת ביניים ביעד אחר ברחבי אירופה, יהיו הזולות ביותר. חופשה בחורף תהיה גם היא זולה יחסית, במיוחד מבחינת מחירי הטיסות, משום שאז הביקוש נמוך https://www.cialissansordonnancefr24.com/generique-cialis/ בהרבה מאשר בעונת התיירות.

החברות שמבצעות טיסות לבוקרשט

נכון להיום, ישנן שתי חברות שמציעות טיסות סדירות וישירות לבוקרשט: אל על הישראלית וטארום - חברת התעופה הלאומית הרומנית. האחרונה מפעילה עשר טיסות שבועיות בקו תל אביב-בוקרשט ויחד עם אל על, מוצעות לתייר הישראלי כ-20 טיסות שבועיות בקו זה, בצורה ישירה וסדירה, ללא עצירות ביניים.

כמובן שלצד הטיסות הישירות, מוצעות לנוסע הישראלי גם שלל טיסות לבוקרשט עם עצירות ביניים, אשר מופעלות בין היתר על ידי החברות הבאות: אג'יאן איירליינס, אולימפיק, אארוסביט, Austrian Airlines, טארום, Czech Airlines, Turkish Airlines ועוד.

מתי לטוס

בוקרשט ממוקמת בדרום רומניה, אשר נחשבת למדינה אירופאית קלאסית מבחינת מזג האוויר. בימי הקיץ, בחודשים מאי, יוני, יולי, אוגוסט ועד אמצע ספטמבר, הטמפרטורות ינועו סביב ה-25 מעלות, ובימים בודדים אף תגענה ל-30 מעלות ומעט יותר מזה. בחורף, בחודשים נובמבר, דצמבר, ינואר ופברואר הטמפרטורות יהיו נמוכות לרוב, ירדו עד מתחת לאפס ויבטיחו לא מעט ימים של שלג משמעותי.

עונות המעבר בבוקרשט, בניגוד לישראל, נחשבות קצרות יחסית ונמשכות בין ספטמבר לאוקטובר (סתיו) ובין אפריל למאי (אביב). גם בעונות אלו, ובמיוחד באביב, צפויים לא מעט ימי גשם ולכן, לפני שאתם עולים על טיסות לבוקרשט, כדאי לארוז מספר בגדים חמים וכמובן לא לשכוח מטרייה.

שדות התעופה בבוקרשט

שדה התעופה הבינלאומי של בוקרשט, שהוא גם שדה התעופה הגדול ביותר ברומניה, ממוקם כ-16 ק"מ מהעיר עצמה. בשדה התעופה הזה נוחתות גם הטיסות של חברת אל על כמובן, ושמו הקודם היה שדה התעופה אנרי קואנדה.

ההגעה משדה התעופה לעיר אפשרית באמצעות אוטובוס (האפשרות הזולה ביותר, קצת יותר מדולר אחד לכל כיוון), מיניבוס, מונית או לימוזינה (האפשרות היקרה ביותר - 30 דולרים לכל כיוון). בתוך העיר, התחבורה הציבורית נוחה מאוד, ואפשרית בעיקר באמצעות אוטובוסים או רכבות.

שדה תעופה נוסף אשר פועל בבוקרשט הוא שדה התעופה Baneasa, אשר ממוקם כתשעה וחצי ק"מ מהעיר ומשמש אך ורק לטיסות פנימיות. תיירים אשר מבקשים לטוס מרומניה למקומות אחרים באירופה, ימריאו משדה התעופה הזה.

לעמוד רומניה ראשי