כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מה עוד באוסטרליה

יעדים נוספים במזרח

עוד בתיירות

טיסות לאוסטרליה שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע.

כל מה שאתה צריך לדעת על הזמנת כרטיסי טיסה לאוסטרליה

טיסות זולות | שדות התעופה | מתי לטוס

היבשת הקטנה בעולם היא אולי אחד מאתרי הטיולים המדהימים בעולם. הניתוק של אוסטרליה מיתר חלקי העולם והעובדה שזו הייתה עד לפני זמן לא רב (במונחים היסטוריים) יבשת זנוחה ולא מוכרת, מבטיחה מראות ונופים שאין כמותם בשום מקום. ועדיין, טיסות לאוסטרליה נמשכות כ-20 שעות ויותר מזה. האם זה שווה את זה? בהחלט כן.

פרטי הטיסות, חברות התעופה והקווים האפשריים

המרחק הרב בין ישראל לאוסטרליה (כמו גם מקומות רבים אחרים ברחבי העולם) לא מאפשר לבצע טיסות ישירות ליבשת האקזוטית הזו, ולכן כל טיסה שיוצאת מנתב"ג בדרכה לאחד משדות התעופה הבינלאומיים של אוסטרליה תכלול עצירות ביניים. או בקיצור: לא טיסות צ'רטר, לא טיסות ישירות.

במקרים רבים, תגלו כי המסלול המוצע לכם בדרך לאוסטרליה כולל יותר מעצירת ביניים אחת. כאשר משך הטיסה, נטו, הוא סביב ה-18 שעות, המסע כולו יכול לארוך יותר מיממה שלמה בסך הכל, ולכן חשוב מאוד לקחת זאת בחשבון ולהתכונן לכך מראש. לטיסות ארוכות כל כך מומלץ לקחת אתכם אמצעי בידור שונים כמו מוזיקה (ב-iPad למשל), ספר עב כרס, עיתון ועוד. חשוב לציין כי בטיסות ליעדים אלו הכבודה המותרת ללא תשלום תהיה לרוב במשקל גבוה יותר מהרגיל, כך שתוכלו להוסיף ציוד לתיק האישי.

החברות אשר מפעילות טיסות לאוסטרליה, עם עצירת ביניים אחת או יותר, הן: אל על, בריטיש איירווייס, Jordanian Airlines, אייר קנדה, U.S Airways, אמריקן איירליינס, Korean Air ועוד. חשוב לדעת כי חברות רבות נוהגות לבצע את עצירת הביניים בהונג קונג או בנגקוק, שם מחליפים הנוסעים את החברה איתה הם טסים, וממשיכים לרוב במטוסים של החברה הלאומית של אוסטרליה, קוואנטס (Qantas Airways Limited) או חברה אזורית אחרת.

כיצד תצליח להזמין כרטיסי טיסה זולים לאוסטרליה

טיסות לאוסטרליה הן גם ארוכות וגם יקרות: מחירי הכרטיסים עולים לפחות 1,100 דולרים ויכולים להאמיר עד קרוב ל-2,000 דולרים, וזה עוד ללא מיסי הנמל והדלק. מה שמקשה עוד יותר על תכנון המסע לאוסטרליה הוא הקושי במציאת מחירים זולים.

אז איך בכל זאת מאתרים כרטיסי טיסה זולים ליבשת הקסומה הזו? ראשית, מחפשים את חברות התעופה אשר ידועות כזולות יותר באופן בסיסי בשירות הכולל עצירות ביניים - Jordanian Airlines למשל. אגב, גם חברת אל על נחשבת לזולה יחסית בקו זה.

אפשרות נוספת היא לחפש מבצעים שונים באתרי חברות התעופה – תתפלאו, יש כאלו גם כאשר מחפשים טיסות לאוסטרליה.. אפשרות נוספת היא להשתמש בתעודת סטודנט, גמלאי וכדומה ולקוות שהחברה עמה בחרתם לטוס מעניקה הנחה על קריטריון זה.

האופציה האחרונה שעומדת לרשותכם, היא הזמנה מראש ולטווח ארוך, כנהוג ביעדים רבים בצידו המזרחי של העולם (הודו, תאילנד וכדומה). ככל שתקדימו להזמין את הכרטיסים, גם חודשים מראש, וככל שתקבעו את תאריך החזרה רחוק יותר ממועד ההמראה, כך תוכלו להפחית, במקרים רבים, את מחיר הטיסה.

שדות התעופה

במקום כל כך גדול, מן הסתם, פועלים לא מעט שדות תעופה. אוסטרליה מציעה כ-300 כאלו, אבל רק תשעה מהם – בסמוך לריכוזי אוכלוסייה גדולים ביבשת – הם בינלאומיים ומקבלים טיסות לאוסטרליה מכל רחבי העולם.

הנמל המוכר והידוע ביותר באוסטרליה הוא נמל התעופה של סידני, ששופץ בצורה מאסיבית לקראת האולימפיאדה שהתקיימה במדינה בשנת 2000 וכיום הוא חדיש במיוחד. שדה התעופה נמצא תשעה קילומטרים בלבד מהעיר, מרחק עשר דקות נסיעה, והוא כולל שלושה טרמינלים, כאשר רק טרמינל 1 מיועד לטיסות בינלאומיות. אל העיר ניתן להגיע באוטובוס, מונית או רכבת.

שדה התעופה של מלבורן נקרא Tullamarine והוא ממוקם 24 ק"מ מהעיר, השנייה בגודלה באוסטרליה. ניתן להגיע ממנו לעיר בשלל אוטובוסים שיוצאים מהעיר, במוניות או ברכבת, וכן בשאטל מיוחד של שדה התעופה, אשר פועל סביב השעון, 24 שעות ביממה. ניתן לברר לגביו בדלפקי המודיעין בשדה התעופה.

שדות בינלאומיים נוספים פועלים בעיר פרת', בריסביין, אדלייד, דארווין, קיירנס וטאונסביל. אגב, דווקא זה אשר ממוקם בבריסביין נחשב לאחד העמוסים באוסטרליה. לפני הטיסה, חשוב לוודא היכן נוחתת הטיסה שלכם ולתכנן לפיה את התקדמות הטיול שלכם.

מתי לטוס

בשל מיקומה בחלק הדרומי של כדור הארץ, עונות השנה באוסטרליה הפוכות: החורף שורר ביבשת בחודשים יולי-אוגוסט, והקיץ הוא דווקא בחודשים דצמבר-ינואר. עם זאת, ניתן להגיד בגדול שהמדינה הזו נהנית ממזג אוויר נוח למדי לכל אורך השנה, וכמעט ולא תיתקלו בה בטמפרטורות קיצוניות.

ככלל, צפון היבשת הוא החלק היבש והחם יותר, והדרום הוא הקר והרטוב יותר. עם זאת, בחודשים נובמבר-אפריל שוררת באזור הצפוני עונה רטובה, עם גשמים עזים – למרות טמפרטורות לא נמוכות במיוחד. מרכז היבשת הוא מדברי מאוד, ובעיקר לא כדאי להתקרב לשם בין החודשים נובמבר למרץ.