כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לארה"ב שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.


כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לארה"ב

השוואת מחירים | חברות התעופה | מתי לטוס

טיסות לארה"ב יוצאות מנתב"ג מדי יום. הטיסות המבוקשות ביותר הן לנמל התעופה קנדי שבקווינס ולנמל ניוארק שבניו ג'רזי הסמוכה לניו יורק. מת"א לארה"ב ניתן לטוס באופן ישיר עם חברות אל על, American Airlines, Delta וחברת United Airlines. הנחיתות מתבצעות בניו יורק, אטלנטה וללוס אנג'לס. משך זמן הטיסה לארה"ב ינוע בין 12 ל 16 שעות, כאשר מדובר בטיסה ישירה.

טיסות לארה"ב עם עצירת ביניים באירופה

דרך טובה להוזיל את עלות כרטיס הטיסה לארה"ב, היא באמצעות טיסה עם עצירת ביניים באחת מערי אירופה. תופתע לגלות שבהרבה מקרים טיסה עם עצירת ביניים תהיה זולה הרבה יותר מטיסה ישירה באותם תאריכים. בין חברת התעופה איתן ניתן לטוס לארה"ב עם עצירת ביניים ניתן למצוא את חברת Aeroflot הרוסית עם עצירה במוסקבה, את חברת Aerosvit עם עצירה בקייב (אוקראינה), את Alitalia דרך רומא, Iberia דרך מדריד, בריטיש איירווייס דרך לונדון, את לופטהנזה הגרמנית דרך פרנקפורט, Turkish Airlines דרך איסטנבול ועוד מספר חברות תעופה נוספות.

זה המקום לציין כי מת"א לניו יורק לא יוצאות טיסות שכר וגם לא טיסות לואו קוסט ולכן חשוב להקפיד על מספר כללים על מנת להצליח לרכוש כרטיסים במחיר "הגיוני".

הזמנה מראש

נכון לגבי כל הטיסות הסדירות (בין עם ישירות ובין עם עצירת ביניים). חברות התעופה מחלקות את מושבי המטוס לקבוצות, כאשר לכל קבוצת מושבים מחירים שונים. הכרטיסים למושבים הראשונים בטיסה הם הזולים ביותר וככל שמתקדמת מכירת הכרטיסים לאותה טיסה כך יעלה מחיר הכרטיס. לכן חשוב מאד, בייחוד שמדובר ביעד מבוקש מאד כמו ארצות הברית, לבצע הזמנה כחודשיים-שלושה טרם המועד המבוקש, כך תגדילו את הסיכוי לרכישת הכרטיסים הזולים באותה טיסה בה אתם מעוניינים.

השוואת מחירים

הקפידו לבצע חיפושים במספר אתרי הזמנות, לעתים באתר אחד לא תופענה תוצאות של חברות מסוימות שכן תוכלו למצוא באתר אחר. הדבר נובע מהשימוש של אתרי ההזמנות במערכות מידע שונות שלא תמיד המידע שהן מספקות לאתר זהה למידע שמספקת מערכת אחרת לאתר אחר. כאשר מדובר לדוגמא בטיסה של חברת דלתא לניו יורק בתאריך ושעה מסוימים, הטיסה תימכר בכל האתרים כמעט באותו מחיר (שכן מדובר בטיסה סדירה וההבדלים במחירים לטיסות אלה הם לרב זניחים), אולם אם באתר מסוים לא תופיע לך הטיסה הנ"ל ותאלץ להזמין טיסה של חברה אחרת, יתכן מאד שבין שתי החברות יהיה הבדל משמעותי מאד במחיר הכרטיס.

אתרי חברות התעופה

כנסו לאתרי חברות התעופה אשר פועלות בקו ת"א-ניו יורק / אטלנטה / לוס אנג'לס (מוזכרות בתחילת העמוד) ובצעו חיפוש במנועי החיפוש שלהם. חברות התעופה יציגו בפניכם לא רק את הטיסות בתאריכים שבקשתם אלא גם טיסות בתאריכים סמוכים ויתכן שדווקא הן תהיינה זולות יותר. חשוב לציין שממשק ההזמנה ברוב חברות התעופה (מלבד הישראליות כמובן) הוא באנגלית וברב המקרים לא ניתן לחלק לתשלומים את עלות העסקה.

כרטיסי טיסה לארה"ב הינם המבוקשים ביותר בקרב ישראלים, עשרות אלפי ישראלים טסים מדי שנה לטיול במדינה או לטובת עבודה בארה"ב ולכן רק הקפדה על חיפוש חכם ולבסוף הזמנה ללא היסוס יבטיחו לכם טיסה במחיר שלא יגרום לכם לפשוט את הרגל.

מזג אויר ואקלים בארצות הברית

באופן כללי החוף המזרחי מתאפיין באקלים ממוזג ויורדים בו גשמים לכל אורך השנה. בחלקו הדרומי הקיץ חם ולח מאוד. חלקה המרכזי של ארצות הברית הוא יבש מאוד ומתאפיין בטמפרטורות קרות מאוד בחלקו הצפוני וחמות מאוד בדרום. בדרום מערב ארצות הברית אקלים מדברי, יבש וחם מאוד מלבד החודשים ינואר ופברואר בהם יורדים הגשמים. צפון מערב ארצות הברית הוא אזור רטוב מאוד אך רוב הגשמים יורדים בחורף ובקיץ ניתן ליהנות מטמפרטורות נוחות ללא גשם כמעט. החוף המערבי של ארצות הברית דומה באקלימו לים התיכון, קר בחורף וחם מאוד בקיץ.