כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד בארגנטינה

יעדים נוספים באמריקה

עוד בתיירות

טיסות לארגנטינה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לארגנטינה

טיסות לארגנטינה ממריאות באופן סדיר מישראל לבואנוס איירס הבירה. באשר לטיסות עצמן – מאחר ולא קיים קו טיסה ישיר בין תל אביב לבואנוס איירס, טיסות לארגנטינה יעצרו בדרכן באירופה או ארצות הברית. כעקרון כ- 18 שעות מרגע ההמראה ינחת הנוסע על אדמת ארגנטינה (כמובן שנתון זה הינו הערכה בלבד). מיטב חברות התעופה מפעילות טיסות לארגנטינה מישראל, בניהן אייר קנדה, קונטיננטל, אל על ועוד. באשר למחיר כרטיסי טיסה – מחירם משתנה בהתאם לסוכנות הנסיעות, לחברת התעופה, השפעות חיצוניות כמחירי דלק ועוד, אולם לרוב כרטיס טיסה לארגנטינה עומד על כ- 1200 דולר.

מתי לטוס?

מבחינת היתכנות טיסות, ניתן להזמין טיסות לארגנטינה לאורך כל השנה. אף על פי כן, כפי שכל טייל מנוסה יצהיר, כל טיול יש לתכנן בהתאם למזג האוויר המקומי. לארגנטינה ניתן להגיע כל השנה, אולם יש לקחת בחשבון כי טיול בדרום המרהיב יהיה בעייתי ביותר מרבית השנה עקב מזג אוויר חורפי. לפיכך, מומלץ לבקר בארגנטינה בין החודשים דצמבר למרץ, עונת הקיץ המקומית אשר מבטיחה מזג אוויר נעים ויציב יותר לטיול. כך או כך, יש להניח כי הזמנת טיסות לארגנטינה בכל עונה בשנה תהיה חוויה אשר תיזכר לעולם.

האטרקציות של ארגנטינה.. נופים, קרחונים וכדורגל

טיסות לארגנטינה נמנות על הטיסות הפופולאריות ביותר שיוצאות מנמל התעופה בן גוריון. זאת מאחר וארגנטינה היא אחד היעדים המועדפים ביותר לחופשה על ידי מטיילים ישראלים, מנוסים וחובבנים כאחד. מהו סוג הקסם של ארגנטינה אשר מושך אליה מילוני תיירים מדי שנה? האם אלו הנופים עוצרי הנשימה? חיי הלילה הסוערים? או אולי המקומיים מסבירי הפנים? ככל הנראה, סוד קסמה של ארגנטינה הוא שילוב של כל אלו, ולכן מומלץ לכל חובב טיולים אשר עוד לא טעם ממנה לרכוש כרטיס טיסה לארגנטינה ולחוות את הקסם בעצמו. מטיילים רבים מספרים חוויות על נופים מופלאים והרפתקאות כמו שרק רואים בסרטים אותן חוו אך ורק תודות להחלטתם להזמין טיסות לארגנטינה – טיול בקרחונים סמוך לאושוואיה - העיר הדרומית ביותר עולם, שוטטות ברחובות קורדובה ובואנוס אייריס הקלאסיות, רכבת אשר מטפסת עד לגובה 4,500 מטרים, ערים עתיקות ועוד. למרבה הצער, רבים מפלאי ארגנטינה נתונים בסכנה עקב תופעות כהתחממות גלובאלית והשחתת הסביבה על ידי האדם. לפיכך, למטיילים אשר חפצים לחזות בפלאי ארגנטינה מומלץ להזמין טיסות לארגנטינה בהקדם האפשרי – למרבה הצער, אין לדעת מה יוותר בשנה הבאה.