כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בבודפשט

  • לא דרושה ויזה לישראלים

יעדים נוספים באירופה

עוד בתיירות

טיסות לבודפשט שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לבודפשט

טיסות זולות | שדות התעופה | מתי לטוס

עיר הבירה של הונגריה, בודפשט, קרויה בפי רבים 'פריז של מזרח אירופה', ולא במקרה. זהו אחד המקומות המדהימים בחלק זה של היבשת ובעולם כולו, אשר בשנים האחרונות הפך לפופולארי במיוחד בקרב התיירים הישראליים. טיסות לבודפשט הן, אם כן, מצרך מבוקש ביותר בנמל התעופה בן גוריון.

פרטי הטיסות, חברות התעופה והקווים האפשריים

בהתאם לביקוש הגדול, גם כמות הטיסות בקו תל אביב-בודפשט גדולה מאוד. בתקופות שונות מוצעות לתייר הישראלי כ-20 טיסות שבועיות סדירות וישירות לעיר, לצד לא מעט טיסות עם עצירות ביניים וטיסות שכר.

טיסה לבודפשט נמשכת, בממוצע, כשלוש שעות. נכון להיום ישנן שתי חברות בלבד אשר מבצעות טיסות סדירות וישירות לבירה ההונגרית: חברת אל על וחברת מאלב ההונגרית (Hungarian Airlines), אשר מפעילה לבדה בין שמונה ל-16 טיסות שבועיות לבודפשט.

מלבד שתי החברות הללו, מפעילות שלל חברות תעופה גם טיסות לבודפשט עם עצירות ביניים. בין החברות הללו נמצאות Royal Jordanian, Aerosweet, Turkish Airlines, טארום, לופטהאנזה, סוויס, Austrian Airlines, אליטליה ועוד. לצד כל אלו, יוצאות מידי פעם גם טיסות שכר (צ'רטר) לבודפשט. מומלץ לברר זאת מראש. לרוב, טיסות צ'רטר לבודפשט אינן מתבצעות בימים שלישי ושישי.

כרטיסי טיסה זולים לבודפשט

טיסות לבודפשט עולות בין 500 ל-700 דולרים בממוצע, אך יכולות להגיע בשיא הביקוש גם ל-1,000 דולרים לאדם. טיסות השכר לעיר יהיו, באופן טבעי, זולות יותר וינועו סביב ממוצע של כ-400 דולרים בדרך כלל.

דרך בטוחה למדי להשגת טיסות זולות לבודפשט היא על ידי הזמנת כרטיסים מראש, כמה חודשים לפני הטיסה ובמיוחד בעונות השיא. הזמנה כזו נחשבת ליתרון חשוב עבור חברות התעופה ולכן הן מציעות הנחות לא פעוטות תמורת הזמנה מראש.

חשוב לזכור שגם טיסות לבודפשט עם עצירות הביניים נחשבות לזולות יותר מהטיסות הישירות, והן יעניקו לכם כרטיסי טיסה במחיר נוח במיוחד. Air Baltic, Czech Airlines ואייר ברלין מציעות את המחירים הזולים ביותר לטיסות עם עצירת ביניים.

שדות התעופה בבודפשט

שדה התעופה הבינלאומי של בודפשט נקרא פריהגי, הוא נחשב לשדה גדול ופעיל מאוד. השדה ממוקם 24 ק"מ ממרכז העיר. הוא מורכב משלושה טרמינלים, לכן חשוב מאוד לברר את זהות הטרמינל בו תנחת הטיסה שלכם.

ההגעה מהשדה אל העיר אפשרית במונית או במיניבוס מיוחד של שדה התעופה, בנסיעה אשר נמשכת לרוב כ-35 דקות ועולה בין 40 ל-50 שקלים. את הנסיעה במיניבוס ניתן להזמין בדלפקים ייעודיים בשדה התעופה, וכן עד 24 שעות מראש.

לחץ כאן למידע על נמל Ferihegyi

מזג האוויר

כידוע, מזרח אירופה הוא איזור אשר מתמודד בחודשים דצמבר, ינואר ופברואר עם קור מקפיא, גשם רב ואפילו שלג, במקרים מסוימים. בבודפשט עניין זה מקבל משנה תוקף, עם לא מעט ימים מושלגים, קיפאון אשר אוחז בכל וטמפרטורות שצונחות מתחת לאפס. עם זאת, החורף בעיר יחסית קצר ושיאו מגיע כבר במהלך חודש דצמבר.

במהלך החודשים יולי, אוגוסט יכול להיות חם מאוד, עם טמפרטורות שיגיעו גם ל-30 מעלות. לאורך רוב העונה החמה תזכו בעיר לימים נעימים וחמימים.

חשוב לזכור שאזור בודפשט נהנה מגשם לאורך כל ימות השנה, גם בקיץ, ולכן חשוב לארוז גם מספר בגדים ארוכים ומטרייה, כדי שלא תופתעו. מלבד הקיץ, מומלץ מאוד להגיע לעיר גם בין אפריל - יוני ובין ספטמבר לאוקטובר.

לעמוד הונגריה ראשי