כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה לא רוצות שתכירו!

נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות צ'רטר ולאו קוסט לפריז שאותרו על ידי גולשי האתר

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* מחירי הטיסות בטבלה מעלה נמצאו על ידי גולשים ב 36 שעות האחרונות ויתכן שהם שונים כרגע

מידע על הזמנת טיסות לואו קוסט וצ'רטר לפריז

הטיסה מנמל התעופה בן גוריון לפריז נמשכת כ-4 שעות, ולרוב הנחיתה היא בשדה התעופה שארל דה גול הממוקם בפריז. טיסות לצרפת מופעלות על ידי החברות הישראליות אל על, ארקיע, וישראייר, והמחירים משתנים מחברה לחברה, כך שמומלץ לעקוב אחר המבצעים השונים של חברות התעופה המוציאות טיסות לצרפת באתרים באינטרנט, או בפרסומים השונים באמצעי התקשורת: רדיו, טלוויזיה, ועיתונות.

טיסות צ'רטר לפריז

על מנת להוזיל את מחיר הטיסה ניתן לרכוש צ'רטרים לפריז שמחירם זול יותר, כרטיסי טיסה שנרכשים ברגע האחרון סמוך מאוד למועד הטיסה, או טיסות רגילות עם נחיתת ביניים. חברת סאן דור הישראלית מוציאה טיסות במחירים זולים לתאריכים גמישים, וכמו כן יוצאות טיסות ארקיע לפריז במחירים דומים לאלו של סאן דור, אולם יש לבדוק אם המחירים הזולים אינם מוגבלים לתאריכים מסוימים-לדוגמה: ישנה סבירות גבוהה לרכישת טיסות זולות לפריז בחודשים ש"מחוץ לעונה", אולם ב"עונה החמה"-חודשי הקיץ, וחגי הקריסמס וראש השנה האזרחית החלים בחודשים דצמבר-ינואר, קיימת סבירות נמוכה לרכוש טיסות זולות לצרפת.

אם אינכם מפונקים ומוכנים להסתפק בשירות עצמי ללא שירותי דיילוּת, רכישת צ'רטרים לפריז היא הדבר עבורכם-היא מוזילה את מחיר הטיסה, אך יש לקחת בחשבון שייתכנו שינויים בזמני הטיסה, ומומלץ להתקשר ולוודא שמועד הטיסה לא השתנה מספר שעות לפני המועד המשוער, מאחר ובצ'רטרים לא מתקשרים להודיע על שינויים אלו-כמו כן, ניתן לרכוש טיסות אל על לפריז בטיסות המשך, ובהמתנה למקום פנוי (waiting list), או לטיסות היוצאות במועדים משתנים.

רכישת כרטיסים באינטרנט

רכישת טיסות באינטרנט בהחלט מחליפה את השיטה הישנה נושנה של רכישה אך ורק באמצעות משרד נסיעות, ומאפשרת חיפוש מהיר של טיסות זולות לפריז בחברות השונות בארץ (אל על, ארקיע, ישראייר, וסאן דור), ובעולם (liberia airlines, Lufthansa, air france, alitalia, malev, Turkish Airlines), אולם יש להקפיד על מספר כללי זהירות על מנת להימנע מתקלות והונאות. מומלץ להשאיר באתר מספר טלפון שלכם ולמסור את פרטי כרטיס האשראי אך ורק בטלפון, ולא בטופס הבקשה אותו מילאתם באתר של חברה זו או אחרת, וכן למסור לנציג שאתו דיברתם את מספר הטלפון שלכם, כדי שהחברה תוכל למסור לכם כל מידע לגבי שינויים של הרגע האחרון, או כל הודעה אחרת. כמו כן רצוי שיהיו ברשותכם מספרי טלפון של החברה למקרה של עיכוב בטיסה בחזרה לארץ, או כל יעד אחר שאליו אתם ממשיכים בתום שהותכם בצרפת.

לעמוד פריז ראשי