כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לאירופה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.
כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לאירופה

חברות התעופה | השוואת מחירים

מנוע ההזמנות באתר מחובר בזמן אמת לכל חברות התעופה בעולם המפעילות קווי טיסה מת"א לאירופה. תוכלו במהירות לאתר את כל טיסות השכר והטיסות הסדירות לאירופה, לבחור את הטיסה המתאימה לכם ביותר ולבצע הזמנה מאובטחת של כרטיס הטיסה.

טיסות לאירופה הן כרטיס הכניסה אל יבשת מרתקת שתשאב אתכם אליה פנימה. יבשת אירופה מאופיינת במגוון רב של עמים ותרבויות, היא נחשבת בעיני רבים כיבשת התרבותית ביותר והחשובה ביותר. היבשת הקטנה הזאת מחולקת להרבה ארצות כשלכל אחד מהם שפה, מוסיקה והיסטוריה משלה ואכל מסורתי שהוא עולם שלם בפני עצמו. טיול ביבשת אירופה הוא טיול בין ציוויליזציות מפוארות מימי רומא ויון העתיקות וביקור בטירות מפוארות מימי הביניים והרנסנס, אך הוא גם טיול לתרבות מודרנית, כלכלית וארכיטקטונית מרשימות ביותר. טיול באירופה יעבור בין נופים אלפיניים נהדרים ועיירות ציוריות, שמורות טבע נפלאות ותופעות גאולוגיות מדהימות, אך גם ביקור בערי בירה העתיקות ומחודשות. ביקור במוזיאונים המכילים בתוכם אוצרות שאין כמותם בשום יבשת אחרת, הופעות מוסיקה,מחול ובילוי במסעדות מקומיות, ישלימו את חווית הטיול.

חברות התעופה

חברות רבות מפעילות טיסות לאירופה מישראל ואפשר להגיע בטיסה ישירה כמעט לכל בירה באירופה ולרוב הערים הגדולות. חברת אל-על מפעילה טיסות סדירות לאירופה ולחברות אירופאיות רבות יש קווי טיסות ישירים לישראל מארצות מוצאן. חברות ארקיע וישראייר הישראליות מוציאות טיסות סדירות וטיסות שכר לערים שונות באירופה, במיוחד למוקדי התיירות הגדולים. כמו כן, ישנן מספר חברות שכר זרות המפעילות טיסות לאירופה מישראל. בין היעדים הפופולאריים באירופה ערי בירה מרכזיות כמו פריז ולונדון ויעדי טיול מבוקשים כצפון איטליה צרפת והאלפים.

מאות טיסות לאירופה ממריאות מדי שבוע מת"א. תוכלו למצוא את כל מגוון הטיסות, החל מטיסות סדירות וישירות ליבשת, טיסות עם עצירת ביניים (בעיר אחרת באירופה), טיסות צ'רטר (שכר) וטיסות לואו קוסט. כמעט לכל בירה באירופה תמצאו מספר חברות תעופה הטסות לעיר בדרך זו או אחרת.

מגוון החברות העצום הפועל בקו ת"א-אירופה וחברות הלואו קוסט, שהחלו לפעול בשנים האחרונות בקו זה, יצרו ומייצרות מדי יום עבור הצרכן, הזדמנויות רכישה של כרטיסי טיסה מוזלים לאירופה.

השוואת מחירים

אירופה היא כנראה היעד התחרותי ביותר מת"א ולכן ביצוע השוואת מחירים במקרה זה מקבל משנה תוקף. חשוב לזכור כי את אותה טיסה בדיוק תוכלו לאתר ולהזמין במחירים שונים באתרים שונים.

בדקו את מחירי הטיסה בה אתם מעוניינים באתרים מובילים בישראל, וגם במספר אתרים מובילים בחו"ל (Kayak, Expedia). בנוסף, חשוב מאד לבצע בדיקת מחירים גם באתרי חברות התעופה עצמם. בלא מעט מקרים תגלו שאת המחיר הזול ביותר לטיסה, תמצאו באתר חברת התעופה של אותה טיסה ולאו דווקא באתרי ההזמנות המוכרים כרטיסי טיסה של כל חברות התעופה.