כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בבוליביה

יעדים נוספים באמריקה

עוד בתיירות

טיסות לבוליביה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לבוליביה

כרטיס טיסה לבוליביה עולה לא מעט כסף, שכן מדובר בטיסה למרחק רב עם עצירה אחת לפחות ולעיתים אף יותר עלותו עומדת על כ- 1500 דולרים בחודשי הקיץ עבור טיסות צ'רטר לבוליביה. כיום ישנם מבצעים רבים המוצעים על ידי חברות התעופה השונות וניתן למצוא דילים עבור כרטיסים במחירים נמוכים עד כשלושים אחוזים מהמחיר שצויין פה. חשוב לדעת שמומלץ להזמין טיסות לבוליביה כחודשיים לפני מועד הטיסה ולא להמתין עם הזמנת הכרטיס לרגע האחרון שכן אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא כרטיס טיסה או לחלופין לשלם מחיר מופקע עוד יותר עבורו. טיסות לבוליביה כאמור אינן טסות בקו ישיר מישראל ובדרך כלל עוברות דרך ארצות הברית, אירופה או דרום אמריקה. טיסות לבוליביה מופעולות על ידי כמה חברות תעופה ביניהן אייר פראנס, איבריה,אל-על, בריטיש איירוויס ועוד. זמן הגעה לבוליביה מישראל אורך בערך יממה שלמה, אם לוקחים בחשבון את זמני ההמתנה לטיסות.

חופשה מרתקת בבוליביה

למטיילים השונים אשר בודקים לגבי טיסות לבוליביה כדאי להתעניין גם באתרי התיירות ומוקדים שונים אליהם כדאי להגיע. אחד המקומות שכדאי לראות בטיול בבוליביה הוא אגם הטיטיקקה שנמצא בגבול עם פרו והוא האגם הגבוה ביותר בעולם כמו כן, מהווה גם מעבר גבול קל יחסית לפרו. אם הגעתם לאיזור כדאי לבקר בעיר לה פז- משכנם של צאצאי האילקה. אם תחליטו לעשות טיול באיזור- במרחק נסיעה של מספר שעות בלבד תוכלו למצוא אתרים שונים הקשורים לאליקה כמו הריסות של מקדשים, כך גם תמצאו בקירבת מקום ערים קולוניאליות שונות ששווה לבקר בהן. אתרים נוספים שכדאי לראות הם סנטה קרוז- הבירה הכלכלית של בוליביה, מכרות, עיירות ארכיולוגיות, ג'ונגלים ועוד.

העונה בה כדאי לעלות על טיסות לבוליביה היא עונת הקיץ, ובעיקר בחודשים אוגוסט וספטמבר, שכן אלה הם חודשים יבשים כך שנעים הרבה יותר לטייל בתקופה זו של השנה. יחד עם זאת ישנם פסטיבלים רבים שמתרחשים דווקא בחודשים נובמבר, דצמבר, וינואר בבוליביה שכדאי מאוד להגיע אליהם.