כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד באילת


עוד בתיירות

הזמנת טיסות לאילת

על ייחודה של העיר הדרומית ביותר בארץ אין מחלוקת- אילת היא מעוז הנופש, החופש והבילויים של ארצנו. לא בכדי המלונות המפוארים והקלאבים המפנקים מלאים עד אפס מקום בתקופת הקיץ והחגים. אך גם בתקופת החורף, רבים מוצאים באילת אלטרנטיבה ראויה בהחלט לארצות אירופה הקרות. הדרך האופטימאלית להגיע לאילת היא באמצעות טיסה. טיסות לאילת זולות יחסית, זמינות וקצרות ביותר. טיסות לאילת היוצאות מנתב"ג לדוגמא יביאו אתכם אל העיר תוך חצי שעה לערך. הקפה לא יספיק אפילו להתקרר...

היצע הטיסות לאילת כולל טיסות "על בסיס מקום פנוי" וטיסות סדירות. ההבדל העיקרי בין סוגי הטיסות הוא ראשית כל המחיר. טיסות "על בסיס מקום פנוי" זולות יותר מטיסות סדירות אך יש לקחת בחשבון שטיסות אלו נוטות לשינויי זמנים. חברות התעופה הישראליות המוציאות טיסות לאילת הן ארקיע, ישראייר ואל על. מחירי הטיסות משתנים בהתאם לשדה התעופה, מועד הטיסה וגילו של הנוסע (כרטיס טיסה של ילד נמוך משל מבוגר). מחירי טיסות לאילת נעים בין 150-520 ₪. לאמיצים אנו ממליצים לנסות למצוא טיסה של הרגע האחרון- אמנם הסיכוי למצוא מקום פנוי בטיסה קלוש יחסית אך מחירי כרטיסי הטיסה, זולים בהרבה.

כרטיסי טיסה מוזלים לאילת

בנושא טיסות זולות לאילת, אין ספק כי התזמון משחק תפקיד מרכזי. מאחר ורב המבקרים בעיר מעדיפים לטוס לאילת בימי חמישי בבוקר לפני הסוף שבוע, ולחזור בימי ראשון בבוקר, כרטיסי טיסה לימים אלו יהיו היקרים ביותר. לעומת זאת אם תבחרו לטוס דווקא בשבת בבוקר תגלו כי באפשרותכם לרכוש כרטיס, משמעותית זול יותר.  כמובן שאם אתם בדרך לחופשה משפחתית, שיקלו ברצינות להזמין דיל לאילת  במלונות הפאר של העיר, חבילות הנופש לרב משלבות גם את כרטיסי הטיסה ומוזילים אותם משמעותית.

דילים לאילת

במסגרת חבילות נופש לאילת תוכלו ליהנות מבתי מלון שונים בדרגות איכות שונות, כך גם, חבילות נופש באילת כוללות בדרך כלל גם טיסות לאילת במחירים מוזלים.

בעזרת חיפוש אחר דילים לאילת ומבצעי דקה90 תוכלו למצוא מגוון רחב של הצעות אטרקטיביות במיוחד ובמחירים משתלמים ביותר. טיסות לאילת מבצעות חברות התעופה המקומיות, ארקיע וישראייר, לאחרונה החלה גם חברת התעופה אל על להפעיל קו זה.