כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד באמסטרדם

יעדים נוספים באירופה

עוד בתיירות

טיסות לאמסטרדם שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לאמסטרדם

שדה התעופה |  מתי לטוס |  אטרקציות

לאמסטרדם יוצאות מישראל טיסות סדירות וטיסות צ'רטר (לרב תהיינה זולות משמעותית מהטיסות הסדירות). חברות התעופה המפעילות טיסות לאמסטרדם הן: אל-על ו KLM אשר מפעילה טיסות סדירות וישירות לעיר, Aeroflot Russian Airlines (עם עצירת ביניים במוסקבה), Turkish Airlines (עם עצירת ביניים באיסטנבול), Alitalia (עם עצירת ביניים ברומא) ועוד רבות וטובות. מחיר כרטיס טיסה לאמסטרדם נע בין 350$-1300$ תלוי בחברת התעופה, סוג הטיסה (שכר או סדירה) ויעד עצירת הביניים במידה וקיים. אמסטרדם נחשבת לאחד מהיעדים המבוקשים ביותר בקרב הישראלים, ולכן מספר גדול יחסית של טיסות לאמסטרדם עוזבות את ישראל מדי יום, זו הסיבה גם שכמעט תמיד תצליחו למצוא טיסה לאמסטרדם ברגע האחרון ובכך לחסוך עשרות ולעיתים גם מאות דולרים. זמן הטיסה לאמסטרדם הינו 4 שעות ו- 20 דקות.

כרטיסי טיסה מוזלים לאמסטרדם

חברות לואו קוסט מסורתיות, שבראשן עומדת חברת easyjet (האנגלית), אינן מפעילות טיסות מוזלות מישראל לאמסטרדם בקו ישיר. דווקא חברת ארקיע הישראלית יצאה לאחרונה עם קו טיסות לואו קוסט לאמסטרדם, העומד בהחלט בסטנדרטים של החברות הגדולות, הן מבחינת הוזלת הכרטיס בצורה משמעותית והן מבחינת אפשרויות שדרוג הכרטיס. אם תזמינו את כרטיסי הטיסה שלושה חודשים מראש, ולא תעברו את משקל המטען המקסימלי שחברת ארקיע קבעה לטיסות הלואו קוסט, תוכלו לרכוש כרטיס טיסה לאמסטרדם (כיוון אחד) ב 99$ בלבד (נכון לאוגוסט 2010).

דרך נוספת להוזלת הטיסה והחופשה כולה, היא באמצעות רכישת דיל לאמסטרדם הכולל טיסות צ'רטר לעיר ושהות של מספר לילות באחד מבתי המלון של אמסטרדם.

שדה התעופה סכיפהול

נמל התעופה של אמסטרדם, סכיפהול, הוא מהמפורסמים והעמוסים באירופה. רוב הטיסות הנוחתות בהולנד עושות זאת בשדה זה.

לחץ כאן למידע נוסף על סכיפהול

מתי לטוס

טיסות לאמסטרדם בחודשים מאי, יוני, ספטמבר ואוקטובר מומלצות ביותר, שכן מדובר בעונת תיירות חלשה יחסית לחודשי הקיץ, מחירי כרטיסי הטיסה והמלונות זולים יותר וגם מזג האוויר נוח. טיסה בחודשים יולי - אוגוסט תהיה היקרה ביותר, וגם מזג האוויר החם בחודשים אלו (בשילוב חוסר מוחלט של מזגנים בכל הולנד) בעייתי. חודשי החורף, נובמבר, דצמבר, ינואר ופברואר אפורים וקרים, מומלץ להימנע מטיסה לאמסטרדם בחודשים אלו.

אטרקציות באמסטרדם

אמסטרדם ידועה בעיקר בשל הלגאליות של השימוש בסמים קלים ושל תעשיית המין אשר העניקו לה מוניטין מעט מפוקפק. האמת היא שאמסטרדם היא אחת מפינות החמד הרומנטיות והקסומות באירופה. העיר כולה בנויה על מים (בדומה לונציה שבאיטליה) ולכן יש בה תעלות המזמינות זוגות לשייט בהן. הארכיטקטורה האירופאית האופיינית נותנת לה ניחוח עתיק בעוד חיי הלילה שבה מאזנים את הכף. אמסטרדם קטנה יחסית ולכן הדרך האופטימאלית ביותר לניידות בתוך אמסטרדם היא באמצעות אופניים אותם ניתן לשכור בכל פינה בעיר.

אז היכן באמסטרדם חייבים לבקר?

בבית אנה פרנק אם עדיין לא בקרתם אז הגיע הזמן. אנדרטה מאלפת לתקופת מלחמת העולם השנייה, מעינה של ילדה סגורה במחבואה. לאורך כל שעות היום המוזיאון עמוס מבקרים, שעות הבוקר המוקדמות או לחילופין הערב "רגועים" יותר. המוזיאון נפתח כל בוקר בשעה 9 ונסגר בשעות הערב המאוחרות (משתנה בין עונה לעונה).

הרייקסמוזיאום הינו המוזיאון הגדול ביותר באמסטרדם, עם מירב היצירות ומספר התערוכות הגדול ביותר, לחובבי האומנות והמוזיאונים, ביקור במוזיאון זה הינו חובה. המוזיאון נפתח כל יום בשעה 9 בבוקר ונסגר בשעה 6 בערב.

שוק הפרחים באמסטרדם הוא באמת אטרקציה שאסור לפספס. השוק כולו צף על המים כאשר דוכני הפרחים ממוקמים על סירות. חוויה של צבעים וריחות. השוק נפתוח בימים שני עד שבת מ 9 בבוקר עד 5 בערב

חובב בירה? מבשלת הייניקן המפורסמת מזמינה אותך לסיור מקיף, מעניין ומלווה (איך לא?) בשתיית בירה הייניקן. המבשלה פתוחה למבקרים במהלך כל ימות השבוע משעה 11 בבוקר ועוד 7 בערב (יש לשים לב כי אורחים מתקבלים רק עד השעה 5 ושלושים בערב.