כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות זולות לתאילנד

מבין כלל טיסות לחו"ל, טיסות לתאילנד הן בין הטיסות היקרות ביותר אשר יוצאות מישראל, שכן מדובר ביעד רחוק עם שעות טיסה רבות, וככלל עלות כרטיסי הטיסה גבוהה יחסית. טיסות זולות לתאילנד הן בגדר פריווילגיה ומציאה של טיסות אלו אינה משימה פשוטה. בעוד שישנן חברות תעופה שונות אשר מתמחות בטיסות זולות ליעדים שונים באירופה, הרי שביעדים כמו המזרח, יעדים רחוקים הדורשים שעות טיסה רבות, הסיפור שונה וחברות התעופה לא יכולות להרשות לעצמן גמישות מחירים כמו אלו המציעות טיסות low cost לאירופה.

אז כיצד בכל זאת ניתן לטוס לתאילנד בזול?

טיסות זולות לתאילנד תוכלו למצוא בכמה דרכים:

טיסות לתאילנד עם עצירת ביניים

כנראה הדרך הטובה והמבטיחה ביותר להוזלת הטיסה לתאילנד. ניתן מישראל לטוס לתאילנד דרך מספר יעדי ביניים עם חברות תעופה שונות במחירים נמוכים משמעותית לטיסות הישירות. חברות בולטות איתן תוכלו להגיע לבנגקוק במחיר מוזל הן רויאל ג'ודניאן עם עצירת ביניים בעמאןאוזבקיסטן אירווייז דרך טשקנט וחברת אירוסוויט האוקראינית דרך קייב. זמן ההמתנה לטיסת ההמשך משתנה בין חברה לחברה אך סביר בהחלט ברוב הטיסות.

מחיר כבר אמרנו? בטיסות לתאילנד עם עצירת ביניים תוכלו לחסוך מאות דולרים ולעיתים יותר מ 1000$ לכרטיס בודד.

הזמנה מראש

ככל שתקדימו בהזמנת הטיסה לתאילנד כך יגברו הסיכויים שתשלמו את המחיר הזול ביותר עבור אותה טיסה. מושבי המטוס אינם נמכרים כולם באותו מחיר, חברות התעופה הטסות לתאילנד כמו כל חברות התעופה בעולם, מוכרים את הכרטיסים הראשונים לטיסה מסוימת במחיר הזול ביותר ואילו הכרטיסים שנמכרים אחרונים נמכרים במחיר הגבוה ביותר, כך שאם תקדימו (חודשיים שלושה ויותר) ותצליחו לקנות את הכרטיסים הראשונים בטיסה בה בחרתם - שילמתם את המחיר הנמוך ביותר לאותה טיסה.

גמישות תאריכים

גמישות של שלושה ימים (+-) בתאריך בו אתם מעוניינים לטוס ובתאריך החזרה, כמעט תמיד תאפשר לכם למצוא כרטיס זול יותר לתאילנד. מנוע חיפוש הטיסות בפורטל טיסות מאפשר לכם לבצע חיפוש גמיש ועל ידי כך לקבל את הטיסות הזולות ביותר היוצאות בטווח של שלושה ימים (+-) מתאריכי הטיסה והחזרה המבוקשים. חברות תעופה רבות טסות לתאילנד באופן שבועי ולא יומי ולכן על מנת להבטיח שבתוצאות החיפוש תקבלו את כל הטיסות היוצאות מת"א לבנגקוק של כל חברות התעופה, מומלץ מאד לבצע חיפוש גמיש.

מבצעים לתאילנד

אפשרות נוספת לטוס לתאילנד בזול, היא על ידי רכישת אחד מהמבצעים שמדי פעם חברת תעופה זו או אחרת משווקת לתאילנד. כך למשל חברת התעופה אל- על אשר משווקת מבצעים רבים לצעירים אחרי צבא ומעניקה כרטיסי טיסה מוזלים למזרח ולתאילנד בפרט.

לעמוד תאילנד ראשי